Pensjonaty, stajnie - Zachodniopomorskie, okolice Szczecina

https://www.facebook.com/events/1282873791755068/
Ktoś się wybiera? Jedna z prowadzących to nasza Julie. :kwiatek:
Ja bym strasznie chciała, już nawet sprawdzałam ile by mi to wyszło, łącznie z biletami na pociąg, ale długi nie śpią. 😵
Nope, kaska sie nie zgadza niestety 😉 i nie bedzie sie zgadzac do nowego roku pewnie ;P
Szukam stajni w okolicy Szczecina gdzie możnaby 'przenocować' konia (ogiera) z soboty na niedzielę (22-23.10.2016). Ktoś coś?  :kwiatek:
amazonka*, przy jakiejś konkretnej trasie szukasz? Bo stajni z wolnymi miejscami milion - sądzę, że nie będzie problemu z przenocowaniem konia. Kwestia jedynie a jakiej okolicy ma być  stajnia 🙂
Dokładnie chodzi mi jak najbliżej miejscowości Szczecin , Warnik.
amazonka,
nie możesz przenocować w Warniku, skoro przedstawiasz do uznania ogiera?  👀
Można przyjechać do stajni w niedzielę popołudniu, a ja korzystając z okazji chciałam spędzić w Szczecinie weekend.
amazonka*, sądzę, że się bez problemu dogadasz z Warnikiem aby przyjechać wcześniej
W pobliżu masz ponadto stajnie w :
Bobolinie, Przylepie, Kościnie ,  ale ja bym negocjowała postój 3 dni w Warniku - stajnia nowa, są wolne boksy 🙂
_Gaga dzięki na info, niestety w Warniku nie było możliwości przyjazdu w sobotę - pierwsze co to tam pytałam  🙂 nie udało mi się nic zorganizować na szybko ale dzięki.
Powracam poniekąd do mojego poprzedniego wpisu i pytam uprzejmie: czy ktoś z Was stacjonuje w pensjonacie w Gościsławiu/Buszęcinie? Bardzo proszę o kontakt i z góry dziękuję 😉
Ktoś się do Brzozek wybiera? 😉
Orientuje się ktoś czy w okolicach Gryfina jest możliwość jazdy lub dzierżawy konia?
Szukam pensjonatu w okolicy Stargardu do 30km
Najlepiej aby była hala , pastwiska i naprawde dobra opieka.
Co polecacie ?
Smogolice 🙂
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
21 czerwca 2017 07:24
Cześć. Pilnie kupię super jakości siano. Kostka lub bele. Ciężko znaleźć zeszłoroczne. Macie jakiś namiar na kogoś? Szczecin Goleniów okolice etc
Informacyjnie: w lipcu p. Jaszkiewicz, fizjoterapeutka, będzie przemierzać wybrzeże - z Trójmiasta do Szczecina. Zatrzyma się na pewno u nas, w okolicy Kamienia Pomorskiego. Jesli ktoś jest zainteresowany jej usługami to można do niej pisać na fb:

https://www.facebook.com/jaszkiewiczfizjoterapia/
Nie znalazłam nic w wątku, ani na mapce strugaczy.
Czy jest ktoś z zachodnipomorskiego - okolice Chojny, kto zajmuje się werkowaniem naturalnym?
Dziewczyny, mam sprawę. Trzymam konia w Knykach, a z racji, iż nie jestem z województwa zachodniopomorskiego to proszę o radę...
Gdzie mogę się ogłosić mając konia do współdzierżawy/dzierżawy?

Pytanie może i głupie, ale nie znam grup np. na FB, które ułatwiłyby mi zadanie.
A szukam dla mojej klaczy jakieś opiekunki, co by nie tylko jadła i jadła. Przydałby jej się ruch, chociaż w takiej małej dawce.

Na RV mam ogłoszenie, na olx również, na tej też:
https://www.facebook.com/groups/495027073872347/?fref=nf

Chyba że, Wy kogoś znacie kto szuka.

Przepraszam, że wbiłam się z takim pytaniem w ten wątek, ale mam nadzieję na pomoc z Waszej strony.
Może akurat.
Jakby ktoś z zachodniopomorskiego i okolic miał informacje o jakimś dobrze poukładanym w głowie koniu, w wieku 8-12 lat, wzroście  ~169-175 cm, któremu ani zdrowie ani budowa nie będą wadziły w rekreacyjnym uprawianiu ujeżdżenia – to zapraszam do kontaktu.
Dziewczyny czy któraś z was orientuje się kto ma konie w przęsocinie- na przeciwko przystanku autobusowego lini 107..  😉
Na przeciwko przystanku "Szosa polska rancho" jest ta stajnia http://folwarkpodkowa.pl dawne Rancho Ponderosa, chyba że o okolicach innego przystanku mowa.
przystanek "przesocin centralna" czyjakos tak.. o podkowie to wiem.. ale tam na przystanku dziewczyna lub chlopak ma 2 swoje konie...i chciałabym sie z nią/nim skontaktowac
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
18 września 2017 16:15
Hey. Szukam podkuwaczy z okolic Szczecina.  Ktoś coś? Nazwiska plus telefon
Dzięki
derby, TU masz wszystkie telefony
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
19 września 2017 09:21
dzięki! już mamy super kowala 😀


ale ogółem... tylko 3 mamy w zach.pom.?
Mamy więcej.
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
05 października 2017 11:18
Czy mamy w Szczecinie jakąś pralnię, która przyjmie derki do czyszczenia? Przejrzałam wątek, znalazłam informację z 2014 roku, że Pralnia Centrum oferuje tego typu usługi. Niemniej jednak, czy od tego czasu powstało może coś jeszcze?
Hm... ja wysyłam derki do pralni do Krakowa, ale ponoć gdzieś na Tamie Pomorzańskiej można wyprosic pranie derek.
Gaga a tych kowali z listy kojarzysz? Prawdę mówiąc ja kojarzę tylko Huberta. Od trzech miesiecy staram się kogokolwiek ściągnąć do Kołobrzegu i nikogo oprócz Pana Kuryło mi się nie udało.. Fajnie byłoby mieć większy wybór jeśli muszę tu jeszcze trochę zostać. Mój były kowal już nie jeździ w te okolice.
Sonkowa, do Kołobrzegu - konkretnie do stajni Pana M. jeździ Karol Lauk (przynajmniej jeździł jakiś czas temu). Szczerze pisząc duużo bym zapłaciła za to aby chciał jeździć do Szczecina. Jeśli nie znajdziesz go na liście - podam nr na PW. Szukaj w Wielkopolsce 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się