Końska Rewia Mody XI 2017

quantanamera, o nie  😜 ja nadal choruję na Anky desert palm, aktualnie jestem na etapie poszukiwania owijek do kompletu 😁

mam problem... Potrzebuje nowy czaprak na zawody, i nie wiem czy iść znowu w lamówki/hafty czy lepiej cały biały?  😵  🤔

wątek zamknięty
No i masz, zakochałam się. Ten gipsy grey ANKY jest cudowny. Jedyne co mnie powstrzymuje to rozmiar. Wersji pony pewnie brak (na kolekcjach Anky się nie znam wcale a wcale 🙁 ). No a pod siodłem kucykowym duży pad raczej wyglądał nie będzie. To samo owijki na kucykowych nogach.
Tutaj violet PD (popręgu brak, bo przystuły nieprzyzwoicie krótkie i się nie dopiął kucu  😁 )

wątek zamknięty
quantanamera, dziękuję- już go nieźle dobijam, bo go najczęściej noszę. Busse Cogniac 🙂
Wspaniała szarość 😍

Sivrite, jeszcze tam gdzieś jest piasek- a tu masz foto mojej trufli tylko takie mocno robocze. Ona jest czerwonawa a karmel złoty.


Dżastin, czekoladowe lub granatowe lamówki do Caballa Gem 😍
wątek zamknięty
Dlaczego w Końskiej Rewii Mody i Szmatoholikach nie można znaleźć nic ze Spooksem?
wątek zamknięty
Bo od dawna są nieaktualnione, i nie zakładały Spooksa nigdy.
wątek zamknięty
Czy są już może jakieś  przebłyski  co do nowej  kolekcji  Eskadrona?  👀
wątek zamknięty
Postawic tego konia tak, żeby stał - mission impossible. Tylko to zdjęcie wyszło jakoś. Złoty caball w pochmurny poranek 😉
wątek zamknięty
anai piekne złotko, ciekawe jak pasowałoby do przypalonego karego  😂 co masz za siodło?
wątek zamknięty
anai , wow ślicznie  😍!

A mi odbiło na stare lata 😂:
wątek zamknięty
Quendi, jak będzie słońce (wiem, zabawne 😉) spróbuję też zrobić fotkę, bo wtedy wygląda całkiem inaczej. Na karym byłby na pewno większy kontrast, sama jestem ciekawa jak by wyglądało. A siodło wczoraj kupiłam, antares 🙂
czeggra1, cudne, jaki to kolor? Ja tam im starsza, tym więcej różu i blyskotek, więc wiesz.... 😉
wątek zamknięty
anai, kolor to taka mrożona czekolada.
Mi coś ostatnio odbiło na punkcie serii Platinum Eskadrona i Schockemohle Chrome 🤔wirek: ...
Dobrze, że chociaż te Platinum są już słabo dostępne  😂.
wątek zamknięty
Czeggra, jak się ten kolor nazywa? Oo
wątek zamknięty
czeggra1, mega ładny, co to? 😍
wątek zamknięty
Dżastin, - jak bardzo lubię lamówki, tak do srokacza brałabym biały-biały 😉
anai, - nauczy się jeszcze pewnie 😉 Super to złotko gra z wędzidłem i sprzączkami 😀
czeggra1, - nie, błagam, nie mów co to... nie mogę kupić kolejnego brązu  😜 Przecudny jest!
wątek zamknięty
To Glossy Big Square kolor havana. Miło, że się podoba 🙂.
wątek zamknięty
Widzę dziewczyny na lśniąco i bogato  😍 😁
Pasują te złotka i te ciepłe odcienie, chociaż dla nas ten fiolet  😜
wątek zamknięty
Czy jakiś sklep ma pełną ofertę czaprakow Ascot? W ogóle to jest osobna firma czy odłam innej? Nic znaleźć nie mogę, wyskakują mi np. rękawiczki RSL Ascot a zaraz pod tym oficerki ELT Ascot. 👀 A na czapraku mam samo Ascot i już nie wiem. 🤔wirek: A czaprak jest super, Eskadrony bije na głowę.
wątek zamknięty
flygirl, ascot kojarzy mi się z wyrobami skórzanymi (https://www.facebook.com/AscotReitsport/)
Na ebay są jakieś czapraki, ale myślę, że to bardziej jakieś "dodatki" będą do zamówień czy coś 😉

edit: chociaż na zdjęciu na facebooku widać, że na stoisku stoją jakieś kupki czapraków. Więc pewnie, można ich zapytać czy i co można zakupić  🙂
wątek zamknięty
Faktycznie wygląda, jakby nie mieli czapraków w swojej standardowej ofercie. Jestem zawiedziona. 🙁
wątek zamknięty
Jakie czapraki pod siodło 16"?
wątek zamknięty
czeggra1 Ccuuudddooooo  😍
wątek zamknięty
Jaga2015, ja pod swoją meredith 16" używam zwykłych fulli 🙂
wątek zamknięty
A ja znowu wpadam z bielą. Tym razem Equiline Labyrinth, które oczarował mnie jakością tak samo jak Octagon  😉

wątek zamknięty
anai, i to jest kolor dla niego 😍 a nie te turkusy! :P
wątek zamknięty
czeggra1, gdzie kupiłaś tego eskadrona? Bardzo by mi pasował 😉
Burza, oj tak, niebieskie /turkusowe używam tylko na lonzę 😉 złote, beżowe bardzo mi do niego pasują 🙂
tulipan, pięknie i elegancko. BTW ile masz białych czapraków?
wątek zamknięty
anai obecnie 4  🙂
wątek zamknięty
Jakie czapraki pod siodło 16"?

Pony, ewentualnie lezki full, zależy jeszcze od gabarytów konia ;-)
wątek zamknięty
Miałam dziś w łapkach taką perełkę (Waldhausen Metallic) i tylko konieczność odstrzału za dużej rzeszy moich szmat uchroniła mnie przed przygarnięciem, bo to w dodatku śmieszna cena w promocji. Czaprak z serii szarych brokatów, fajny oddychający, akurat by był na teraz dla Suchara 🙄



wątek zamknięty
anai, na brytyjskim e-bay'u za około £35 (nówka z metkami) łącznie z przesyłką. Trafiłam na jakąś posezonową wyprzedaż.

quanta, uuuu fajny 😍!
Pasowałby mi do mojego (latem tylko z lekka brudnawego 🙁, ale zimą liver chestnut jak nic) kasztana 🤣.
Jeeeezuuu, chyba nie powinnam wchodzić do tego wątku...
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.