telefony komórkowe

Myphone fun 5, kupowałam go rok temu w wakacje na szybko bo rozwalił mi się poprzednik. Kosztuje mniej niż 300 zł, korzystam normalnie z internetu, nie zacina się. Za tą kasę polecam bo już mi rok służy i nic się z nim nie stało 😉
mils   ig: milen.ju
19 maja 2017 10:14
Dzięki dziewczyny! Telefon ma być dla W., podrzucę mu Wasze propozycje. 🙂
Libeerte, dzięki, myślę dalej ;p
madmaddie   Życie to jednak strata jest
23 maja 2017 09:32
Gillian, jak Ci się na Blackberry 10 OS śmiga w 2017? jest jakiekolwiek wsparcie dla tego systemu od strony producenta? (bo na wsparcie producentów apek nie liczę 😉 ). Zamówiłam właśnie z tym systemem telefon, ale nie wiem czy go nie wymienić (jeszcze do łapek nie dostałam). Jeżynki kocham, ale czy to nie czas na te androidem już? :<
madmaddie, moja mama ma Blackberry z 10, porażka. Już 3/4 aplikacji nie działa bądź pojawiły się komunikaty ze nie będą działać. np. Whats up, messenger. Wyszedł nowy Blackberry Keyone na anmdroidzie i moja mama będzie na niego wymieniać.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
23 maja 2017 16:59
właśnie nie wiem. mi tak naprawdę potrzebne mapy, przeglądarka i mail. what's apa miałam na poprzedniej jeżynie i użyłam z dwa razy. messenger facebooka doprowadzał mnie do szału i, i tak korzystałam ze strony w przeglądarce. Niby rozsądek podpowiada androida, ale strasznie nie lubię tego systemu.
i klawiatuuuraaaa, klawiatura jest genialną sprawą w dzisiejszych czasach 😉
madmaddie, teraz ci powiem że nie pamiętam co jeszcze będzie nie działać na 10. Dla mnie whats up to podstawa przy kontaktach zagranicznych 😉 Na pewno nie działa apka Bookingu, Ryanair...
Ja kochałam WP, ale no niestety brak aplikacji mnie dobił. Mija już kolejny tydzień z Samsungiem i naprawdę zaczynam być zadowolona. Tylko autokorekta mnie nieziemsko wkurza.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
23 maja 2017 18:34
ja potrzebuję fizycznej klawiatury, niestety 🙁 poza jeżynkową, zadowala mnie tylko ta w ajfonach, a trochę teraz nie mam pieniędzy na jabłuszko.
galopada_   małoPolskie ;)
23 maja 2017 20:25
mils, za stówkę więcej, ale xiaomi redmi 4a. mam od miesiąca i jak za tą cenę jest naprawdę szał. 😀

bdb bateria, aparaty 13 i 5 mpix, 32G pamięci, fajna grafika i zdaniem mojego znawcy bardziej technicznych parametrów też bdb 😉
Gillian   four letter word
25 maja 2017 02:23
madmaddie, trochę kijowo, nic nie działa :/ za dwa miesiące koniec umowy więc będę wymieniała telefon jednak. Kocham BB ale trudno. Nie mam swobody aplikacji 🙂
madmaddie, no dlatego napisałam Keyone na androidzie. Aplikacji multum, klawiatura qwerty. Same plusy. Tylko cena kosmos póki co 😀
madmaddie   Życie to jednak strata jest
25 maja 2017 08:35
Keyone to nówka, trochę minie zanim stanieje. Nie wspomnę o tym, że wpakowali do niego procesor, który w innych telefonach dostajesz 2x taniej (Lenovo P2 /Huawei Nova). Specyfikację ma naprawdę średnią. Ma dodatki BB i jest bezpieczniejszy niż reszta smartfonów z androidem, ale jakoś nie. Jestem sentymentalna, ale nie aż tak bardzo, żeby za sentymenty płacić 3k. Mocno kibicuję firmie, naprawdę mi było smutno jak ich akcje spadły ostatnio do zera, lecz widzę jak śmigała moja stara jeżyna na bb 7 jeszcze, a jak śmigały nowsze telefony z androidem, z lepszymi parametrami. hell no.
do mnie doszła jeżynka i na razie jestem zakochana. Nie wymieniam! Mail, instagram, mapy, evernote, docs to go działają, więcej nie potrzebuję 🙂 No ale ja jestem wyjątkowo mało "smartfonowa" i operuję na tych paru aplikacjach i zadowala mnie to. Zobaczmy ile będzie się sprawdzać, zanim będę musiała ją wymienić. Dam się ponieść oldschoolowej przygodzie  😁
Dziewczyny, daaaawno nie robiłam przeglądu rynku smartfonów, ale mój hujawej coraz mocniej mnie wkurza i czas nadrobić zaległości by wiedzieć, ile hajsów mam odłożyć na nowy telefon. 😀
Następca hujaweja musi mieć ekran minimum 5", bardzo dobry aparat i rozdzielczość ekranu, ogarniać sporo pootwieranych aplikacji i szybko się między nimi przełączać, do tego powinien być na androidzie, choć i jabłuszka nie przekreślam (robi to za mnie mój budżet :hihi🙂. Cena do 1000 zł (przy opcji zakupu na raty budżet mogę nieco nagiąć). Znajdę coś, co nie będzie mnie po roku wkurzać, czy to niemożliwe? 👀
efeemeryda   no fate but what we make.
27 czerwca 2017 10:43
iphone 5s (tylko tu zakup ratalny)  :kwiatek:
efeemeryda, ekran nieco za mały, celuję w co najmniej 5". :kwiatek: A niestety "szóstka" przekracza moje możliwości finansowe, dlatego chyba zostanę przy androidzie.
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
27 czerwca 2017 11:11
mundialowa, poczytaj o xiaomi redme note 4x.
Po szajsungach znienawidziłam androida i przeklęłam ten system na wiele lat, ale niedawno się przeprosiłam. Ten siałomi działa miło, płynnie, zainstalowane apki systemowe ułatwiają życie (i ubijanie niepotrzebnych rzeczy w tle), a bateria trzyma nadzwyczaj długo - ważne, jak stajnia jest na odludziu, w którym GSM zawraca i wiekszośc telefonów pada próbując pół dnia nawiązać łączność z kosmosem.
Firmowo mam iphone 5s właśnie i raczej nie polecam - naprawdę małe i potrafi mulić.
Mundialowa, też Xiaomi polecam. Na razie polecam z poleceń innych, bo na swój nadal czekam - zamówiony z Chin 3 tygodnie temu, więc już tuż tuź! Oczekiwanie na telefon z AliExpres to około 4 tygodni, ale wychodzi kilka stów taniej (tyle, że praktycznie przekreśla to naprawdę gwarancyjną). Samo to, że na całym świecie nie idzie już dostać czarnego mówi samo za siebie - rozeszły się ekspresowo. U polskiego dystrybutora też dostaniesz już tylko biały. Mówię o Mi5, czyli ich aktualnie flagowym telefonie. Wymęczyłam na razie tylko telefon kolegi, jego bateria mnie szokuje. 😀 W sam raz na Endomondo w teren. 😀
a miał ktoś do czynienia z tym nowym samsungiem galaxy s8? na dniach chciałabym kupić nowy telefon i już mam taki mętlik w głowie, że masakra.  😵  w sklepie mi się spodobał nawet, ten przód szczególnie, coraz więcej czytam i coraz mniej wiem. w internetach skrajnie różne opinie, więc może ktoś z was dłużej poużywał?  tak właśnie zastanawiam głównie między nim, a iphonem 7 i mam dylemat. zależy mi na dobrym telefonie, który będzie długo płynnie działał (tutaj trochę mnie ten android zastanawia), robił dobre zdjęcia, ogólnie służył mi zamiast komputera, którego praktycznie nie używam i do tego ładnie wyglądał 😜 😜
Ja mam s8 od 2 tygodni gdzieś. Nie wiem czy mogę coś powiedzieć bo jeszcze sie nie przestawiłam po lumii. Jest na pewno mega szybki, zdjęcia robi bardzo dobre i ma cuudowny wyświetlacz.  Iphoneów nie nienawidzę, więc nie wiem jak w ogóle mozna je brać pod uwagę :P Ale to już są mocno indywidualne preferencje.
Ja za to iPhone kocham mocno 😀 Mój SE po ponad roku wciąż działa bez najmniejszego zarzutu (żałuję tylko, że nie wybrałam większej pamięci). Chociaż spadł mi setki razy (nawet na beton na parkingu), oberwał kopa od konia będąc w kieszeni. Zwykły case + szkło hartowane i nic mu nie jest, a każdy wcześniejszy telefon umierał po kilku miesiącach u mnie.
xxagaxx udało ci się kupić od razu egzemplarz bez tej różowej wady ekranu? ja będąc w sklepie miałam wrażenie takiej trochę hmm... plastikowatości? mówię tu głównie o tym tyle, który mnie średnio przekonuje (chociaż i tak pewnie wpakowałabym go w etui), chociaż w wyświetlaczu jestem zakochana  😍 teraz zasypię cię pytaniami: który kolor wybrałaś? palcuje się mocno ten tył? masz jakąś folię albo szkło na ekranie? i etui i czy nie odebrało mu ono uroku? obsługujesz bez problemu jedną ręką? 😀 właśnie mając obok siebie iphone i tego samsunga to ten pierwszy wydawał mi się taki jakiś porządniejszy (i ten tył - czarny mat, bardzo mi pasuje  :emoty327🙂, co nie zmienia faktu, iż bardziej skłaniam się ku s8... ale ta 7 siedzi w głowie gdzieś tam z tyłu  🙄
przeztysiacmorz, ja mam grey orchid, cudny jest 😀 Różowości ekranu nie zauważyłam. Nie wiem co oznacza palcuje się tył :P Mam szkło (koniecznie przystosowane do zagiętego ekranu!!) Małam w etui ale kupiłam gówniane szkło (albo może inaczej, pan mi gównianie zamontował) i źle działa razem z etui. Czekam aż dojdzie nowe szkło to wrócę do etui. Po mojej Lumii Samsunga idealnie obsługuje się jedną ręką. Jest dosc mały, ale taki chciałam (specjalnie nie wybrałam +)
Chcesz jakieś zdjęcia? Wciąż moja Lumia leży na biurku bo własnie ja sprzedaję to mam nawet czym zrobić 😀

Libeerte, gumowe/silikinowe etiu plus szkło i nie wiem jaki telefon by nie przeżył. Ja też katuje telefony. Myślałam ze jest już po mojej Lumii a się okazało ze to szkło ochronne pękło.
właśnie tego koloru nie widziałam na żywo, tylko midnight black 😀 a na fotkach bardzo ładnie wygląda. jak możesz zrobić zdjęcia, to baaardzo chętnie zobaczę 🙂  co do palcowania - gdzieś mignęły mi foty w necie, gdzie było mocno widać odciśnięte paluchy z tyłu i zastanawiałam się czy musiały być mocno brudne, czy ten typ tak ma. ale to był czarny 😀
przeztysiacmorz, ja mam iPhona 7 od 4-5 miesięcy i jestem zadowolona. To już mój 3 srajfon i 2 poprzednie (4s i 6) do końca działały płynnie (6stka w sumie nadal działa, bo używa jej mój facet). Zdjęcia robi bardzo dobre, a w domu praktycznie nie odpalam kompa - wszystko robię na telefonie 😉 Z własnych obserwacji: iPhony dłużej zachowują płynność niż telefony na Androidzie. Ale nie miałam doczynienia z topowymi modelami.
przeztysiacmorz, trochę widać paluchy, sprawdziłam 😉 Zrobię ci jutro zdjęcia.

Ja nie wiem jak telefon moze zastąpić kompa. Jest dużym wsparciem, ale dla mnie komfort normalnej klawiatury, kilku zakładek które sobie zmieniam myszką jest nieporównywalny do telefonu.
xxagaxx, każdy moj poprzedni umierał (obojętnie jaki miał case, szkło), nawet jeśli nie od upadku, to padała bateria, albo zamulał tak, że więcej sie denerwowałam, niż go używałam. Naprawdę rożne rzeczy sie działy, a z tym nic. Moze te super nowe samsungi juz lepiej sie sprawdzają, niż poprzednicy, ale ja akurat juz nawet nie czuje potrzeby, zeby zmieniać. Raczej z iPhone juz nie chce wychodzić 🙂 co oczywiście nie znaczy, ze komuś innemu musi sie to tak samo podobać
Libeerte, ja już pisałam chyba nawet tutaj dlaczego dla mnie Iphone odpada. Nie lubię jak mnie firma do czegoś zmusza. A tu niestety kompatybilność z innymi sprzętami niż apple jest dosć mocno utrudniona. A też słyszałam że ludzie chwalą je za ich niezawodność.

Libeerte ile masz pamięci w swoim se? przymierzam się do zakupu i właśnie zastanawiam się którą opcję wybrać, żeby starczyło  :kwiatek:
przeztysiacmorz,





xxagaxx, no ja rozumiem, jasne 😉 chociaz można sobie z tym poradzić :p z komputerem nie Apple można sie połączyć normalnie, a zdjęcia innym wysyłać mailem/messengerem/mms 😉

oli330, najmniejsza, 16gb. Jak przerzucam zdjęcia na komputer to jest ok, ale lubię mieć wszystkie pod ręka, Wiec następny na pewno wezmę większy 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się