Wystawy, pokazy i inne imprezy hodowlane

titina, Jarużyn mistrzem organizacji. 😁 Nasza kobyłka dostała boks obok ogiera. 💃 Listy startowe na ujeżdżeniówki też się dużo wcześniej pojawiają. O ile bardzo lubię Jarużyn, o tyle wkurzają mnie takie niedociągnięcia. 😉
[quote author=titina link=topic=88668.msg2676377#msg2676377 date=1493547199]
Jedyne, jak dla mnie totalne nieporozumienie, to wrzucenie klas klaczek i ogierów do jednego worka,  co siłą rzeczy faworyzowało ogierki.

A to racja, zawsze były osobno. Nieźle się zdziwiłam w tym roku. Nasza była w dwulatkach 9 (4, gdyby liczyć same klacze 😉). Skakać nie chciała za nic, mimo, że w domu korytarz na luzie. 🙄 Trochę błąd zrobiłyśmy, że jej wcześniej hali nie pokazałyśmy. Liczymy, że za rok będzie lepiej. 🙂
[/quote]

Moja też nie zabłysnęła, mimo ,że w domu skakała bardzo ładnie, baskilowała i fajnie przód składała,  .... moje konie w hali zawsze gorzej wypadają, a jak jest na otwartym powietrzu, to z reguły wyskakują z korytarza  😁  Pani  Joanna Kruk jest autorką zdjęcia mojej klaczy z próby dzielności z Michelina w 2009 roku, jak sadzi przez końcową bramkę korytarza +  ludzi  😀iabeł:  Niestety  jeszcze go nie posiadam  🙁
21 maja 2017
Święto Konia (głównie śląskiego 😉 ) w Siedlcu Trzebnickim (dolnośląskie)
www.ozhk.wroclaw.pl/index.php?go=1&lang=pl&news=178

Ktoś się wybiera?
Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
07 czerwca 2017 18:08
Serdecznie zapraszamy na I Czempionat Źrebiąt Holsztyńskich, który odbędzie się 21.06.2017 godz. 15😲0 w Róży (Róża 39, 64-300 Nowy Tomyśl).

Na chwilę obecną jest zgłoszonych 38 źrebiąt. Będzie można zobaczyć i porównać źrebaki po światowych sławach reproduktorach, takich jak np. Casall ASK, For Pleasure, Kannan, Cornet Obolensky, Cascadello I, Diarado, Toulon, Mylord Carthago, Connor, Corrado i inni.

Oceniać będzie komisja Związku Holsztyńskiego pod przewodnictwem głownego hodowcy Dr T. Nissena.

Bezpośrednio po zakończeniu Czempionatu odbędzie się wykłady:
- Höveler: Profilaktyka żywienia ciężarnych klaczy i źrebiąt do 1-go roku życia w celu ograniczenia rozwoju osteochondrozy (OCD)
- Dr T. Nissen: Hodowla Koni Holsztyńskich w czasach globalizacji / Nowa Księga Hodowlana  "Holstein Global"
Wstęp darmowy


Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
12 czerwca 2017 09:51
zamknęliśmy listę zgłoszeń - na liście 41 źrebaków - crème de la crème ... potomkowie Casalla ASK, For Pleasura, Diarado, Corneta Obelynskiego, Kannana i innych... serdecznie zapraszamy do odwiedzin. Będzie okazja do rozmowy i wymiany doświadczeń.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się