Koncerty, imprezy i inne wydarzenia artystyczne

Facella   Dawna re-volto wróć!
28 czerwca 2017 12:10
Sheeran ogłosił stadiony na 2018 I JEST KURDE WARSZAWA  😍 aż się popłakałam  😂
Wywalanie biletów rok przed koncertem jest lekką przesadą...
Taka wola organizatora  😁
Ja właśnie wróciłam z Depeche Mode z Mediolanu i aż postanowiłam ze znajoma wystosować oficjalne pismo do Live Nation Poland odnośnie organizacji i dostarczania ludziom wody podczas koncertu, bo Mediolan to był raj a robilo to włoskie Live Nation - czyli da się. Byłam w szoku, bo we włoszech raczej nic nie jest zorganizowane  😁  a tu kolejka, respektowanie numerków (ja tam stałam od 22😲0 poprzedniego dnia i nie byłam wcale pierwsza, więc zależało nam wszystkim bardzo na uszanowaniu tej kolejki), system wprowadzania no i już samo traktowanie ludzi na stadionie - klasa! No i zabezpieczenie i system kontroli bezpieczeństwa niesamowicie dokładny. Wow, naprawdę wow.
Aż nie chcę mi się iść na ten Narodowy, bo to będzie piekło  😤
UWAGA UWAGA UWAGA Czy wybiera się ktoś na http://muzyka.onet.pl/koncerty/andrea-bocelli-w-polsce-2017-koncert-w-tauron-arenie-krakow-bilety/bh8ltb    ?

Chciałabym udać się 11.11.17 do Krk na ten koncert A.Bociellego i szukam towarzyszki która też lubi jego muzykę 😍 😍 :kwiatek: 
News!
Ed Sheeran zagra dwa koncerty w Polsce! 11. i 12.sierpnia 2018r.
Facella   Dawna re-volto wróć!
08 lipca 2017 14:45
... biletów już ni mo  😂
robakt   Liczy się jutro.
08 lipca 2017 15:52
Mam 3  😜
Na 11. czy 12. sierpnia?
My z Facellą mamy na 11.
Są jeszcze bilety na 12.08, będę z koleżanką 🙂
robakt   Liczy się jutro.
08 lipca 2017 21:58
Ja mam na 11 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
08 lipca 2017 22:03
No to może wreszcie Cię poznam!
robakt   Liczy się jutro.
08 lipca 2017 22:07
Facella coś ogarniemy! Moja 12-letnia siostra chyba nie uśnie dzisiaj z wrażenia, że jedziemy za rok 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
08 lipca 2017 22:18
Ja też chyba nie usnę, gorzej, moja mama pewnie nie uśnie  😁
Planujemy zostać w Wawie do niedzieli więc czasu będzie trochę 😀
Jestem koncertowym laikiem  😉 Czy ktoś z Was orientuje się gdzie najlepiej ogarnąć bilety na październikowego Stinga w Krakowie? Albo czy w ogóle jeszcze są?  😉

Edit: wyświetla mi się kilka stron, z której najlepiej kupić? No i dlaczego na jednej bilety są za 800 zł  🤔, a na innej za 300 zł?
Bilety na Stinga sprzedawał w czerwcu LiveNation.pl. Sprawdź, może masz szczęście i jakieś bilety jeszcze są, choć szczerze w to wątpię.
Inne źródła, jak np. viagogo są niepewne. Po pierwsze dlatego, że bilety mają potwornie drogie, po drugie mogą ci nie przesłać biletu mimo, że zapłacisz, bo możesz trafić na zwykłych oszustów, po trzecie z takim podejrzanym biletem mogą cię zwyczajnie nie wpuścić na koncert. Ryzyko spore.
Najlepiej chyba odkupić od kogoś, kto rezygnuje z koncertu i sprzedaje bilet po cenie zakupu. Chociaż też nie masz pewności, że cię nie oszuka...
Cień na śniegu dziękuję, zaraz sprawdzę. Tak myślałam, że za późno się obudziłam ale nie sądziłam, że w tym terminie będę w pobliżu Krakowa. A portal ticketmaster też mało wiarygodny?

Edit: LiveNation.pl o ile dobrze patrzę ma jeszcze bilety, może mi się uda.
Viagogo jest akurat pewnym źródłem, ponieważ sprzedający dostaje pieniądze dopiero PO koncercie i jeżeli kupujący nie wejdzie na koncert, bilet będzie nieważny etc. to dostaje się 100% zwrotu pieniędzy.
Mówię to jako kompletny nie-laik koncertowy, jako i kupujący i sprzedający na viagogo  😉

Ticketmaster to oficjalny portal, a nawet bardziej platforma sprzedaży LiveNation.
Facella   Dawna re-volto wróć!
10 lipca 2017 07:16
Z tym że kupując z viagogo może i nie wtopisz kasy, ale nie masz żadnej pewności, że wejdziesz na koncert. Jakbym miała jechać tyle km do np. Warszawy, załatwiać nocleg, wolne w pracy, a na miejscu okazałoby się, że nie wejdę na koncert, bo ktoś spróbował sprzedać mi nieważny bilet, to chyba by mnie szlag trafił. To nie jest wcale pewne źródło.
Dziękuję dziewczyny!
Facella tym tokiem myślenia to w dzisiejszych czasach żadne źródło nie jest pewne, bo na bilecie kupionym u oryginalnego sprzedawcy też możesz nie wejść jak np. zatnie się skaner albo z jakiegoś powodu nie rozpozna kodu - byłam świadkiem takich sytuacji.
Zresztą bilet zawsze da się kupić przed samym koncertem od ludzi pod stadionem/halą.

Na viagogo nie opłaca się oszukiwać, bo i tak nie ma z tego pieniędzy a są dodatkowo kary.
Wysyłkę gwarantuje viagogo, mają umowę z jednym kurierem i narzucają sprzedającemu maksymalny czas wysyłki po czym monitorują to. Jeżeli do danego dnia bilety nie zostaną wysłane - automatycznie następuje zwrot pieniędzy a z tego co pamiętam limit to jest do dwóch tygodni przed koncertem.
Ludzie, którzy oszukują to tacy, którzy bez jakiekolwiek kontroli sprzedają bilety na olx czy innych facebookach, bo tam jest bezpośredni przepływ pieniędzy. Oszuści nie będą się bawić w wysyłkę, żeby czekać miesiąc na pieniądze, których nie dostaną  😉

Ja nieraz na Viagogo robiłam transakcje. Będę lecieć na koncert do Peru z biletem z Viagogo i mam kompletny luz a nie argument o robieniu "tylu km"  😀
Facella   Dawna re-volto wróć!
15 listopada 2017 19:07
Odkopuję 😀
Do koncertów w 2018 prócz Sheerana dokładam 30 Seconds to Mars 18.04. w Łodzi oraz 12 dni wcześniej FALL OUT BOY  💘 💘 💘  w Berlinie.
A ja w sobote na One Love we Wrocławiu  🏇 🏇 🏇
Ja w 2018 znowu tak samo intensywnie jak w 2017.
Jeszcze teraz w grudniu Depeche Mode w Bolonii, styczeń i luty 2018 to Depeche Mode Mediolan i w Polsce. Na wiosnę europejska trasa Arcade Fire, Dublin i Paryż z tych już ogłoszonych, ale dalej ogłaszają. Do tego Guns n Roses w Berlinie i Florencji. No i na nieszczęście Depeche Mode postanowiło ogłosić 5 leg trasy  🤔wirek: i trzeci raz wrócić latem do europy, ale dopiero zaczęli to ogłaszac, wiec jeszcze nie wiem gdzie bede jechać.

Niech ta trasa DM się już skończy  😵
Nie no!  🙁 Dlaczego wszystkie fajne zespoły muszą grać w innych miastach i to w tygodniu?  🤔 W styczniu będzie mój ukochany Moonspell (na którego od liceum nie mogę dotrzeć na koncert), ale oczywiście,  że nie w Poznaniu. Wybrali sobie Kraków, Warszawę i Gdańsk. Inne miasto nie robiło by mi tak dużego problemu, gdyby nie to, że grają wtorek, środa, czwartek 🙁 Dopiero zaczęłam pracę, nie mam co liczyć na urlop, eh.
W złym mieście się urodziłam chyba 😉 Koncertowo Poznań jest biedny pod względem takich większych koncertów.
infantil Alter art właśnie ogłosił, że DM jest headlinerem Open'era.
Na Pearl Jam ktoś się może wybiera? (lipiec 2018r. - Kraków)
infantil Alter art właśnie ogłosił, że DM jest headlinerem Open'era.


No wiem, to było bardzo do przewidzenia, ale dla mnie ten festiwal nie istnieje i nie brałam go pod uwagę i tak na mojej koncertowej liście   😉
A ciekawości- czemu nie istnieje?
Już kiedyś o tym pisałam tu w wątku - trochę nie mój typ publiki, ludzi którzy tam jeżdżą. Atmosfera bardzo by mi przeszkadzała w odbiorze tak ważnego zespołu jak Depeche Mode.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się