Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

smartini   fb & insta: dokłaczone
27 czerwca 2017 12:50
To ja też z weselnym, jak wszystkie to wszystkie  😁

z makeupem i włosami zrobionymi dosłownie w 5 minut, bo wszystko w domu panny młodej, na speedzie między przyjazdem po jej makijarzu i przed błogosławieństwem (jako gościnny fotograaf robiłam :P)
I fota też już nie 'pierwszej świeżości', po wstępnym nażarciu się i przejściu z koturnów na płaską wersję  🤣
Espana fryzurę masz genialną ale CERA i oczy! To dopiero wow!  😜


Zdjęcie prześwietlone  😁 W innym wątku ostatnio żaliłam się, że mnie trądzik dopadł po 40-tce i nie mogę sobie z nim poradzić  🤣

smartini masz klasyczną urodę amerykańskiej aktorki w stylu Ali McGraw czy Vivien Leigh  💘
smartini   fb & insta: dokłaczone
27 czerwca 2017 13:08
espana, oh, tego to jeszcze nie słyszałam, dziękuję :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
27 czerwca 2017 13:15
smartini, chciałabym zobaczyć foty takiej samej jakości jak robisz zdjęcia żarcia!  😀iabeł:
smartini   fb & insta: dokłaczone
27 czerwca 2017 13:19
JARA, też bym chciała w sumie :P tu na szybko, by moja mama, umierającym telefonem 😉 może się doczekam jakiegoś od fotografa, który był na miejscu to wtedy pokażę. A sama byłam tak zabiegana (ślub takich znajomych, że bliżsi niż większość mojej rodziny także prawie jak ślub siostry) także nawet nie wpadłam na to, żeby sobie zrobić jakieś 'pro_selfie_w_lustrze' a żałuję, bo bardzo dumna byłam z mojego pomarańczowo-bordowego makijażu 🙁
Dorzucam się z weselnym zdjęciem, bo zaiste weselny nastał czas 😀

[img]http://i104.photobucket.com/albums/m177/LadyGiselle/weselnie_zpscv3woojj.jpg?t=1498485651[/img]

W końcu upięto mi włosy tak, jak zawsze chciałam. Piękny kok gotowy w jakieś 20 min.
Natomiast do makijażystki (byłam teraz drugi raz w życiu) już nigdy nie pójdę...
emptyline   Big Milk Straciatella
27 czerwca 2017 21:57
smartini, śliczna kiecka.
Meise, ty to w ogóle przeurocza jesteś. Co makijażystka schrzaniła? :P





i z narzeczonym
Meise, ty to w ogóle przeurocza jesteś. Co makijażystka schrzaniła? :P


Dziekuje 😉 mi wszyscy daja duzo mniej niz mam. Ost poproszono mnie o dowod w gronie mlodszych ode mnie osob i bardzo mnie to ucieszylo, hihi. A makijazystka nalozyla mi tone tapety, gdzie ja sama uzywam TYLKO pudru w kamieniu i nigdy podkladu i czulam normalnie ciezar na twarzy.. bez sensu. Jeszcze mi sie to porolowalo, fu!
Btw zarabista masz katane  😜 i piekne foty!
Wichurkowa, chudzielec, ale pamiętam że w innej fryzurze wyglądałaś bosko 😉

falletta, hahaha, ciekawe.

Meise, ja nie widzę foty 🙁
Meise, ja nie widzę foty 🙁


O, faktycznie nie ma :O spróbuję jeszcze raz:



Nie mogę się napatrzeć na tego koka, taki prosty, a taki dziewczęcy  😍
smartini   fb & insta: dokłaczone
29 czerwca 2017 10:22
Meise, masz chyba przeładowany photobucket, nie pokazuje zdjęć 🙁 może wrzućć przez revoltową galerię
Kurcze, ost próba 😀


Dodam jeszcze siebie w wersji "buszmen", bo włosy mi w końcu odrosły po wariacjach z czasów LO i studiów, haha

Meise jak ja lubię blondynki  🙂 Wyglądasz tak  💘 😜
Przy czym wersja buszmen podoba mi się 10000% bardziej 😉
Meise jak ja lubię blondynki  🙂 Wyglądasz tak  💘 😜
Przy czym wersja buszmen podoba mi się 10000% bardziej 😉


Hihi, dziękuję! Ja też siebie najbardziej lubię w wersji buszmen. Mejkapy, podkłady, kiecki - to nie dla mnie! Ja jestem dziki człowiek  😁
Meise piona! Ja też kiecek nie uznaję (zakładam tylko jak sytuacja mnie zmusza - czyli wesela), podkładem bym nie robiła ale niestety nie mam takiej idealnej cery jak Ty  😉
Meise na drugim zdjęciu - Teresa Palmer. Super  😍
Pursat   Абсолют чистой крови
29 czerwca 2017 17:00
W oczekiwaniu na najważniejsze siatkarskie wydarzenia w naszym kraju. 😍

Meise piona! Ja też kiecek nie uznaję (zakładam tylko jak sytuacja mnie zmusza - czyli wesela), podkładem bym nie robiła ale niestety nie mam takiej idealnej cery jak Ty  😉


Ja długo się niestety leczyłam dermatologicznie, ale teraz na szczęście wystarczy tylko puder! Piona za luźną stylówę!
espana, na tym zdjęciu pewnie tak wyszłam przez ten grymas ^^
Pursat, ale noooogi  😎
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
29 czerwca 2017 19:49
Moje najnowsze 🙂

chyba sobie rozjaśnię włosy albo strzele pasemka na całej głowie :P
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
29 czerwca 2017 20:11
A ja mam z owcą.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 czerwca 2017 20:36
smarcik, oranyrany  😍
smarcik, zazdro  😍 ale bym ją wyprzytulała...

Ja za to po 100 latach katowania oczu soczewkami musiałam zainwestować w binokle. Wybrałam wobec tego najniegrzeczniejszy model w całym salonie i oto som  😁

Pursat, do bagażnika.

zabeczka17, ja tam Cię w jasnych nie widzę 🙂

smarcik, nie przypominaj mi owiec, słodka gehenna

Meise, bosko, możesz w nich grać w erotykach 😉 (w pozytywnym znaczeniu, bo kusząco wyglądasz)
bera, co racja, to racja. Moj chlop stwierdzil, ze te oprawki sa barrrdzo wulgarne i barrrdzo mu sie podobaja  😁 😎
A ja sobie poszalałam ostatnio  😀iabeł:
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
06 lipca 2017 07:04
Bera7 codziennie slysze aby rozjasnic kłaki 😉 spróbuję na  zimna czekoladę potem zobaczym jak sie daleh temar potoczy 😉
baffinka Oj poszalałaś ale na wielki plus  😀  super !
Bischa   TAFC Polska :)
08 lipca 2017 07:31
Meise buszmen mega!

Pursat nogi  😍

zabeczka17 ja bym strzeliła pasemka 😀

smarcik przeurocza owca  😜

Bischa woow, mega na plus w takim eleganckim wydaniu! Powinnaś częściej nosić kiecki 😀

Mnie dawno nie było, ale przychodzę się pochwalić fotkami z wizyty mamy 🙂





A mi się udało uchwycić siebie korzystnie. Z urlopu z mężem. Bez makijażu, bo zwykle chodzę bez. I się sobie tu podobam.

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się