Kącik Rekreanta

margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
05 czerwca 2009 22:27
boze ile cudownych koni!

klami wspolczuje... ja jutro gadam z wetka co robic dalej bo nerwina dzisiaj znow kulala  🙄
wątek zamknięty
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
05 czerwca 2009 22:28
Klami, szczoteczka do zebow spakowana! mow tylko kiedy i ubijamy kogo trzeba! koniowi nie pomoze za bardzo,ale humor poprawi... oczywiscie wszyscy trzymamy kciuki za optymistyczna wersje i szybki powrot do zdrowia!
wątek zamknięty
ja nie wiem co to jest.. jakiś wirus czy co??  🤔
co nie czytam, albo pytam to jakiś koń kuleje... 🤔
wątek zamknięty
BurzaNie dziekuje żeby nie zapeszac  😉
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
05 czerwca 2009 23:58
wrocilam do domu, pewnie juz wszyscy spia, wiec zostawiam na jutro fotki z luzackiego przedpoludnia:
jakies lonzowanko


specjalnie dla Raven - kala jako Bobek 😁

brykacz




prosze Panstwa, oto w calej okazalosci... Gil i jego Guz

"Gilu, dawaj noge!"

"ale ktora, ta?"

dobranoc! 😉
wątek zamknięty
Kujka Bardzo, bardzo fajny gilek! Jakiś doroślejszy  😀

Amnestria jak tam sprawy z Bu i powróconą właścicielką?  🤔
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
06 czerwca 2009 08:09
Oto mój koń sfotografowany w błotno-rozmiękłym środowisku  😁 Czekamy jeszcze na zdjęcia z pierwszej sesji, ale coś mają problemy z trafieniem do mnie  😉 W ogóle jestem niesamowicie dumna z mojego karuska, zmiana w jego zachowaniu jest przeogromna. Powoli kończymy L1 z ziemi i zabieramy się za L2. Z niedobrego rozbójnika stał się miłym i usłuchanym dżentelmenem i aktualnie przebywanie z nim to ogromna przyjemność 😎 Uwielbiam tego konia  😜






kujka Zdjęcia świetne! Szczególnie te 'nożne'  😁
moniska Trzymam kciuki z wszystkich sił, by Twój chorowitek wrócił do zdrowia. My też nie mieliśmy lekko na początku, ale trzeba myślec pozytywnie, bo cóż nam zostało?  :kwiatek:
wątek zamknięty
Averis, jak on wydoroślał!  😲 Pięknie wygląda! Ile ma już wzrostu?  😀
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
06 czerwca 2009 08:36
Dziękujemy  ślicznie :kwiatek: Mierzy całe 150 cm    😁
wątek zamknięty
Kurczę, po zdjęciach wygląda na więcej. To już strasznie dorosły pan koń!  😜

I na tym pierwszym portretowym ma minę dosłownie jak mój Czardasz, w sensie: "Cześć Lala, masz cukierka Lala?.. bo ja sobie tutaj cziluje i wiesz... 😎"  😁
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
06 czerwca 2009 08:44
Sierra Ja myślę, ze mój koń ćwiczy te miny w odbiciu wody w poidle, on najwyraźniej bardzo chciałby mieć +40 do atrakcyjności  😁 Kary ma dopiero ma 2 latka, także po cichu liczę, że mu się jeszcze urośnie parę centymetrów, a jak nie, to będę mieć Małego Konia i też będzie super  😅 Ale cieszę się ,że choć na zdjęciach wygląda na wyższego  😎 Ale najgorsza jest ta jego rasta-grzywka, która po deszczu wygląda tak, jak wygląda  🙄
wątek zamknięty
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
06 czerwca 2009 09:21
Averis, jaaa,ale sie zmienil 😁 przeslicznie chlopak dorosleje!
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
06 czerwca 2009 09:31
szafirowa Jej, dziękuję  😡 Skoro mówicie, ze aż tak wydoroślał, to aż sobie avatar zmieniłam, a co!  😁
wątek zamknięty
rewir, dziekuje Ci bardzo. Ja juz mam tego wszystkiego szczerze dosc. Mam nadzieje, ze doktor bez problemow dojedzie w poniedzialek.

Zygzak, dzieki.

Dzionka, dzieki. Ech.... ile to wszytsko kosztuje?? Tyle, ze juz leczenie kosztowalo mnie wiecej niz niejeden kon (dobrych kilka tysiecy). A co bedzie dalej?? Nie wiem. Na prawde bardzo licze, ze zakonczy sie bezinwazyjnie zastrzykami. Nawet nie ze wzledu na kase, ale na konia, na czas.... Zreszta te zastrzyki tez niezle kosztuja.... :/

Ramires, dzieki.
Co do twojego, nie tyje od owsa. Dostaje go mniej, wiec wsuwa wiecej slomy i sobie brzuch wypycha.
Trzymam kciuki, powodzenia!
Czekaj, on ma nakostniaka na wysokosci miedzykostnego?? Dobrze pamietam? Wewnetrznego czy zewnetrznego? Czy moze wewnetrznego, ktory jest juz uderzony i wylazl na zewnatrz?

Misia, merci. Powodzenia na zawodach.

margaritka, wspolczuje i trzymam kciuki zeby sie szybciutko wyjasnilo!

szafirowa, merci. Boje sie poniedzialku jak wyroku. Mam tylko wielka nadzieje, ze doktorwi nic nie wyskoczy i do nas dojedzie (a niestety czesto sa z tym klopoty.... bo nagle mu cos dowoza do zoperowania).
wątek zamknięty
Kujka ale pięknościowe zdjęcia!

Edit dostałam kolejne, już naprawdę kończę  😜


I jakiś foszek
wątek zamknięty
Oj, to i ja wtrącę swój skromny nochal w Kącik Rekreanta 🙂
Wczoraj z Zygzaczką poszłyśmy na sesję końską i nie-końską 🙂 Ona już wstawiała coś z Siwym to i ja coś wstawię 🙂
Takie z moją Karą  🙂😉


A oto moje dziecko 🙂 - Mały Korundzik:


A to my z Zygzaczką:


Takie dwa zacieszeee 🙂😉
wątek zamknięty
uduszę Cię za te ostatnie zdjęcia 🍴
wątek zamknięty
cicho siedź, ładne jesteśmy 🙂😉
wątek zamknięty
bez dwóch zdań mam zajebistego konia! przejechaliśmy oba przejazdy DO KOŃCA !!! wyratował mi parę razy dupsko, parę razy zapytał czy na bank musi skakać, ale szedł jak burza- dosłownie i w przenośni!  😅

a ja? hmm... ładnie wyglądałam w moim fraczku  😉

mamy pierwsze czy drugie miejsce wraz z paroma innymi końmi.  🏇 🏇 🏇 🏇 🏇 🏇 🏇
wątek zamknięty
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
06 czerwca 2009 11:55
prawie zalatwilam RTG, albo Nerwina jedzie z innym koniem z naszej stajni ( odpryski kosci beda mu usuwac) do kliniki i tam albo sciagamy dr Peczysnkiego na RTG...  🙄

EDIT: kate gratuluje! cudowny zlocisz!  😅
wątek zamknięty
_kate - gratulacje  😅
margaritka - 3mam kciuki za Nerwine !
klami - strasznie wspolczuje... znam ten bol, jak nie urok to sraczka, ciagle cos... 3mam kciuki za ta lepsza wersje !
(pisalas, ze mial sciegna ruszone. mozesz mi na pw napisac "histori choroby"? jak naderwal, jak leczylas, ile czasu, kto go prowadzil itd. bede bardzo wdzieczna  :kwiatek🙂


edit:
Averis - sliczy twoj maluch  😍 przypomina mi troche mojego karuska. moze i moj nie ma plemnika na glowie :P ale tez na 2 skarpetki tyle ze na lewych nogach 😀
wątek zamknięty
Nas już bardzo dawno tutaj nie było, więc coś wrzucę. Co prawda to z początku maja, ale żadnych innych nie mam  🙄





I na koniec taka padokowa
wątek zamknięty
Jun, czy to Anky Jade?  😜
wątek zamknięty
Klami, ogromne współczucia. Trzymam kciuki, żeby wypadła ta pierwsza wersja 🤔
wątek zamknięty
Jun, bardzo przystojny młodzian!  😀
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
06 czerwca 2009 13:02
Musze sie pochwalic,wczoraj odbyłam świetna jazde na moim misku w nowym miejscu.W koncu jazda na porzadnej ujezdzalni.Skakalismy i chyba nie najgorzej wychodziło..ale musze przyznac,ze na jakies 15 skokow (malutkie 40-60cm)tylko z 4 byly udane jesli chodzi o moja postawe,ale jak na mnie -kompletny antytalent skokowy jak i w ogole jezdziecki to i tak dobrze 😀 dzisiaj moze tez pojezdzimy,chociaz patrzac za okno to jakos watpie w to...ale kiedys w koncu pojezdzimy xD a wtedy wrzuce fotki z jazdy 😉 PS:mam juz spodnie do jazdy i oficerki,wiec wyglada to juz nieco lepiej.
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
06 czerwca 2009 13:07
_kate,  😅 😅 😅 😅  brawo!!!  🏇
wątek zamknięty
_kate, Gratulacje! 🙂 A jakieś zdjęcia są?
wątek zamknięty
Klami, tak nakostniaka przy międzykostnym tylko ze on właśnie najpierw był na zewnątrz a teraz się schował i nie da się go wymacać za to uciska. Ale chyba zdecyduję sie na operację jeżeli koń moze po niej wrócic do normalnego uzytkowania. O falach słyszałam już kilka opinii i nie były zbyt pozytywne. Moja mama - lekarz też odradza bo to nie załatwia problemu definitywnie u ludzi a u koni skuteczność jest podobno jeszcze mniejsza.
W piątek wet i sie zobaczy. A wiecie może gdzie najblizej wielkopolski i najlepiej wykonać taką operacje? za wszelkie info bede wdzięczna. :kwiatek
wątek zamknięty
Ramires, ja bym wiozła do Berlina, do prof. Hertz'a
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.