Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

Nie dość, że chorwacki zespół Parni Valjak grał w Warszawie, to jeszcze udało się dostać do Akiego po zdjęcie i autograf 😀
Świetni ludzie 😍

przypadkowa sesja do wywiadu do niemieckiej gazety  😁


AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
12 czerwca 2017 19:00
Infantil jaka Ty ładna jesteś  😀


A dziękuję - nie spałam od tygodnia i jestem w trasie, chyba endorfiny tak działają  😀
To ja się też pokaże znowu,bo odkryłam ostatnio że czasami całkiem znośnie wyglądam na zdjęciach  😡
infantil zazdro  😍

Z rokrocznego wyjazdu na zjazd rodzinny:
Bischa   TAFC Polska :)
22 czerwca 2017 20:52
espana a ja zazdroszczę włosów! bo mi też się kiedyś tak cudownie kręciły  😍 a teraz szkoda słów... super wyglądasz!


dorzucam jeszcze dzisiejsze wariacje i uciekam do czasu aż znowu coś ciekawego wydarzy się w moim życiu  😀
[img]https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/19424040_1460218134037568_3716023618415480565_n.jpg?oh=abb3230add62e40a378ac33715ed9352&oe=59D7E5BA[/img]
Z moim pomocnikiem z afrykańskiwgo łowiska 🙂
Z siostrą na jej weselu i jakimś gościem, którego nie znam 😉
Wow, Bera7 ślicznie Ci w różu 😉
Fiu fiu fiu 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 czerwca 2017 21:35
bera7, o kurde kurde 😍
Megane, weź... miała być zupełnie inna kieca, w akcie desperacji po 3 tygodniach kupiłam dzień przed weselem to w co się zmieściłam :P
Bera7 super wyglądasz 🙂 Zupełnie inaczej sobie ciebie wyobrażałam. Przydałoby się trochę więcej wiary w siebie.
kajpo, hahaha, stara baba?
bera, wyglądasz kwitnąco wręcz! Pięknie!
Ja tak jak i kajpo inaczej sobie Twą osobę wyobrażałam. Nie jako 'starą babę' ( a kysz z takimi tekstami  :głupi_łeb🙂 ale mniej kolorowo i smutniej. A tu czysta radość aż kipi na zdjęciu  😅
Espana, mega pozytywnie wyglądasz, piękne oczy, piękne usta, piękne włosy!
Bera, wyglądasz oszałamiająco!
Bera7 wow  😍  przepięknie wyglądasz  💘
bera7, no, z uśmiechem to ja rozumiem 😀 Tak piękna jak na żywo
Dziewczyny ale mnie zawstydzacie, ja nie znoszę siebie na zdjęciach i większość ląduje w koszu.
U mnie klimaty Weselne.
Do tego zaraz powtórka bo kolejni się małżenią 🙂
Początek imprezy

Prawie koniec...

espana - ależ laska z Ciebie!!
Dziękuję dziewczyny, bardzo mi miło  😡 Na co dzień nie słyszę jednak takich komplementów, więc może kwestia ujęcia  😁
infantil ja się muszę nad swoim skrętem mocno napracować, a Twoje włosy mają ogromny potencjał, więc nie poddawaj się tylko walcz o skręt  🏇
Espana, Ty wiesz co ja sądzę o Twojej urodzie, więc się nie będę powtarzać 💘 😍
Ehh, gdybyś była chłopcem...  😜
Wichurkowa   Never say never...
26 czerwca 2017 16:23
Hexa do twarzy Ci w tym "stroju"  😀
espana śliczna kobitka z Ciebie!
bera super wyglądałaś,pasuje Ci ta różowa kiecka ;-)
chess fajne dziarki!  I jak na koniec imprezy wyglądasz aż za dobrze hehe chyba słabe te drinki  😁

A teraz dla równowagi moje zdjęcie  😁
Były ślicznotki to teraz równowagę trzeba zachować hehe
Wichurkowa, no właśnie wszyscy narzekali, że mocne, piłam ich sporo a efektu brak 🤣 Ale to może magia miejsca bo mój J pił wódkę i też go nie wzięło.
Bera to ja się przyznam, że sobie Ciebie wyobrażałam jako taką ponurą babę i kompletnie nie wiem dlaczego  🤔wirek: Wyglądasz przepięknie!  😍
Espana fryzurę masz genialną ale CERA i oczy! To dopiero wow!  😜
yga   srają muszki, będzie wiosna.
26 czerwca 2017 19:27


Wichurkowa- skąd buty?
Wichurkowa   Never say never...
26 czerwca 2017 19:55
yga kto jak nie Ty mógł zadać takie pytanie  😁
Dorwalam je w outledzie Reserved za całe 50 zł  😎
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się