Howrse gra :)

AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
12 czerwca 2017 10:23
Ja juz tyle otworzyłam run, że szok ale mam 5x OM i 3x ro
Słuchajcie Dziewczyny potrzebuje na szybko 2 PD bo do ubicia mi brakło :c, oddam że swojego konta od razu na konto :  !Julia!
Vendettka Dodałam do znajomych :kwiatek:
Dunkaa Dopiero do laptopa dotarłam i przyjęłam  :kwiatek: I wysyłam zaproszenie z mojego konta też 😉
Nie musisz oddawać, mam 19 tyś pd 🤣
Dunkaa A już oddałam :P Bardzo Bardzo Dziękuję  :kwiatek:
wysłałam zapro do znajomych i też wyślę, na vandettka też podesłałam
nie oddawaj 🙂


Zamknijcie mi proszę skoki, może w końcu uzyskam rozetę.  FlowersLand
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
12 czerwca 2017 13:38
Ja też  🤣
Aż z ciekawości zerknęłam... ja tylko 460 PD  🤣
Brakują mi tylko dwie diamentowe czy AŻ.
I po ptakach.
Dziękuję Wam Bardzo  💘
jest, mam rozetę w skokach 🙂
tym samym mam już wszędzie rozety 🙂  🏇
Cierp1enie, to możemy sobie przybić piątkę 😀 Ehh teraz się powinny już łatwiej kulać te zawody 😀
no mam nadzieję, choć w galopie mam rozety i stoi od 3 dni
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
12 czerwca 2017 21:22
A mi się udało zarobić na tym koniu do skoków 12kuponów, jutro znowu będę szukać w miarę dobrego zrebaka zrobię i znowu na sprzedaże bo w 3godz mi schodzą  😅
Edit.
https://www.howrse.pl/elevage/chevaux/cheval?id=31996129
Właśnie zakupiony jutro będzie zrobiony 😀
Edit. 2
Kolejny skokowy nabytek już zrobiony 😀
https://www.howrse.pl/elevage/chevaux/cheval?id=31987089#console-actions
AtlantykowaPanna, ale pakujesz w niego tyle rzeczy z CR że to chyba średnio się opłaca?
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
13 czerwca 2017 09:35
Z zapasów idzie wiec się nie przejmuje 🙂 tanio udaje mi sie kupić wiec później zwraca się z nawiązką 🙂
Juhuuu jestem w pierwszej 30-tce w rankingu ośrodków 🙂
Cierp1enie, brawo 😀 Ja jestem na 66 i jestem dumna, bo nigdy nawet do 100 nie dobiłam. Ale to dzięki wam że ruszacie zawody 😉

tak btw na ile masz teraz galop ustawiony?
No ja też dzięki zawodom, bo mam dopiero tam 78,89 %

Galop mam na 1550 i tylko 1 konia do zapychania na razie :/ muszę drugiego sobie wyhodować od źrebaka, ale brakuje mi cr :/
pożyczy ktoś 1 kupon?
Cierp1enie Jasne  🤣 Odpisałam Ci już na howrse  :kwiatek:
:kwiatek:wystawiam konia 🙂
dzięki
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
17 czerwca 2017 13:07
Będę grała w Horse Advanture z innego fb. Bo mi nie dali Wakaili czy jak jej tam. Opchnę komuś tego pierwszego konia Eltriana- jak ktoś chętny, niech się zgłasza z propozycją. Jak tylko zdobędę kod do Eltriana, to go wyślę.
[s]Konie do trofeum: kupię chętnie! Tylko czysta krew, najchętniej taniej jak na bezpośrednich. Nie mam zamiaru za niektóre maści płacić pół miliona eq🙁
Za większą ilość maści jestem w stanie dać lepszy cr, oczywiście wszystko do dogadania się na howrse. Jeśli coś macie z tej listy, piszcie! Greta. (z kropką)
Appalossa: Kara
Criollo: Brudnokasztanowata, Kara derka z plamkami, Karosrokata Tobiano
Haflinger: Brudnokasztanowata
Holenderski koń gorącokrwisty: Brudnokasztanowata, Cremello, Myszata
Koń lipicański: Ciemnokasztanowata, siwa w hreczce
Koń trakeński: Kasztanowatodereszowata
Kucyk Highland: Kasztanowata
Perszeron: Myszata[/s]

Nieaktualne.
No ja też dzięki zawodom, bo mam dopiero tam 78,89 %

Galop mam na 1550 i tylko 1 konia do zapychania na razie :/ muszę drugiego sobie wyhodować od źrebaka, ale brakuje mi cr :/


ja już mam takiego konia, będę zapisywać 😀
super

ktoś ogarnięty z ośrodkami jeździeckimi mógłby ogarnąć mój ośrodek do środy? Chodzi mi o zapisywanie koni do zawodów. Zaraz wyjeżdżam i wracam w środę i nie będę miała kiedy.
Zawody, Ogarnianie łąk (mam pracownika, więc łąki starzeją się o 50% wolniej).

Dziś już ogarnę, jedynie zapisy do zawodów zostanie (wieczorem).
A ja wczoraj otworzyłam 4 Rógów i nic, brak Dzikiego  😕 To dzisiaj wstałam przed 10 specjalnie, otwieram Róg i co? 😀 Jest Dziki  😅 Mój Pierwszy!  :kwiatek: Po chwili patrze że na świętowaniu u siebie mam jeszcze do zdobycia, to na szybko zdobyłam i tak myślę hmm.. czy można mieć dwa te dzikie, otworzyłam i wypadł 2 !  😵 😜
Problem tylko że nie konieczni wiem jak się z nimi obchodzić 😀
Najważniejsze jest go jak najszybciej oswoić. Żeby nie tracić jego lat życia. Robisz to samodzielnie i prosząc o pomoc (kosztuje to kupę kasy dlatego nie przepadam za dzikusami). Będzie Ci dawać diamenty dopiero po oswojeniu (średnio co około jego rok życia), aż do 80ciu lat (dlatego najlepiej go jak najszybciej oswoić - pakować więcej kasy w prośby o pomoc). Zajmujesz się nim jak zwykłym koniem tylko na okienkach karmienie, picie marchewka etc pojawia się doament
ChemiK O super dziękuję! :kwiatek: A to znaczy że jak szybciej będzie oswojony to więcej Diaxów czy nie ma różnicy? :P
Ogólnie zawsze daje po jednym. Ale tutaj o lata chodzi. Dzikusa dostaje się jak ma chyba 3. Chodzi o to żeby jak najmniej jego lat "zmarnować". Oswojenie samodzielne daje bodajże 3,2%, pomoc znajomego 1%. Wiadomo czym mniej próśb tym mniejszy dzienny przyrost, czym mniejszy dzienny przyrost tym więcej czasu potrzeba na to. Końskie lata uciekają. Ja wysyłam po 8 próśb (najdroższa za troche ponad 12 000e) i mam oswojonego dzika jak ma 4,4-4,6 roku. więc przez ciut ponad 70 lat będzie dawać mi diaxy.

Mam nadzieje ze rozumiesz... nie umiem tłumaczyć pisząc...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się