Odchudzanie/rzeźbienie ciała- sprawozdania

sanna, i słusznie🙂 wiesz jak na mojej wsi na mnie patrzą, jak mam kask i pełne oświetlenie plus odblaski i jeszcze spray odblaskowy na ciuchach? Jak na kosmitę. Uwielbiam jeździć, ale chcę też żyć a niestety kierowców spychających z drogi rowerzystów nie brakuje. Zresztą nie potrzeba aż takiego buraka, żeby coś się stało. Wystarczy wyprzedzający tir i podmuch powietrza. przy rowerze ważącym 7kg lecisz jak liść.


Ja mam taki kask z Decathlonu, jeszcze crash testów nie miał i oby nie miał.  😀 gdy po 2 latach przerwy wsiadłam na rower i przejechałam się po mieście od razu pojechałam po kask, przy dużej ilości rowerzystów i pieszych na jednej ścieżce nie trudno o wypadek, a za bardzo sobie cenię swoją głowę żeby badać organoleptycznie jak zniesie spotkanie z asfaltem.

Mandat dzisiaj dostałam, będzie mniej kasy na jedzenie to schudnę szybciej.  😂
07.06

sanna-5-  tunrida-3  jara-5  efeemeryda-5-  Ramires-6   k.mary-4
...........................
-robakt na 7 dni dała tylko 1 sprawozdanie, usunęłam ją
-tunrida jeśli od dziś nie będzie miała 5-tek- wylatuje

efeemeryda- hm..to wynika, że ja sobie za duży hardcore zadałam. Bo jarałam z 1,5 paczki na dobę, a olejek mam 6 mg i zużywam z 0,5 ml na dobę. To i nie dziwne, że mnie ta ciągnie do żarcia, że jelita mi stanęły itd itp. Za mało nikotynki. Ale chyba nie będę zwiększać. Spróbuję tak pociągnąć jak jest.
63,9  😀 😀 😀 wczoraj zrobione 10km


efeemeryda wpisz na allegro makaron shirataki  😉 5zł za 200g, więc nie tak źle
Gratsy.  😅 Ja się dziś w końcu mierzę i testy, szkoda że wszystko mnie boli od wtorkowego treningu.  🤣
efeemeryda   no fate but what we make.
08 czerwca 2017 07:42
Ramires
zamówiłam właśnie jakiś zestaw 4paczki  🤣 mam nadzieję, że da radę zjeść ze szpinakiem albo z zupą  😀
tylko skoro piszą, że działa jak szczotka, to czasem nie przeczyszcza ?  🤔

tunrida
moim zdaniem za dużo od siebie wymagasz na raz, lepiej stopniowo  :kwiatek:
Szam, tu w ie wszyscy jeżdżą w kaskach i odblaskach. Jak ktoś bez tego, plus bez świateł, to znaczy Polak.  🤔  Ja po urazach po koniach mam blokadę i muszę mieć kask. Zmierzyłam obwód głowy, mam 54 i teraz zastanawiam się czy ten Lazer  może by mi  pasował. Ale po obejrzeniu zdjęć Lazara dodałam kolor biały do gamy akceptowalnych  😉
Altiria, masz kask na który polowalam ale wszystko wyprzedane.
56,5 kg (na ostatnich pomiarach 58,5), kolejne 1,5 cm mniej w biodrach, wynik na ergometrze poprawiony o 13 sekund, opłaca się czasem płakać i przeklinać.  😅  A teraz zamówiłam pizzę.  😁
Moje obserwacje po tych kilku dniach zamiany fajków na e-papierosa w za małej dawce.
- apetyt szalony ( nie umiem powstrzymać się przed żarciem, a przecież tak normalnie umiem się powstrzymać, tak ładnie ostatnio schudłam!!!)
- zwolniło trawienie ( posiłki, które zjadłam kilka godzin temu nadal mi się odbijają, cofają, dużo wolniej się trawią, zalegają w żołądku)
- jelita stoją ( do kibelka mogłabym w ogóle nie chodzić), mam brzuch jak w 6-tym miesiącu ciąży
- masakryczne wahania nastroju (rodzina już zmęczona, dziś np się poryczałam w samochodzie jadąc z pracy do pracy. Bo tak! Bo "jest wszystko do dupy, bo nie daję rady z niczym, bo będę gruba" i takie tam pierdy)
No.. tak to wygląda w praktyce u prawdziwego, nałogowego palacza.  🤔
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 czerwca 2017 14:42
tunrida, ile już "nie palisz"?
dopiero 5-ty dzień  😵
efeemeryda w duzych ilościach chyba może mieć takie działanie, ale ja po 2 dniach konsumpcji nic dziwnego nie czuję...

Altiria masz moją wymarzoną wagę, zazdroszczę!

tunrida a jakieś tabsy wspomagające rzucanie? Czy to pic na wodę? Trzymam kciuki, żebyś wytrwała

Odpaliłam proteinowe, czekoladowe bułeczki - troszkę syntetyczne, ale smaczne.


Tunrida, nie daj się fajkom, pomecz się trochę i za chwilę nie będziesz już pamiętała że palilas!  :kwiatek:
Nie dałam się pogodzie, założyłam puchowke i czapkę i zrobiłam sobie rundke wzdłuż rzeczki, mrrow mrrow, coraz bardziej lubię mojego 'kucyka'
08.06

sanna-5+  tunrida-5-  jara-5  efeemeryda-4+  Ramires-6   k.mary-3+
....................
Ja od dziś 5 dni w szpitalu na badaniach kontrolnych. W związku z tym zero jakiejkolwiek aktywności. No cóż....  siła wyższa.
Trzymaj się tam Tuńczyku!
0,5kg wody zeszło w nocy 😀 No! to prawie 8kg za mną, 3,5 to go

Wczoraj zrobiłam skalpel, a dzisiaj i jutro tylko koń. Nie chcę przeciążyć kolan przed biegiem w niedzielę.
Ja od 4😲0 na czczo. I jeszcze jakiś czas nie pojem. Dobrze, że chociaż do kawy udało mi się dorwać, bo już mnie głowa zaczęła boleć z braku kofeiny. Ale nie jest źle. 🙂
Co tu tak cicho?  👀
Piąteczek, dzięki Bogu, czas na ciesznie  się poznoporanna kawa, rowerem, kotami i cała reszta  😎
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
09 czerwca 2017 19:48
Skończył mi sie karnet, wiec pyknelam 14km na rolkach. Oby tak czesciej🙂
Jara, twardzielu 👍
Nie dałam się mrzawce  😁 i zrobiłam moja rundke 😎 piete trzymam jakbym konia skracala  😁
Tunrida, co tam u Ciebie?
09.06

sanna-5+  tunrida-4  jara-5  efeemeryda-3  Ramires-5   k.mary-4
.....................

sanna- fajnie wyglądasz na tym rowerze. I chyba patyczak z ciebie, co? 🙂
jara- nie odpuszczaj aerobów. Pamiętaj, że zaczęło ci spadać dopiero jak zaczęłaś sobie nimi dawać w kość

U mnie okrutne nudy. Nie ma co robić, masakra! Wczoraj miałam różne badania, więc to tu siedziałam godzinę w kolejce, to tam. I jakoś zleciało do 15😲0. Od 15😲0 do wieczora nic i nudy. A dziś ii jutro będę mała calutki dzień nudów. Bo dziś i jutro wszystko co się zadzieje, to zastrzyk z Thyrogenu. A tak to nic. Masakra. Cały dzień kombinuję co by tu do mordy wsadzić. Z nudów. Rozmawiam z dziewczyną z sali, ale nie zgrywamy się aż tak, by gadać całe dnie.
Dziś i jutro chyba zrobię zakazaną rzecz i zwieję stąd na jakiś dłuuuugi spacer po okolicy. Jeśli się będę dobrze czuła po tym Thyrogenie i nic się złego nie będzie działo, to się zmywam. Poruszać się trochę i nie leżeć na trzeszczącym łóżku.
Ciężko tu o lepszą ocenę niż 4. Ale e-fajka jaram mało, naprawdę mało. Pewno z tego powodu przytyję, ale trudno. Takie było założenie przecież.
Miiłego weekendu dziewczyny!
JARA, jejku, ale zazdroszczę! Jak Ty to robisz? 😁 Już mi nawet mama ostatnio jadąc przywiozła rolki, a jakoś ciągle nie mogę się przemóc, cały czas się boję, że się wywalę akurat przejeżdżając przez ulicę albo że gdzieś nie wyhamuję 😵

Ja co prawda już nie uczestniczę w wątku aktywnie, ale pomału idzie w dół. Mam trochę więcej "życia" teraz, zaczęłam pracę, pewnie będzie wpadać sporo słodkich napojów, ale jednak >12 godzin na nogach też robi swoje 😉

tunrida, trzymam kciuki za to rzucanie fajek. Pamiętam, że przed tymi Twoimi zawirowaniami zdrowotnymi też rzucałaś, ile czasu wtedy udało Ci się wytrzymać bez niczego? Dasz radę 🏇
Nie paliłam 2 miesiące, bez niczego. Mogłam ne palić już na zawsze, ale zaczęłam dosłownie tyć z powietrza i się wkurzyłam. Nie wiedziałam, czy przyczyną jest brak fajków, czy brak tarczycy. Podejrzewałam, że może obie rzeczy na raz się nakładają. I stwierdziłam, że nie da się robić 2 rzeczy na raz. I zaczęłam jarać. I okazało się, że tycie z powietrza to była wina braku nikotyny, a nie braku tarczycy.
Teraz chcę wytrwać, nawet jeśli zacznę tyć. Tak się nastawiłam psychicznie i chcę to doprowadzić do końca.

Pozdrowienia z bardzo smutnego miejsca, gdzie ludzie NAPRAWDĘ mają problemy! Patrząc na to wszystko, dochodzi się do wniosku, że wstyd marudzić na cokolwiek!

Popłynęłam wczoraj, pierwsza od roku kiełbasa z grilla, tona ciastek i paluszków, leczniczy napój z chmielu. Jak sobie pomyślę, że kiedyś tak mogłam co tydzień to nic dziwnego że byłam taka gruba. Ale ja chyba potrzebuję raz na jakiś czas takiego obżarstwa, inaczej po jakimś czasie łapię doła że nic mi nie wolno i całe życie będę na diecie. Chociaż pewnie faktycznie będę.  😂

Trzymaj się tunrida, to tylko kilka dni, ale rozumiem, moja przyjaciółka trafiła w weekend do szpitala, teraz ma szlaban na jakąkolwiek aktywność, na przemian wyje i chodzi po ścianach. Też bym pewnie teraz eksplodowała jakby mnie ktoś zamknął w czterech ścianach.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 czerwca 2017 10:00
tunrida, trzymaj się tam, pamiętaj kto jak nie Ty!


Rolki są genialne, ale niestety trochę ograniczające. Jazda jest możliwa tylko kiedy jest sucho i w moim przypadku muszę jednak jechać z dala od domu, często na drugi koniec miasta żeby mieć dobre warunki do jazdy. Jednak powiem wam, że jak muszę wturlać się na estakadę, a później z niej zjechać z prędkością 26-30km/h to jest moc  😍 a jeszcze rolki mam nierozjeżdżone, więc jak pojeżdżę jeszcze trochę to będę tam latać z nadświetlną  😍




Póki co 14km, bo trasa się kończy tak  😁


I trochę uważać, bo sporo takich malutkich węży czy padalców leży na asfalcie i się grzeje 😉


Do fitnesów wrócę, ale dopiero 19 kupię nowy karnet, bo w środę wyjeżdżam na 5 dni do Katowic i szkoda trochę marnować karnet. I może odważę się pójść drugi raz na spinning  😁
I była na tym strechingu w czwartek i trwał tylo 30 minut, ale płakałam. Wyć mi się tak chciało, tak mnie bolały mięsnie ud, ale pośladki chyba najbardziej. Mści się teraz wzmacnianie mięśni i słabe rozciąganie.
Ja się chyba nigdy nie odważę na rolki, nie chcę iść do paki za rozjechanie jakiegoś niewinnego przechodnia. 🤣
Wczoraj dużo siedziałam po turecku, więc jak mnie dzisiaj strzeliło kolano pod koniec rozgrzewki to myślałam, że kierownicę urwę. Aż się trener-robokop zmartwił.  😁 na szczęście potem puściło i mogłam jechać, ale wnerwia mnie to strasznie, bo siły mam, a tu nagle kolano się odezwie i boli tak że nie jestem w stanie dalej ćwiczyć.  🤔
ale wnerwia mnie to strasznie, bo siły mam, a tu nagle kolano się odezwie i boli tak że nie jestem w stanie dalej ćwiczyć.  🤔


powiem ci, że z wiekiem będzie TYLKO GORZEJ  😁 jak nie kolana, to kręgosłup
Wtedy to przynajmniej będę mieć usprawiedliwienie.  😁 bo teraz dopóki ktoś nie usłyszy jak mi czasem trzeszczą kolana i biodra to nie wierzy, bo taka młoda to przecież musi być zdrowa.  😜
"Uciekłam" ze szpitala do Lasku Kabackiego.  😡  A tam nogi same mnie poniosły. Nie za długo, ze 30 minut, bo jednak po zastrzyku jaki dostałam nieco mi dziwnie, ale przynajmniej miło spędziłam fragment popołudnia. 🙂

Hihihi, tunrida, jesteś moim ulubionym pacjentem EVER 🤣 😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się