Howrse gra :)

ChemiK Rozumiem! Bardzo Dziękuję Ci za objaśnienie 😀
potrzebuję pomocy na COM :kwiatek: szukam kogoś, komu jedna dziewczyna z gry mogłaby wystawić konia, ta osoba by go kupiła i przekazała do mnie. nie możemy tego zrobić bezpośrednio, bo dopiero co tamta laska go ode mnie kupiła. twierdzi, że przypadkowo i mam jej oddać kupony. mogę oddać, ale wolę mieć konia u kogoś zaufanego przez te kilka dni 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
21 czerwca 2017 10:12
calore dawaj do mnie 😉 CzarownicaSa
CzarownicaSa, dzięki! kiedy jay1234567890 wystawi ci konia, przerzuć go proszę od razu do mnie (xofkate)
calore, przypadkiem kupiła i ty masz jej teraz zwrot uznać? Jakiś żart :P
xxagaxx, akurat całkiem sensownie to wytłumaczyła. przecież to tylko gra, mam lasce utrudniać dla kaprysu?
Hej. Po długiej przerwie od sprzedaży mojego pierwszego konta przypomniałam sobie o zapasowym i tak sobie od 3tyg gram. Patrząc na konie na kupon przeżyłam szok, kiedy jeszcze grałam dało się takie kupić do 150 tyś, a teraz po ponad 300. Kiedy i z jakiego powodu ceny tak skoczyły? Czyżby jeszcze bardziej utrudnili dostęp do kuponów? Zresztą z tego co widzę całkiem sporo się zmieniło.
Gdyby ktoś chciał dodać do znajomych to mój nick - Jagodowa 🙂
Yurikino, bo teraz w promocji, oprócz promocji, jest kilka koni do wygrania, w RO, Złotym Runie, Wyzwaniu Tytanów, wiec zdobywanie dziadków na kupony stało się dochodowe.

Ja pamiętam jak dawno temu rogi były bardziej opłacalne, pomyłkowo wystawiłam rożka za 500 a kupony przy klikaniu mi gdzieś umknęły, zanim się zorientowałam w pomyłce konia już ktoś kupił. Napisałam,  bardzo prosząc o zwrot , wyjaśniłam pomyłkę i został mi zwrócony.
Yurikino, bo teraz w promocji, oprócz promocji, jest kilka koni do wygrania, w RO, Złotym Runie, Wyzwaniu Tytanów, wiec zdobywanie dziadków na kupony stało się dochodowe.

Wow sporo mnie ominęło w trakcie przerwy. Pamiętam jak promocje były raz na jakiś czas, a dodatkowe konie (i to tylko z RO i Wyzwania) były pomiędzy promocjami.
Ilość boskich jakie do tej pory wyszły, aż przytłacza. Sporo mam do nadrobienia...
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
23 czerwca 2017 16:43
Yurikino ale teraz też 3/4 boskich w ogóle nie opłaca się zdobywać, bo albo dają śmieci albo wręcz nic nie dają i masz je dla samego posiadania 🙄
Wymienię HoP i 2 passy na to samo na pl
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
28 czerwca 2017 16:04
Jak podnieść poziom zawodów?
Da się je jakoś ruszyć bez upychania własnych koni?  👀
Jak podnieść poziom zawodów?
Da się je jakoś ruszyć bez upychania własnych koni?  👀


Nope, robi się to od prestiżu ośrodka 50% do prestiżu 97%. Zawsze trzeba dostawiać konie ręcznie lub o to prosić. Jak mam świeżego skillera, to mam kilka próśb dziennie o dostawienie konia do top ośrodków (pierwsza dycha).
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
28 czerwca 2017 16:31
Prestiż ośrodka mam 63.46 %
Poziom komfortu ośrodka jeździeckiego 100 %
Łąki 99 %
Pojemność ośrodka jeździeckiego 66.65 %
Poziom koni 29.05 %  (poziom dla koni mam ustawiony na 1700)
Zawody 15.77 %  i nie potrafię tego ruszyć.

Nie wiem, czy zwiększyć czy zmniejszyć poziom zawodów, żeby się częściej odbywały?
Niestety praktycznie nic nie gwarantuje częstszych zapisów do zawodów, które nie mają Rozety. Najlepszym rozwiązaniem na początek jest wstawianie 2 swoich koni + 2 jakiegoś znajomego (najlepiej z bonusami oczywiście).
Masz poidła i prysznice, więc spokojnie możesz podnieść poziom koni do zapisu.
wymienię 4 kupony na 4 passy :kwiatek: 👀
Ja mam 2 passy na wymianę.

I HoP do wymiany na RO dalej aktualny
[s]Szukam kogoś do ubicia koni. Najlepiej 2 osoby. Szczegóły do obgadania 🙂[/s]

Sprzedam:
[s]5xOM za 7k[/s]
3xKK za 2k
4x 5ty żywioł za 6k
Nancy, ok, przypomnij nicki i wymienimy się tymi 2 😉

w takim układzie zostaną mi ciągle 2 kupony 👀
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
02 lipca 2017 09:07
Nancy, ok, przypomnij nicki i wymienimy się tymi 2 😉

w takim układzie zostaną mi ciągle 2 kupony 👀


Ja chętna.

Edit: mam 8-9 passów na com  😉 mogę je wymienić też na RO.
Dementek, ok, wystaw mi konia na pl, a ja wystawię na com
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
02 lipca 2017 09:33
calore- wystawione i odebrane.


Chyba usunęli mi konto na ru 🙁
calore, boniowata🙂
Nancy, wystaw mi kona za 2 kupony na pl na calore, a ja wystawię konia na com 🙂

zbieram już tylko na boskiego w promocji 🏇

prawdopodobnie będę szukać też kogoś do zdechnięcia koni na com :kwiatek:
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
02 lipca 2017 14:09
Kurczę, wpisuję na rosyjskim howrse login i hasło- nie mogę wejść. Wpisuję prośbę o przypomnienie hasła- na podany e-mail nie idzie. Chyba ktoś mi zakosił konto, a nie, że usunęli...
Dementek, a ile tam nie wchodziłaś?
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
02 lipca 2017 22:45
Maksymalnie kilka miesięcy, bo nie miałam czasu. A na pl weszłam bez problemu po takim czasie...

Edit: Trudno, przepadły mi kupony, cr, falabelle i rogi  🙁
załamałam się :/
kupiłam folbluta źrebaka... bo miałam tylko jednego konia do zawodów i tamten ma um 5910 i pg 4399,23 oraz 384 gwiazdki doskonałości... (też kupowałam jako źrebaka i sama trenowałam)
Teraz kupiłam źrebaka z większym PG bo 4503,02 i 393 gwiazdkami doskonałości... i ledwo go wytrenowałam na 5330 um...  dlaczego aż taka przepaść w um? Myślałam, że ten dobije do 6000 um, a tu ledwo 5300 i nawet do zawodów się nie zapisze, bo galop ma na zaledwie 1450, gdzie ja potrzebuję galop na 1700 :/

Wpakowałam w niego jedyny cr jaki miałam :/
calore, w razie czego ja mogę ubić na com 🙂
załamałam się :/
kupiłam folbluta źrebaka... bo miałam tylko jednego konia do zawodów i tamten ma um 5910 i pg 4399,23 oraz 384 gwiazdki doskonałości... (też kupowałam jako źrebaka i sama trenowałam)
Teraz kupiłam źrebaka z większym PG bo 4503,02 i 393 gwiazdkami doskonałości... i ledwo go wytrenowałam na 5330 um...  dlaczego aż taka przepaść w um? Myślałam, że ten dobije do 6000 um, a tu ledwo 5300 i nawet do zawodów się nie zapisze, bo galop ma na zaledwie 1450, gdzie ja potrzebuję galop na 1700 :/

Wpakowałam w niego jedyny cr jaki miałam :/


A jakie miał wrodzone ?
I czy pamiętałaś o wodzie młodości i zabawach codziennie ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się