Baltica Tour - wolontariat

Prawdopodobnie ze mną  😀
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
29 czerwca 2015 13:54
Ja będę tylko pierwszy tydzień, tradycyjnie jako luzak  😉
Ja z przyjaciółką jesteśmy z Cleanersów B, Figowa-pani i Joanka568 🏇
Nirvette   just close your eyes
29 czerwca 2015 17:51
lusia722, komu luzakujesz? 😉
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
29 czerwca 2015 19:57
No jak to komu moja zawodniczka i pan trener
Nirvette   just close your eyes
29 czerwca 2015 20:49
Tak myślałam, ale wolałam się upewnić 😡
No to chyba Ty rzucałaś się mi i jeszcze jednej wolontariuszce (dekorowałyśmy) w ramiona gdy pan Psiuk zajął pierwsze miejsce w jednym z konkursów 😀 jeśli się nie mylę, to miło było poznać, bardzo pozytywna osoba :kwiatek:
No to już niecały miesiąc. I ja zawitam kolejny raz w Cieko, bo strasznie tęsknię za tym miejscem 😍
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
29 czerwca 2015 22:39
To Madzia luzaczka p.Grzesia
Jejj. Super, że ktoś się tutaj znalazł z mojej grupy  😀
Windziakowa, Figowa-pani - jest może szansa na jakiś kontakt z Wami? Facebook czy cokolwiek? Nie znam kompletnie nikogo z wolontariuszy i byłoby super nie jechać całkowicie w ciemno, tylko już kogoś kojarzyć  😉
Wczoraj dostałam wiadomość, że niestety muszą zrezygnować ze mnie, bo nie mają miejsc w bazie noclegowej. Jestem mocno zawiedziona, całe wakacje ustawiałam pod ten wyjazd, nie jadę na zgrupowanie z byłą trenerką... I taka wiadomość jeszcze tydzień przed. Porażka...
A czy ktoś z edycji wiosennej lub z zeszłego roku mógłby mi powiedzieć czy warto zabierać aparat? Będzie trochę czasu żeby coś pstryknąć? 🙂
Nirvette   just close your eyes
21 lipca 2015 18:29
joanka568, zależy na jakim jesteś stanowisku. Ja pracowałam jako starterka i zdjęcia mogłam robić tylko w momencie, jak mój parkur nie pracował. Na stanowisku pracy nie pozwalali, bo wyglądało to nieprofesjonalnie 🙂
Trochę się zmieniło w rozkładzie i jestem teraz wpisana do grupy Cleaners A Nirvette  🙂
Nirvette   just close your eyes
21 lipca 2015 20:51
joanka568, główny parkur, czyli na najważniejszych konkursach nie porobisz zdjęć 😉 na arenie B byś mogła, w momencie gdy na arenie A nic się nie dzieje 😉 ale zazwyczaj cleanersi pomagali też ustawiać parkur. W drugim tygodniu na edycji spring ja jako starter też pomagałam ustawiać, mimo, że nie miałam tego w obowiązkach, ale ekipa "trochę" nie ogarniała co "parkurmajster" ma na myśli. Podsumowując - średnio będziesz miała kiedy fotografować 🙂
joanka568 gdzie widzisz, że się pozmieniało? 👀
mnie niestety nie będzie  🙁
flygirl - byłam wpisana do innej grupy, a jak sprawdziłam ostatnio na rozpisce to jestem w grupie Cleaners A, więc no... zmieniło się :P


A jeszcze może powiesz mi Nirvette, gdzie dokładnie jest nocleg? Słyszałam coś, że w Sasinie, ale wiesz może gdzie konkretnie? 😉
scarlett   "może istnieją czasy piękniejsze, ale te są nasze"
24 lipca 2015 09:39
Jeśli w tym samym miejscu co na Springu, to w Rensjonacie w Sasinie, ul. Morska 38 (bodajże)
Nirvette   just close your eyes
25 lipca 2015 16:20
Dokładnie tak, jak pisze scarlett, Rensjonat w Sasinie na ul. Morskiej 😉 Słaby zasięg, trochę pająków i wysiadają korki jak się podłączy suszarkę na piętrze.  😁
Hej dziewczyny! (Chyba głównie  🤣 )
Mam kilka pytań odnośnie wolontariatu i zgłoszeń. Jeżeli któraś dobra duszyczka chciałaby mi pomóc i odpowiedzieć na pytanka byłabym bardzo wdzięczna.  🤣
Możesz do mnie.
Nirvette   just close your eyes
12 czerwca 2017 15:35
I do mnie 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się