Kącik WKKW

Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
25 maja 2017 21:23
Teraz nie dają plastików (przynajmniej u mnie) o ile nie dopłacisz.
equestrianlife zgłoś się do WZJ jeśli masz wykupioną licencję na ten rok i poproś, żeby Ci jeszcze zaznaczyli C.
Koń musi mieć tylko szczepienia. Podczas zawodów musi mieć numer przyczepiony w widocznym miejscu.
Na kros obowiązkowo kamizelka, strój nie musi być galowy. Numer startowy dostaniesz od organizatora przed krosem, musisz go jakoś przyczepić (niektórzy kleją taśmą klejącą do kamizelki), lub pożyczyć bądź zakupić pokrowiec na numer. Przydaje się zegarek ze stoperem (duże widoczne cyfry), żeby wiedzieć ile czasu nam zostało. Nie powinno się przyjechać ani za wcześnie (LL i L 30 sek, P 20 sek), ani się spóźnić - za to są punkty karne).


Próba ujeżdżenia i skoków zgodnie z przepisami danych dyscyplin.
świetne te pokrowce, jaka to firma?
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
26 maja 2017 06:19
To jest akurat firma Shires. Sama używam Lamicell.
Ja mam z Hooksa 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
31 maja 2017 22:23
Polecicie mi jakiś niedrogi nocleg w okolicach Baborówka? Koniecznie w pokoju 1-osobowym z łazienką.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
01 czerwca 2017 11:45
sprawdź internat w Szamotułach.nocowalismy tam 2 czy 3 lata temu to było świeżo po remoncie.
http://www.bursa-schronisko.pl/
[CIACH] - sio do ogłoszeń!
A nie potrze na już karta medyczna ra,ie.iu ?
Facella   Dawna re-volto wróć!
02 czerwca 2017 14:39
Jeśli się nie mylę, to obowiązek posiadania karty medycznej został ogólnie zniesiony w zeszłym roku.
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
02 czerwca 2017 18:18
Czasem organizatorzy proszą o doręczenie wypełnionego do biura, ale przy sobie mieć nie trzeba.
A w Szwecji trzeba mieć na ramieniu, ale do biura nie 🙂 Tego sie trzymaja ale 'wbrew' FEI szczepić wystarczy raz w roku.
W MP po crossie:
1. Paweł Spisak
2. Mateusz Kiempa
3. Jan Kamiński

Jak obstawiacie pudło jutro??
Facella   Dawna re-volto wróć!
01 lipca 2017 21:18
Spisak, Kleniuk, Kamiński lub Warszawski w dowolnej kolejności.
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
02 lipca 2017 10:28
Nie ma żadnej transmisji? Czy nie znalazłam?
Facella   Dawna re-volto wróć!
02 lipca 2017 15:30
Mistrzem Polski WKKW 2017 został Paweł Spisak 🙂 Wice Janek Kamiński, II Wice Mariusz Kleniuk 😅
edit: Constantia nie wiem, czy była gdzieś relacja online, ale były wozy i kamery TVP.
nie było transmisji, tylko wyniki na żywo na zawodykonne.com, a TVP pewnie będzie sklejać jakąś relację 🙂

kto jeszcze nie widział to zapraszam - http://tnij.at/FJB2017 - na Festiwal od kuchni  😍
Czy to prawda, że nie tylko ujezdzenia, ale i skoków oraz krosu nie można jechać na skórzanym wędzidle jk system?
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
10 lipca 2017 13:27
Mam pytanie: powiedzcie mi proszę gdzie najbliżej Wodzisławia Śląskiego (obok Rybnika i Raciborza na śląsku) można wjechać na tor crossowy na trening z koniem? Five Oaks w Miedźnej nie wpuszcza niestety. W Mosznej część toru jest już zamknięta. Facimiech jest 160 km ode mnie. Ktoś wie czy gdzieś bliżej jest?
eterowa, Rybnik? Organizowali kiedyś zawody WKKW więc tor powinien być, tylko nie mam pojęcia w jakim stanie..
A tam jeszcze coś istnieje?
Upada cały czas, ale jakieś konie (pewnie rekreacyjne) jeszcze tam były niedawno
Facella   Dawna re-volto wróć!
20 lipca 2017 14:27
Będzie gdzieś transmisja online z ME juniorów i młodych jeźdźców? Koniecznie muszę zobaczyć jak konie będą szły tę wodospadową przeszkodę wodną  😲
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
20 lipca 2017 14:54
Też jestem ciekawa tej przeszkody 😀 cały kros jest super, piękne miejsce i przeszkody 🙂
Pokażcie o jaką przeszkodę chodzi🙂
O tą:
Tutaj też można zobaczyć zdjęcie, to przeszkoda nr 8b  🙂 W ogóle można obejrzeć całą trasę, a tutaj jest jeszcze trasa dla juniorów  😀
Facella   Dawna re-volto wróć!
20 lipca 2017 20:22
cały kros jest super, piękne miejsce i przeszkody 🙂

Obawiam się, że Strzegom może wypaść bardzo blado w porównaniu do Millstreet...
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
20 lipca 2017 23:27
Kros cudowny  😍
Facella obawiam się o to samo...
Dla mnie najładniejszym i najbardziej dopracowanym królem był ten olimpijski w Atenach.
A będzie relacja on-line?
Gdzie sa listy startowe?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się