Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
13 czerwca 2017 13:11
Budyń, zembria, ewuś, Burza serdecznie dziękuję za podpowiedzi!  :kwiatek:
:kwiatek:
Może komuś się rzuciły w oczy puśliska ujeżdżeniowe? Na dość niską osobę...
Czy jakaś dobra dusza ma i chciałaby się podzielić rabatem do wwrshop.pl ?
Będę ogromnie wdzięczna  :kwiatek:
Imladriss   Jesteśmy wolni i to jedyne co mamy
14 czerwca 2017 17:52
Dziewczyny,

czy orientujecie się gdzie najtaniej dostanę jak najbardziej proste czapraki. Chętnie jakieś drobnopikowane, bez ozdób (lamówka ujdzie 😉 ), czarne i białe  😉



Ja ostatnio kupiłam najzwyklejszy czarny, bez ozdobników w Decathlonie. Cena przekonująca 😀


https://www.decathlon.pl/czaprak-schooling-czarny-id_8353087.html
Jakby ktoś szukał obuwia to w sklepie www.patatajek.pl do 17.06.2017 sztyblety Fair Play -15% z darmową wysyłką.
W Febro wszystko przecenione do niedzieli  😍
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
16 czerwca 2017 18:26
czy ktoś ma kod rabatowy do gnl.pl? i użyczy? :kwiatek:
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
16 czerwca 2017 18:53
W Cordeo do 20.06 -20% na produkty Fair Play.
Na www.horsetown.pl -10% rabatu z kodem : JOLA2017 , dodatkowo za każde wydane 100zł  , zwracają 10zł w bonie ! 🙂
Pilnie poszukuje 2 derek siatkowych z kapturem do jazdy ( rozmiar 135, 145)  👀
Gdzie najtaniej ? a może są jakieś promocje ??  :kwiatek:
Promocja tygodnia w equuspoint.pl  😀
Ochraniacze i kaloszki, również te już przecenione -20% - przy zakupie 2 kompletów.
Kod rabatowy: OCHRANIACZE
http://equuspoint.pl/pl/c/OCHRANIACZE-KALOSZKI/120/1/default/3
[img]https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/19105746_434079820288465_2663113080459678077_n.png?oh=9c9775af64efd686be3111dd67d13b14&oe=59D98C66[/img]

czy ktoś ma może zniżkę/kod rabatowy do Pasi-Konika?  :kwiatek:
gdzie znajdę ładne fraki w promocji ?
Ma ktoś może kod rabatowy do amigo-konie? :kwiatek:
Czy ma ktoś kod rabatowy do yard equites? planuje popręg skorzany kupić i przydałby się 😉
Słyszał ktoś może o jakiejś promocji na czarną Absorbinę ?
Moon   #kulistyzajebisty
26 czerwca 2017 07:03
vodka, swojego czasu Bergo miało w deko lepszej cenie, ale nie wiem czy promocja dalej obowiązuje.
Kayra   Kucusiowy wariat :P
26 czerwca 2017 09:31
Bergo ma teraz -15% na walkę z owadami, ale absorbiny czarnej nie mają w ofercie
Dokładnie tak, niestety nie zdążyłam zamówić gdy mieli i co prawda czekam aż znów się pojawi, ale może ktoś widział w innym sklepie w korzystnej cenie ? Latające dziadostwo nie daje żyć  😤
http://www.horsepassion.pl

Tutaj jest troszkę tańsza
Kayra   Kucusiowy wariat :P
26 czerwca 2017 13:48
vodka, w GNL tez jest -15% na hasło wakacje 🙂 dziś i jutro.
Absorbina dostępna jest w Koński Świat, i zgodnie z informacją fb dzisiaj w nocy 20% na wszystko (bez najnowszych kolekcji eskadron/pikeur). chociaż mi osobiście rabat się nie chciał naliczyć.

Absorbina dostępna jest w Koński Świat, i zgodnie z informacją fb dzisiaj w nocy 20% na wszystko (bez najnowszych kolekcji eskadron/pikeur). chociaż mi osobiście rabat się nie chciał naliczyć.


Rabat ci się nie naliczy jeśli rzecz jest już przeceniona
Nie działa na nowe kolekcje, na stare też nie bo one są już przecenione, a że tam prawie wszystko jest z jakiejś kolekcji to nie działa prawie na nic 🤣 sprawdzałam bo chciałam bryczesy ale na żadne nie zadziała ten kod ...
Nieprzecenione ogłowie też nie wchodzi rabat  😤
Kayra   Kucusiowy wariat :P
26 czerwca 2017 19:10
kitty, najnowsza kolekcja? 😀
jedyne na co mi się udało naliczyć rabat to buty 😂

swoją drogą, szukam bryczesów covalliero detroit (ale tych nowych, z silikonem) w promocji albo chociaż w cenie ne wyższej niż 400zł, granatowe lub brązowe 34 lub 36 - nie rzuciły się może komuś w oczy?
albo kod rabatowy do trok, arcus konie, bergo ?
Eeee a nie wiem czy te ogłowia mają kolekcje...
Bardzo potrzebuję rabat do dobry-koń!
Nie wiecie może o jakiejś zbliżającej się promocji, lub może ktoś ma kod/rabat przypisany do konta?
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
27 czerwca 2017 10:29
Czy w sklepie Horsetwon jest jakaś szansa na darmową przesyłkę? 🙂 Nie wiem, jakaś promocja albo na przykład w sytuacji, gdy kupi się produkty powyżej określonej kwoty?
martva tam od 100 zł masz darmową wysyłkę.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się