produkty ANKY

Czy w jakimś sklepie internetowym są dostępne kantary z nowej kolekcji Anky?  :kwiatek:
W Horsetown został Blue Marlin full [CIACH] - ostatni raz proszę o niereklamowanie się.
karusioowa dzięki. Obawiam się jednak że full może być za duży :/ Jak chłopak nosi Eskadrona coba...
Dawno dawno temu 😉 Anky full to był duży cob/mały full więc może są szanse 🙂
A ja dla odmiany z ogłowiem  😉
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
22 czerwca 2017 21:06
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
30 czerwca 2017 07:14
Czy ktoś ma zdjęcie padu w kolorze Gypsy Grey wraz z owijkami?  👀
Livia   ...z innego świata
30 czerwca 2017 08:03
martva, ja mam niestety tylko samego padu: http://re-volta.pl/galeria/foto/164272
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
30 czerwca 2017 08:31
Dzięki Livia  :kwiatek:, ale właśnie pad też mam i zastanawiam się czy dokupić owijki 😉 Na zdjęciach sklepowych średnio mnie przekonują do tego, że będą pasować do jakby nie patrzeć dość specyficznego padu.
Livia   ...z innego świata
01 lipca 2017 17:25
martva, właśnie na facebooku znalazłam fotkę kompletu Gipsy Grey 🙂 KLIK
martva, Ja mam ten komplet, jutro mogę zrobić zdjęcia🙂
Voila, u mnie gipsy grey na rudym Suszi 🙂 Owijki są trochę ciemniejsze, niż pad, ale to wychodzi mocniej na zdjęciach (pad się błyszczy i odbija światło, a owijki na jasnym tle piasku dodatkowo łapią w obiektywie kontrast i wychodzą ciemne) - na żywo i dla oka nie ma takiej różnicy.



quantanamera, owijki mają niesamowity odcień- grunt, że nie są jaśniejsze. Piękne te błyskotki Anky.
Czy coś się słuchajcie zmieniło w kwestii wielkości padów ? VS nadal są niczym pony ?
47cm( z góry na dół) na 56cm(szerokość po grzbiecie) Nie wiem czy ponny ,ale ja mam VS do siodła ujezdzeniowego 🙂
RatinaZ ja tak samo  😁 tylko u mnie mikro tybinki 36cm 🤣
Wydaje mi sie normalna VSka, mam sangrie i maize VS, daja rade pod siodlem 17cali skokowka.
Gdyby się ktoś zastanawiał - VS pod ujeżdżeniówką 17', z tybinką chyba 38, całkiem przeciętne wielkością siodło. Zdjęcie mocno poglądowe, zarzuciłam w boksie po jeździe, bez popręgu.



Długością imo ok, ale krój totalnie nie pasuje 🙁 No i tyle po moim niecnym planie na black brokat vs.
Dzięki za odpowiedzi. Muszę sprawdzić wymiary, ale zgaduję, że nic się nie zmieniło. Szkoda. Ja mam sangrię właśnie tyle, że ujeżdżeniowy profil padu pod skokówkę. Wersje VS mi spod tybinki nie wystawały.
ja mieszczę VS nawet  pod skokówkę 18' i wygląda to dobrze.  😎
Sophia jeja to micro tybinka..a z ciekawości wstawisz zdjecia (co to za siodło?)

Ja mam 16 w sumie dziecięcą,ale jakoś tyłek mi się mieści 🙂 Wygląda to tak (lepszego zdjęcia niestety nie posiadam
RatinaZ nie mam niestety żadnych fotek...a siodlo to kentaur young dressage.
RatinaZ to jest dokładnie to siodło:


Tutaj akurat pod VSS eskadrona 😉
dairoxroxi vs'ki eskadrona maja 53cm w pionie a anky mają 47cm  😉
No i tyle po moim niecnym planie na black brokat vs.


Po cichu szepnę, żeby poczekać do jesieni, bo będzie kolor, który zdecydowanie trafi do wszystkich fanów blacka 😉
dairoxroxi no obejrzałam sobie już..wygląda fajnie,ale ja jezdze w ujezdzeniówce tylko dla mojego konia (staram się w niej usiaść jakoś z sensem z różnym skutkiem,całe życie jezdziłąm w siodłach wszechstronnych lub skokowych). Widzę ,że siodło mocniej "trzyma" jezdzca, mój Passier daje więcej luzu. Troszkę się załamałam bo robiłam zakupy Anky VS a wylądowałam z siodłem ujezdzeniowym,ale okazało się ze DL byłby mega wielki..A na koniu wyglądałby jak derka,bo Siwy to taki arabek 151cm 🙂
RatinaZ powiem Ci, że nie jest to siodło mocno trzymające 😀 jeśli chodzi o jubiorskie z krótka tybinka to Lucek Prestige trzyma mocniej, chociażby dlatego ze jest głębsze od Kentaura YD.  🙂 -przynajmniej w moim odczuciu
Polecam polować na stare Anky, wypadają wielkościowe idealnie pod te małe siodełka.
[quote author=keirashara link=topic=202.msg2694542#msg2694542 date=1499359631]
No i tyle po moim niecnym planie na black brokat vs.


Po cichu szepnę, żeby poczekać do jesieni, bo będzie kolor, który zdecydowanie trafi do wszystkich fanów blacka 😉
[/quote]
Szepniesz coś więcej o zaplanowanych kolorach?  😎
Moona, oficjalnie to chyba dopiero po Spodze 😉 Ale wszystkie osiem kolekcyjnych jest czaderskich i każdy mi się podoba (a wcale nie stypa), dwa albo trzy mają szansę zrobić furorę, a pięć trafi do mnie 😎
Brokaty będą i w tym sezonie będzie to delikatny złoty brokat.
quantanamera, - super informacje 😀 Co prawda ja jestem fanką srebrnego brokatu, ale poczekam, zobacze 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się