Pensjonaty w Poznaniu i okolicach

coś za coś ja się przeniosłam ze stajni gdzie miałam bez korków 25 teraz bez korków mam 35, ale najczęściej są małe korki w godzinach, w których jeżdżę więc ok 45 min zajmuje mi dojazd. Ale zdecydowanie warto. Spokój psychiczny mój i konia, drugi koń który się z nami przeniósł to po miesiącu zachowuje się jakby się wyleczył z 3 stopnia COPD  😂
Super to słyszeć! Naprawdę bardzo się cieszę, że Wasze konie odżyły chociaż przypuszczałam, że tak właśnie będzie 🙂 Właścicielka stajni w końcu staje na rzęsach żeby koniom dogodzić 🙂 Ja z Serbskiej potrafiłam w 25 minut dojechać rekord miałam chyba 20 minut, ale na nielegalu łamiąc wszystkie przepisy po drodze 😉
BASZNIA   mleczna i deserowa
22 czerwca 2017 20:15
I o co chodzi z Zielątkowem? Skąd info, że się zamykają i dlaczego? Przecież swojego czasu słyszałam, że prężnie się rozwijają - hala itp. Co się znowu stało?

Info jest na stówę pewne, no chyba, że właściciele Zielątkowa zmienią zdanie. Stajnia ma się zamknąć z końcem roku.

...no i krzywa stajnia. Też podobno nie ma miejsc....

Tak, nie ma miejsc.
BASZNIA a jaki jest powód zamknięcia wiadomo?
Super to słyszeć! Naprawdę bardzo się cieszę, że Wasze konie odżyły chociaż przypuszczałam, że tak właśnie będzie 🙂 Właścicielka stajni w końcu staje na rzęsach żeby koniom dogodzić 🙂 Ja z Serbskiej potrafiłam w 25 minut dojechać rekord miałam chyba 20 minut, ale na nielegalu łamiąc wszystkie przepisy po drodze 😉


nagle okazało się że również mogą przytyć mimo wciskania im siana do gardeł i zazynania się żeby dostały przyzwoitą dawkę w kg. No i w końcu jest plac, na którym się da jeździć i lonżować konia ze skostnieniami chrząstek  💃

Powiem wam, że dobry pensjonat to prawdziwa ulga  😍 😍
lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
22 czerwca 2017 20:56
Zwierzolub , Zielątkowo się zamyka,część koni już zabrana. Powód? Nie chcą już mieć stajni 😉
mozesz jeszcze spytać w stajni Kinok...

A w kinoku nie ma przypadkiem zajętych wszystkich miejsc? Tam są tylko trzy boksy dla pensjonariuszy i ciężko żeby coś się zwolniło. Potwierdzam jednak ze siano jest dawane na padok, każdy kon ma swój paśnik wiec nie ma większych bujek, a uzupełniany jest chyba 2 razy dziennie 😉

A co do Quatro to faktycznie stajnia marzenie, łudzę się ze a nóż się coś zwolni i będę mogła mojego konia tam postawić  😁
Znam kilka osób , które tak marzą jak ty  😜
Co do kinoka nie wiem, ale zapytać można 🙂
W Końskim Raju jeden boks wolny, a za 3/4 miesiące będzie i drugi, chyba że mi o czymś nie wiadomo.
Ja ogólnie jestem bardzo zadowolona, mój koń również. Z resztą widzę po niej, że mega duże pastwiska to jest to co potrzebowała do szczęścia, a przy jej alergii to jest na wielki plus.
Poza tym, aby Was nie skłamać - naprawdę tam jest fajna atmosfera. Ja się czuję bardzo swobodnie i jak w domu.
kotbury[b][/b]
Może bym faktycznie koniczkę polską o to podejrzewała, reszta to chyba jednak od trawy, taką mieliśmy jeszcze jesienią zeszłego roku.
dziękuje za odpowiedzi odnośnie stajni Benek w Szewcach  :kwiatek:. Czy istnieje jeszcze stajnia na Morasku . Właściciele jej mają gospodarstwo rolne 🙂. nie pamiętam nazwisk... Jeżeli tak to jakie warunki i ceny ??
Na Morasku jest kilka istniejących stajni, których właściciele mają gospodarstwa rolne.
Napewno istnieje na Morasku stajnia państwa Kaminiarzy - pensjonatowałam przez ponad rok - pisałam już wcześniej polecającą opinię -> poprzednie strony 😉
Istnieje tez stajnia pana Skubka, stoję obecnie i bardzo sobie chwale, zwłaszcza po poprzednich stajniach. Z tym, ze u nas brak wolnych miejsc i jeszcze kolejka chętnych :/
Witam
Szukam stajni w odległość Max 20km od Poznania na 6-7koni cena do 750zł.  Najbardziej mi zależy za pastwiska, dobrej, znające się obsłudze i dobrym placu lub hali do jazdy. Z góry dziękuję za pomoc
czy ktoś wie jaki jest stan stajni aktualnie u Benka w Szewcach?? znajoma mnie pytała z Lublina aż a ja nie umiem obiektywnie jej odpowiedzieć . 🙂  :kwiatek:



nie polecam. konie szybko tracą wagę. a jak coś zrobisz nie po myśli to cię wywalą i jeszcze będą plotki mało przyjemne rozpowiadać. znajoma była z końmi i przejechała się ostro.
Czy mamy tu kogoś z Łopuchowa kto bywa na Piątkowie/ Suchym Lesie/ Obornikach/ Szamotułach?  😉
W Końskim Raju ostatnie wolne miejsce.
w Harmony Farm jeden boks angielski wolny
Czy mamy tu kogoś z Łopuchowa kto bywa na Piątkowie/ Suchym Lesie/ Obornikach/ Szamotułach?   😉


Ja mieszkam w Suchym Lesie 🙂 A co znajduję się w Łopuchowie? Jakaś stajnia? Bo nic nie słyszałam...
Gabra2808 w Łopuchowie jest stajnia od kilku dobrych lat
Szukam stajni w okolicach Leszna (wielkopolska), miejsce gdzie są fajne warunki, zarówno dla koni i ludzi. Bardzo proszę o opinie.
Stoi też może ktoś w Jeziorkach?
Bo co chyba najbliżej dla mnie.
Będę bardzo wdzięczna za wszelką pomoc.
[quote author=armaquesse link=topic=208.msg2695687#msg2695687 date=1499757190]
Czy mamy tu kogoś z Łopuchowa kto bywa na Piątkowie/ Suchym Lesie/ Obornikach/ Szamotułach?   😉


Ja mieszkam w Suchym Lesie 🙂 A co znajduję się w Łopuchowie? Jakaś stajnia? Bo nic nie słyszałam...
[/quote]

w Łopuchowie jest stajnia już kilka lat. Całkiem godna uwagi.





Sucha  - a ten koński raj?

Dodofon - od roku - bynajmniej 😉
drabcio z Leszna do końskiego raju jest prawie 80km w jedną stronę. Raczej średnio żeby widzieć konia częściej niż raz w tygodniu.
A coś mi sie ubzduralo ze to w kierunku na Leszno 😀
Sucha  - a ten koński raj?

Dodofon - od roku - bynajmniej 😉

Nie mamy aktualnie miejsc u siebie i zaczyna się robić mała kolejka chętnych, także pozostaje cierpliwie czekać bądź liczyć na cud. Większość koni ma łatkę stałych mieszkańców, rotacyjnych jest bardzo mało.
drabcio to jest pomiędzy Środą Wlkp a Wrześnią ;-)
My znaleźliśmy inny koński raj więc  💃
Ja piszę w nawiązaniu do posta o stajni w Starkówcu, która oferuje warunki bardzo podobne warunki do stajni w której ja stoję. Tylko że "moja" stajnia jest położona po wschodniej stronie Poznania, ciężko jest zapełnić boksy, bardzo małe zainteresowanie - pomimo że dla koni są fajne warunki. Czy myślicie, że to jest jakaś okolica w której trudno o ludzi do pensjonatu. Ja już nie bardzo mam pomysł, tym bardziej że wiele osób na re-volcie pisze że poszukuje stajni z łąkami i całodziennym padokowaniem, czyszczeniem boksów itp.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się