pensjonaty w okolicach trójmiasta

Fokusowa , kurcze ale kusi ta stajnia , szkoda , że odległość dla mnie nie do przełknięcia .

Czy to prawda , że stajnia Zielona Brama się zamknęła i przekształca w hotel ?
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
07 czerwca 2017 14:23
Misiu jak na razie to konie tam są, może to są plany na przyszłość.
Lusia, Achaa bo słyszałam , ze już niby wszyscy się wynoszą . A czy stajnia w Matemblewie niegdyś prowadzona przez p. Kamzelskiego jeszcze funkcjonuje ? To było miejsce z potencjałem ze względu na lokalizacje i obaszar , cos tam sie dzieje ?
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
08 czerwca 2017 11:14
Misiu, W Zielonej została tylko mała stajenka na dole (szkółka Torado?) - duża stajnia będzie hotelem (dla ludzi, nie dla koni).
Chyba z ciekawości wybierzemy się tam kiedyś na weekend i będę dzieciom opowiadać "a w tych pokojach mieszkał Kula, tutaj Jantar, a tutaj Demon"  😂
Szkoda, to mimo wszystko fajne miejsce na stajnię. No ale widać że od jakiegoś czasu konie były tylko dodatkiem w który nie warto inwestować.
Czy Ktoś z Was słyszał coś o Stajni Lubiczówka i Stajnia Babiniec Bojano?? 🙂
nikt z was nie ma informacji o Bojanie i Lubiczówce? Co tu taka cisza :P
Moon   #kulistyzajebisty
14 czerwca 2017 07:29
A Lubiczówka w ogóle funkcjonuje?
Jak jeździłam do Koleczkowa, mijając Lubiczówkę kilka lat temu to obserwowałam jak miejsce padoków zajmują budowy domów. Nie zdziwiłabym się jakby i ze stajni zrobili hotel.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
14 czerwca 2017 16:24
Pytanie mam o weta, ale chyba lepiej tu niż w "polecani..." Potrzebuję kogoś, kto mi obejrzy brodawkę/włókniaka/sarkoida (no właśnie nie wiem co to jest). Czy Kinga dalej się zajmuje problemami skórnymi? Pamiętam, że miała w planach specjalizację z dermatologii robić. A jeśli nie ona, to polecacie kogoś innego do takiej zmiany?
dea   primum non nocere
14 czerwca 2017 21:33
A Lubiczówka w ogóle funkcjonuje?
Jak jeździłam do Koleczkowa, mijając Lubiczówkę kilka lat temu to obserwowałam jak miejsce padoków zajmują budowy domów. Nie zdziwiłabym się jakby i ze stajni zrobili hotel.

Funkcjonuje, ale padoki to takie nieduże, błotniste bajora. Ten aspekt na tyle masakra, że o inne nie pytam 😉
dea, zielonego nie mają nic??

A Bojano? Tam wiem ze fajne padoki, ale słyszałam ze plac ma kiepskie podłoże.
dea   primum non nocere
14 czerwca 2017 22:24
Nie widziałam. Niebawem tam będę, to podpytam 😉
Pytanie mam o weta, ale chyba lepiej tu niż w "polecani..." Potrzebuję kogoś, kto mi obejrzy brodawkę/włókniaka/sarkoida (no właśnie nie wiem co to jest). Czy Kinga dalej się zajmuje problemami skórnymi? Pamiętam, że miała w planach specjalizację z dermatologii robić. A jeśli nie ona, to polecacie kogoś innego do takiej zmiany?


Kinga w zeszłym roku pod koniec urodziła dziecko, szyła mi konia w październiku, ale mocno awaryjnie, nie wiem czy już znowu działa.
Pytanie mam o weta, ale chyba lepiej tu niż w "polecani..." Potrzebuję kogoś, kto mi obejrzy brodawkę/włókniaka/sarkoida (no właśnie nie wiem co to jest). Czy Kinga dalej się zajmuje problemami skórnymi? Pamiętam, że miała w planach specjalizację z dermatologii robić. A jeśli nie ona, to polecacie kogoś innego do takiej zmiany?


Maciek Kujawski?
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
15 czerwca 2017 21:45
Fokusowa dzięki za info!
xxagaxx Wiesz, jeśli nie muuuszę to go wołać nie będę, bo użerać z umawianiem się z nim po raz 3 w ciągu miesiąca nie mam już siły.
Z tego co słyszałam w Bojano jest zasada że do 20:30 ma Cie już nie być :P I jakieś dziwne zasady dotyczące korzystania z hali zimą, trzeba sobie ją zarezerwować chyba, ale tu nie do końca to zrozumiałam.

Pytanie mam o weta, ale chyba lepiej tu niż w "polecani..." Potrzebuję kogoś, kto mi obejrzy brodawkę/włókniaka/sarkoida (no właśnie nie wiem co to jest). Czy Kinga dalej się zajmuje problemami skórnymi? Pamiętam, że miała w planach specjalizację z dermatologii robić. A jeśli nie ona, to polecacie kogoś innego do takiej zmiany?


Małgorzata Adamowska?
zembria, oj to prawda, ale on naprawdę często jest w okolicy, jeśli sprawa nie jest pilna to ja bym wybrała właśnie jego. Bardzo słowna jest Ania Wożniak, nie wiem jak u niej sprawy dermatologiczne bo u nas ogarnia rozród i pierwszą pomoc głównie.
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
18 czerwca 2017 16:01
zembria, Gosia Adamowska, zdecydowanie.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
18 czerwca 2017 20:04
Do Admowskiej zaufanie niedawno straciłam. Jakoś nie bardzo wierzę w jej wiedzę już. Kujawskiemu zwyczajnie zapomniałam to pokazać jak ostatnio u mnie był :/  Czyli wychodzi na to że dermatologa typowego brak? Skoro Kinga raczej jeszcze nie wróciła do pracy? Szkoda, będę musiała pewnie kogoś ściągnąć. Ania Woźniak, to wiem, że w rozrodzie siedzi. Nic, przedzwonię do Kingi i zapytam, albo do Ani W. Dzięki w każdym razie :kwiatek:
W najbliższym czasie jeden z koni ze stajni, w której stoje będzie jechał do kliniki w Berlinie. Jest możliwość zabrania drugiego konia i podzielenia się kosztami transportu. Jeśli ktoś jest chętny to dawajcie znać 😉
W najbliższym czasie jeden z koni ze stajni, w której stoje będzie jechał do kliniki w Berlinie. Jest możliwość zabrania drugiego konia i podzielenia się kosztami transportu. Jeśli ktoś jest chętny to dawajcie znać 😉

Jeśli dobrze kojarze i chodzi o konia właścicieli stajni to o wyjeździe do Berlina to ja słyszałam już dwa lata temu
Behemotowa chodzi o innego konia, a ten o którym mówisz był w Berlinie 2 razy 😉
zembria - Kinga już od jakiegoś czasu jeździ 🙂 często przyjeżdża po prostu z dzieckiem
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
28 czerwca 2017 09:23
Madźź Dzieki za cynk 🙂 Póki co obejżał mi to znajomy wet od małych i mówił, że to włókniak, żeby spróbować to spirytusem kamforowym rozgrzewać, może się samo "rozejdzie". Jak nie podziała, to będę ją wołać w takim razie.
Witajcie :-).
Nie wchodziłam na ten wątek wcześniej, bo inetersowały mnie bardziej moje obecne jeszcze okolice, jednak zamierzamy się w najbliższym czasie przenieść w okoice 3-miasta. Rodzina się nie zajmuje końmi więc nie mam kogo zapytać o to gdzie można w zaufane miejsce i ręce, pełen dobrostan powierzyć moje 3 konie. Nie będę łatwym klientem, bo mam je u siebie i sama opiekuję się swoimi końmi i oddanymi w moją opiekę. Nawet rozbestwiłam się stawiając niewielką halę więc... Nie powiem jeszcze też gdzie będę mieszkać docelowo : od Wejherowa w dół po Szymbark i na Brodnicy Górnej kończąc. Wiem- dość szeroki zakres... Szukamy domu, szukamy stajni jednocześnie by nie było przesadnie daleko (do 20 km), bo zwyczana jestem mieć kontakt z ogonami 24h/dobę wiec odlegość każda będzie dla mnie szokiem ;-) . Pomożecie coś namierzyć aktualnego, bo Przywidz chyba odpada, bo podobno nie ma, Kolano- za dużo koni, dzieciarni, Stajnia Linia - takich stajni akurat nie szukam?  Może być niewielka hala, lonżownik kryty, byle coś do jazdy całorocznej, padoki, zielone latem, stajnia sucha i czysta, wietrzona, a nie zatęchła.  Ukierunkowanie na ujeżdżenie. Ktoś coś podpowie. Mam samochód. Szukami i szukam... 🙇

Fokusowa : Isengard w Kierzkowie  powiadasz..? Ładnie mają, rzeczywście myją żłoby po każdym posiłku? 😲 Przesada trochę, ale  ciekawe jaka jest cena takiej pełnej usługi. Moze i miałabym niedaleko..? Kto wie... I 3 baby mogłyby łazić oddzielnie lub z innymi. Co prawda mam jeszcze czasu trochę, ale wiedzieć dokąd pojechałyby, nie zaszkodzi.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
18 lipca 2017 15:36
W kwestii mojego powyższego posta, jakby się ktoś zastanawiał, to spirytus kamforowy bardzo fajnie podziałał 🙂 rozeszło się praktycznie do zera 🙂 Teraz musimy zrobić przerwę, bo skóra nieco podrażniona (pewnie słońce też się przyczyniło) ale powtórzymy kurację, to zapewne rozejdzie się to całkowicie 🙂
asio odpisałam Ci na priv, a co do ceny to jest znana - 930 zł za konia, w umowie mam wpisane, że przy większej ilości koni możliwa negocjacja warunków 😉
Wychodzą osobno zupełnie u nas 2 konie jednej właścicielki, nie ma z tym żadnego problemu.
Czy ktoś coś wie o warunkachw w stajni wiśta wio w Barniewicach?? Padoki, siano, woda karmienie, socjal i maneż do jazdy?
A o stajni nad jeziorem w Chwaszczynie?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się