UCZCIWI sprzedawcy i kupujący na volcie

BARDZO Polecam Laguna Jako sprzedającą  💘  Kontakt, rewelacja, osoba wspaniała, Transakcja Idealna 😉
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
09 czerwca 2017 07:58
Polecam użytkowniczkę leleiria jako sprzedającą 🙂 Dobry kontakt, świetna możliwość dogadania się co do odbioru padu i towar zgodny z opisem  :kwiatek:
evescool   Konia nie możesz do niczego zmusić...
10 czerwca 2017 21:02
Polecam bardzo użytkownika Majer oraz Dramka
Plus dla tusia6631 jako rzetelnej kupującej.
Bardzo polecam oliwia1233 jako sprzedającą 🙂
Plus dla Precelek. Super kontakt, szybka wysyłka, no i czapraki w lepszym stanie niż opisane w ogłoszeniu. 😀 :kwiatek:
Polecam Rudzuelec_23, nie dość że błyskawiczną wysyłka i przemiły kontakt to jeszcze szukała zawzięcie  zawieruszonej przez polską pocztę przesyłki dla mnie :kwiatek:
Plus dla hozej jako kupująca
Ćwierć kwoty za siodło wpłaciła jako zaliczkę odrazu a resztę kwoty tak jak się umawiałyśmy po ok miesiącu, bez problemów 🙂
Polecam
Polecam kupująca  Kamilka 1977. Wszystko sprawie. :kwiatek:
Plus dla irenafotomax jako kupującej.
Klami - Plus dla klami rewelacyjny kontakt jak i również expresowa wysyłka od sprzedającej ! Polecam!
Duży + dla sprzedającej blucha
Jeszcze raz bardzo dziękuję  :kwiatek:
+  dla kamila25 - kupująca
+ dla konie24  :kwiatek: dobry kontakt i szybka wysyłka
+ dla OK. jako sprzedającej
+ dla Mahorska jako sprzedającej
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
10 lipca 2017 14:52
+ dla Madzia5333, szybka wysyłka, towar zgodny z opisem.
Polecam sprzedającego bamboo555
Polecam kupującą Bold_Ruler, ekspresowa decyzja, pieniążki na koncie w imponującym tempie, oby więcej takich transakcji  :kwiatek:
Polecam Siga jako sprzedającą, rewelacyjny kontakt, szybka wysyła oraz wszystko zgodne z opisem i zdjęciami 😉
Incantowa   Ask often, be content with little, and caress...
13 lipca 2017 15:16
Polecam tirsa25 jako sprzedającą.
Wzięłam do przymiarki siodło. Niestety nie pasowało. Po odesłaniu siodła jeszcze tego samego dnia dostałam zwrot całej kaucji na moje konto. Serdecznie polecam.
A ja pochwale stajenna🙂, zamówienie złożyła moja mama nieświadoma paru negatywnych  opinii, owszem zdążyło się że miała problem z terminem , ale później dwukrotnie zamawiałam czapraki dla mnie, zebrałam również zamówienie w stajni i wszystko było na czas i bardzo ładnie wykonane  :kwiatek: teraz szykuje kolejne zamówienie 🙂
Polecam sprzedającego M****n , dobry kontakt sms, szybka wysyłka  😅
Bardzo polecam uzytkownika olga96. Produkty zgodne z opisem, szybko wysylka oraz bezproblemowy kontakt :-)
Polecam emillencia jako kupującą, bardzo dobry kontakt, szybki przelew i decyzja  🙂
Bardzo polecam LalaWit jako sprzedającą. Bardzo dobry kontakt i szybka wysyłka  :kwiatek:
Ogromny plus dla celsijs. Wszystko sprawnie i bezproblemowo!
Łaciata   Forever in my heart ♥
25 lipca 2017 12:41
Plus dla kupującej  Nawojka przedmiot zgodny z opisem, ciągły i przemiły kontakt, szybka wysyłka. Bardzo dziękuję  :kwiatek:
Martita   Martita & Orestes Company
28 lipca 2017 10:31
Plus dla rockisiek jako sprzedającej. Bardzo sprawny i miły kontakt, błyskawiczna wysyłka. Oczywiście wszystko jak należy 🙂 Bardzo dziękuję  :kwiatek:
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
28 lipca 2017 10:34
Polecam użytkowniczkę Dorotai jako sprzedającą  😉 Towar zgodny z opisem, transakcja zgodna z ustaleniami, paczka dobrze zapakowana, wszystko miło i przyjemnie  :kwiatek:
Polecam voltowiczkę Incantowa towar zgodny z opisem, wszystko czyste, szybka wysyłka, dobry kontakt.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się