Bryczesy

tuch ja mam 164 i wagę ok 58/60kg i mam bryczesy 36 Kingslanda, więc podejrzewam, że S 🙂
Ja mam ten "problem", że jestem dość umięśniona. Zazwyczaj nogawki mam mocno obcisłe a w pasie i w talii luz....  😵
Pytanie w jakich bryczesach masz 36. Generalnie kingslandy wypadaja duze
Co sądzicie o leju dżinsowym, ale kolanowym?
jest tu ktoś kto pracuje w decathlonie ? potrzebuje jedne bryczesy,których nie ma na stronie i u mnie w sklepie  :kwiatek:
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
13 lipca 2017 16:11
Gdzie mogę znaleźć porównanie rozmiarów bryczesów EU=UK?
Jeśli bryczesy są rozmiaru 34UK to jaki to będzie rozmiar na EU? 🤔
Gdzie mogę znaleźć porównanie rozmiarów bryczesów EU=UK?
Jeśli bryczesy są rozmiaru 34UK to jaki to będzie rozmiar na EU? 🤔


Mam wrażenie, że takie same... UK ma rozmiary od 6 do dwudziestuparu lub w ogóle cyfrowe, więc to musiałyby być żagle.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
13 lipca 2017 16:37
No właśnie tu jest jakoś inaczej. Nie wiem, kupuję bryczesy od niedawna 😁
Właśnie nabyłam jeansowe bryki, dziewczyna pisała że rozmiar 12, ale jak wysłała zdjęcie metki to jak wół jest napisane "EU44/UK34". I coś czuję, że kupiłam o 2 rozmiary za duże spodnie 😵
No właśnie tu jest jakoś inaczej. Nie wiem, kupuję bryczesy od niedawna 😁
Właśnie nabyłam jeansowe bryki, dziewczyna pisała że rozmiar 12, ale jak wysłała zdjęcie metki to jak wół jest napisane "EU44/UK34". I coś czuję, że kupiłam o 2 rozmiary za duże spodnie 😵


A szukałaś rozmiarówki konkretnej firmy? Niestety spodnie to nie wejścia USB i nie są znormalizowane na skalę światową. 😀
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
13 lipca 2017 16:53
Właśnie szukam, wyskakują mi póki co tylko wymiary w cm. Spróbuję w ten sposób.
Zapomniałam dopisać że to HKM :kwiatek:
CzarownicaSa, 12 to duży rozmiar, tak 42/44, zależy kiedy. 34 to może rozmiar dżinsów.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
13 lipca 2017 17:15
No wiem że duży, takiego potrzebuję 😉 W 10 wchodzę bez problemu- tylko dopinam się na styk 🤣 Więc potrzebuję 12-tki żeby dopinać się na spokojnie.
Już straciłam nadzieję, że schudnę 😁
CzarownicaSa, a moze to jest rozmiarówka tak jak pisze halo, jak w jeansach. Czyli 28 to takie nasze 38 (chyba), wiec 34 to byłby jakiś mega duży rozmiar, niestety... jakies 44 chyba?
Poszukuję bryczesów na sporą pupkę, które nie pójdą na szwach po kilku użyciach. Niestety nie znam się za bardzo na firmach itp. dlatego też proszę o radę bardziej doświadczonych.
Jakiej firmie można zaufać, lej pełny czy kolanowy, na jakie materiały patrzeć  i najważniejsze czy znajdę coś ciekawego do 200zł.
Wydaje mi się, że znalezienie porządnych bryczesów na "wymagającą" figurę do 200 zł będzie dość trudne. Możesz poszukać w używkach Pikeura, Eurostara. Duża pupa to większe napięcia materiału, więc jest szansa, że najtańsze bryczesy naprawdę się rozejdą. No i pytanie jak często jeździsz?

Jeśli chodzi o lej - to każdy ma inne preferencje. Bryczesy z pełnym lejem są z reguły droższe.

Ktoś mi ostatnio mówił o internetowym komisie. Jak znajdę nazwę to tu wstawię.
Moze chodzi o https://strawhorses.pl A co do napięcia na większej pupie, to trzeba po prostu dobrać rozmiar tak, zeby spodnie nie były naciągnięte do granic wytrzymalosci, tylko zeby było w miarę luzno. Trzeba znac swój rozmiar a nie na sile pakować sie w za małe, bo tego żadne nawet złote gacie nie wytrzymają 😉 Wiem po sobie, bo mam niektóre takie o pół rozmiaru za małe, ale twardo sie w nie wbijam i jestem świadoma, ze w końcu klękną 😂
Poszukuję bryczesów na sporą pupkę, które nie pójdą na szwach po kilku użyciach. Niestety nie znam się za bardzo na firmach itp. dlatego też proszę o radę bardziej doświadczonych.
Jakiej firmie można zaufać, lej pełny czy kolanowy, na jakie materiały patrzeć  i najważniejsze czy znajdę coś ciekawego do 200zł.



Mam pytanie..jesteś szeroka w biodrach i w porównaniu do talii czy nosisz rozmiar 44-46?
Yurikino mam do sprzedania za naprawdę małe pieniądze bryczesy  dobrej firmy, które niestety okazały się na mnie dużo za duże w biodrach - żałuję strasznie, jak byś chciała szczegóły daj znać, wyślę priw żeby nie robić tu ogłoszeń
majek   zwykle sobie żartuję
18 lipca 2017 09:16
Jak przez chwile nosilam rozmiar 46 to najwiekszym problemem byly przecierajace sie leje na udach. Robily mi sie dziury. Nigdy mi nic nie poszlo na szwie.
Szczerze - najlepiej wspominam wtedy bryczesy z decathlona.
Czy ktoś może użytkuje bryczesy ELT? Jak wygląda ich trwałość, czy materiał mocno się rozciąga, itp.?
Drugie pytanie: czy Euro-Star faktycznie mocno obniżył jakość w stosunku do tego co było kiedyś? Może ktoś kupował ostatnio i podzieli się wrażeniami?
Mam dwie pary ELTów, ale z tych pierwszych modeli i generalnie są dość pancerne.
Czarne już wyblakły, ale kiedys był moimi podstawowymi bryczesami i praktycznie nie ściągałam ich z tyłka. Białe są nadal białe, leje tylko na kolanach nie chcą sie już doprać, na szczęście siedząc w siodle tego nie widać.
Leje się trochę mechaciły po jakimś czasie, ale nie jakoś mocno. Za to fajnie przyklejały do siodła.
Ogólnie rzecz biorąc całkiem spoko. Nie wiem jednak jak te nowsze modele.
emptyline   Big Milk Straciatella
21 lipca 2017 00:15
Strawberryfields, mam i Elty i ESy. Obie pary fajne, acz ELT się trochę szybko na leju kulkuje (mi to nie przeszkadza, ale wiem, że większość osób tego nie toleruje). Ja mam MicroSport i są bardzo elastyczne i wygodne i, co dla mnie ważne, wąskie w kolanach. ESy mam z silkonowym lejem i są cudowne. Super się piorą i są mega wygodne, ale te są już o wiele szersze w kolanach.
szukam typowo LETNIE bryczesy z silikonem , jakies mega wygodne ,a'la legginsy itp  :kwiatek:
Naciau, to może legginsy? 😉 Jest na rynku kilka takich "geterków" HKM czy Kingsland i pewnie jeszcze wiele innych (ale nie chce mi się szukać  😁 ). Bryczesy Champion (?) chyba też coś bardziej na wzór legginsów 🙂
Pikeur ma model Patrizia i Lucinda full grip z mega cienkiego materiału. Cena niestety niezbyt niska.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
24 lipca 2017 14:33
Naciau a może hand made? 😉 Ja sobie takie zrobiłam idąc za przykładem Anill22(?)- kupiłam najtańsze, cienkie, wygodne bryczki za grosze, do tego Sock Stop i sama zrobiłam sobie gripa- nie wyglądają może wspaniale 🤣 ale sprawdzają się bardzo fajnie.
Dla mnie mega na lato okazaly sie Crescendo Desire jedyna co to ten wysoki dosc gruby stan nie jest wygodny. Ale material jest super.
dziękuje dziewczyny  :kwiatek: niestety HM odpada, jestem za wygodna  🤣

jeszcze poszperam  😉 jakby którejś się coś rzuciło jeszcze coś to proszę pisać  👀
dziękuje dziewczyny  :kwiatek: niestety HM odpada, jestem za wygodna  🤣

jeszcze poszperam  😉 jakby którejś się coś rzuciło jeszcze coś to proszę pisać  👀


Jak Puma wspomniała, R.C. Champion. Właśnie wróciłam z 1,5 godziny rajdowego treningu w nich przy 28 stopniach - sucho i komfortowo.
Szukam w dobrej cenie bryczesów. Jestem szczupła mam 165 ważę 50 kg. Poluję konkretnie na bryczesy z pełnym lejem. Jednakże te rozmiary bryczesów są dziwnie, mam rozmiar z Fouganzy 36/38 i są ok mialam Pikeur 38 i były za małe  👀 I albo rozmiar 36 jest za krótki albo za długi a 38 to w ogóle.
I tak ogólnie to jeszcze szukam właśnie takich bryczesów które trochę wytrzymają.
Może ktoś miałby jakieś linki na którą firmę warto patrzeć?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się