moda, ciuchy etc...

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
12 czerwca 2017 19:45
maracuja, Ramires nie wiem czy Was kochać czy nienawidzić!  👀 Zaje.... są te bluzy!  Kupiłam czarną, co prawda nie rozpinaną ale najchętniej bym już nigdy jej nie zdejmowała. O mało nie kupiłam jeszcze drugiej i spodni, ale mnie nie stać  😡 może w przyszłym miesiącu  😁 Dziękuję, strzał w dyszkę!  :kwiatek:
Dziewczyny, widziała któraś z Was białą koszulę z haftowanymi kwiatami? Długi rękaw, najlepiej over size, ale nie o długości sukienki. Ozłocę! :kwiatek:

Może Promod
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
14 czerwca 2017 12:21
Z bluzką trafiłyście idealnie, więc może możecie mi podpowiedzieć gdzie kupić spódnicę maxi?  Szukam jednej czarnej, cienkiej bawełnianej, a drugiej dowolnej 🙂
smarcik, o podłącze się bo też szukam 🙂
O, i ja, tylko że w wersji maxi-mini, bo co znajdę ładną gdzieś w internecie, to mój zapał studzi widoczny pod zdjęciem dopisek "modelka ma 187 cm wzrostu". A ja 165, więc by mi się kończyła chyba pod szyją taka spódnica.  🤣
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 czerwca 2017 19:13
Wiecie gdzie kupię taki worek ala królik?
http://allegro.pl/plecak-worek-krolik-35x40cm-recznie-szyty-i6859493155.html

Ten pomimo brązu jest fajny, ale jak za kawałek szmaty sporo sobie za wysyłkę liczy 😉
mils   ig: milen.ju
20 czerwca 2017 19:28
kasjopea od biedy ujdzie, choć marzą mi się kwiaty z obu stron. Niemniej dzięki! Zastanawiam się czy nie oddać jednej z moich białych koszul do wyhaftowania kwiatów, ale nie wiem gdzie zrobią mi coś takiego porządnie i nie zniszczą mi koszuli?
A takie coś? Tylko to haft krzyżykowy. Ale nosi się super. 😉
mils   ig: milen.ju
21 czerwca 2017 20:20
Fajne, skąd to? 🙂
Słuchajcie, poszłam wczoraj do Złotych Tarasów, a tam brak Top Shopu. 😲 Przeniósł się gdzieś czy w ogóle wyprowadził z Polski? 🙁
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
22 czerwca 2017 07:14
Laski, gdzie dostanę dobrej jakości bluzy? Zajarałam się na czerwoną hoodie adidasa, ale może coś w lepszej cenie i jakości uda się wyhaczyć? Czy warto?
Cofnij się o 1 stronę - tam była rozmowa o dobrej jakości bluzach w dobrej cenie.

Co do Adidasa - mam jedną bluzę i jest ok, ale w stosunku do ceny to wypada tak sobie
mils   ig: milen.ju
22 czerwca 2017 08:03
Aprilla o rany, jak tam kupować? 👀
madmaddie   Życie to jednak strata jest
22 czerwca 2017 12:24
Laski, gdzie dostanę dobrej jakości bluzy? Zajarałam się na czerwoną hoodie adidasa, ale może coś w lepszej cenie i jakości uda się wyhaczyć? Czy warto?

ja polecam Outside wear 🙂 no i są made in Poland, więc się nie wspiera żadnego reżimu
Laski, gdzie dostanę dobrej jakości bluzy? Zajarałam się na czerwoną hoodie adidasa, ale może coś w lepszej cenie i jakości uda się wyhaczyć? Czy warto?

Naketano w TKMaxx
Scottie   Cicha obserwatorka
23 czerwca 2017 08:02
ashtray, TopShop wyniósł się z Polski na dobre.
Szkoda, jeden z moich ulubionych sklepów. Na szczęście jeszcze na zalando jest.
Ma ktoś coś z Gym Glamour?
ja nic nie mam, na razie się czaję na kilka modeli. Koleżanka ma za to BLUE MELANGE & SOCKS i bardzo chwali. Nie prześwitują, przyjemny dość materiał. Tylko co dziwne, skarpetki są zrobione z cienkiego materiału jak z takich lekkich legginsów, granatowy jest grubszy i zupełnie inny.

A jak przy okazji sportowej odzieży, może ktoś kupował legginsy z pole addict? Kuszą mnie te ze skarpetkami ze względu na ładne pastele 🙂
Dziewczyny, orientujecie się kiedy rusza druga tura wyprzedaży w zarze? Czy jest jeszcze w ogóle coś takiego?
**Ola**, jest, ale nie wiem kiedy 😉 Jest chyba nawet trzecia obniżka, już ostateczna.
Ma ktoś coś z Gym Glamour?


Mam legginsy i są bardzo efektowne i wygodne. Idealnie trzymają się na zadku, nic nie zjeżdża i nie marszczy się jak co niektóre w okolicy krocza  😉 są elastyczne ale nie polecam brać na styk bo wówczas kolor nie jest tak nasycony kiedy materiał się naciągnie na maksa. Noszę ogólnie xs ale łydkę mam np. umięśnioną tak że w najszerszym miejscu mogłabym nosić w sumie S 🙂
Oo super. I nie przeswituja? Kurczę, normalnie noszę M, to miałabym L wziąć? Poczułam się grubo. 😀
flygirl, legginsy raczej powinno sie brać większe, bo inaczej właśnie robi sie prześwit jak sie cos naciągnie :p
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
30 czerwca 2017 20:21
flygirl, legginsy raczej powinno sie brać większe, bo inaczej właśnie robi sie prześwit jak sie cos naciągnie :p


👀

Ja za to jestem zdania, że nie ma nic gorszego niż za duże legginsy spadające z tyłka przy martwym czy przysiadzie.
smarcik, wszystko w granicach rozsądku 😉 trochę większe nie znaczy spadające :p
madmaddie   Życie to jednak strata jest
01 lipca 2017 11:27
[img]https://scontent-bru2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/19437255_1743249999308151_3933681167265904312_n.jpg?oh=77e81e0e55967dbee96a5471dfbed863&oe=5A119B79[/img]

czy kupię gdzieś taką kurtkę? ewentualnie- czym zrobić napis (na jeansowej bluzie bardziej, gdybym miała robić to sama), żeby się trzymał i nie spierał?
asds   Life goes on...
01 lipca 2017 12:54
Aprilla o rany, jak tam kupować? 👀



Podłączam się do pytania. Czy mają stronę w wersji ang?
madmaddie, - w sklepie plastycznym dostaniesz farby do ubran, nie spieraja sie w praniu do 40 stopni 🙂 Na ramonesce to pewnie korektor 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się