Revoltowicze z Podkarpacia

Czy ktoś coś wie o jakimś rajdzie organizowanym końcem kwietnia/początkiem maja na koniach niehuculskich 1-4 dniowym? Będę wdzięczna za wszelkie namiary, bo oprócz Odrzechowej i Stanicy nie znalazłam narazie nic
Mamy tu kogoś z okolic Kolbuszowej, kto chciałby mi towarzyszyć w przejażdżkach w terenie? 🙂 Konie zapewnione 🙂
Organizuję wizytę dr Blanki Wysokiej na Podkarpaciu lub małopolska, jeśli ktoś potrzebuje to proszę o info
Cześć Wam, Czy ktoś z jest mi w stanie powiedzieć czy w Bieszczadach, w okolicach Wołkowyi/Polańczyka/Bukowca itp znajduję się jakaś stajnia lub gospodarstwo oferujące jazdę konną ? Będę bardzo wdzięczna za pomoc 🙂
Pozdrawiam i życzę miłych wakacji
Ja polecam agroturystykę Pegaz w Zwierzyniu ok.15km od Polańczyka. Fajne tereny, a i na ujeżdżalni można pojeżdzić.
Szukam trenera co dojeżdża do stajni, okolice Rzeszowa. Ktoś coś ? Potrzebuję dla znajomej  :kwiatek: 
galopada_   małoPolskie ;)
11 lipca 2017 10:23
monia, skoki, uj?
[quote author=galopada_ link=topic=1843.msg2695723#msg2695723 date=1499765003]
monia, skoki, uj?
[/quote]

skoki  😉
monia, gdzie dokładnie? Jaka stajnia? Może miałabym kogoś. 😉
monia, gdzie dokładnie? Jaka stajnia? Może miałabym kogoś. 😉

W Dylągówce stajni Boska dolina.  Nie mam pojęcia gdzie to jest, więc liczę na was  😀  Potrzebny trener dla dziewczyny, konia, wprowadzenie w skoki. Obydwoje młodzi, więc zależy mi aby ktoś wyrobił im dobre podstawy. Fajnie by było gdyby ktoś siadł na młodego i powiedział jak pracować.
Współpraca na dłuższy okres czas.
monia, piszę PW, bo mój trener właśnie stamtąd. 😉
Przecież w Dylągówce jest Marek Bęben, a Patrycja Frąk kilka kilometrów dalej (czyli forumowa mozii).
Jeżeli chodzi o Marka to ja korzystam z jego usług, bo w stajni ostatnio bywam raz na miesiąc w zasadzie zapłacić 🙂
Jestem bardzo zadowolona, kobyła chyba też.
Dzięki wielkie juz wszystko wiemy  :kwiatek:  Właśnie rozchodziło mi się o kogoś znanego  😀 
monia, do kogo Twoja znajoma będzie uderzać? Rozmawiała z Barbarą?
Cześć 🙂 Nie ma ktoś ochoty na sesje zdjęciowe? Jestem 3 tygodnie w okolicy Krosna - Iwonicza - Rymanowa - Sanoka i pofociłabym 🙂 Może ktoś trzyma konia w okolicy?
ewabe, w samym Iwoniczu-Zdroju masz kilka koni. I w Sanoku nieopodal zamku. Szkoda, że nie ma mnie na miejscu bo pokazałabym 🙂
Czardasz, Konie ot tak wolno stojące mnie nie interesują - myślałam, że ktoś ma ochotę pobawić się w jakąś fajną sesję 🙂
Cześć, przychodzę z zapytaniem. Potrzebuję sprawdzonego lekarza weterynarii do przeprowadzenia badań TUV kupno-sprzedaż. Sprawdzałam w liście weterynarzy z Podkarpacia, jednak - jako że nie jestem tutejsza, te nazwiska niewiele mi mówią 🙂 Możecie kogoś z czystym sumieniem polecić?
salkada, dr Kalinowski bywa często na podkarpaciu. Polecam 😉
galopada_, dziękuje, ale z tego co widzę, jest On z innego województwa.
Nie ma nikogo na miejscu, w pobliżu - Stalowa Wola, Sandomierz?
salkada, dr często bywa na podkarpaciu, na Twoim miejscu próbowałabym go namierzyć telefonicznie. Jakbym kupowała konia to nie wzięłabym do badań kupna-sprzedaży nikogo innego z naszego ani sąsiednich woj. 😉 W okolicy Stalowej Woli, Sandomierza nie ma nikogo.
galopada_, dzięki, tak się po cichu spodziewałam, że konkurencja niby jest, ale nie "dorasta do pięt". Jest jasność sytuacji. Dziękuję.
desire   Druhu nieoceniony...
03 października 2017 19:52
galopada_, zapomniałaś wspomnieć, że czasem doczekać się na Kalinowskiego jest naprawdę ciężko. 😉
i cóż, ja bym go w życiu nie wzięła do badań kupno-sprzedaż, ale to już offtop, każdy ma swoje doświadczenia. 😉

salkada,  do pięt na pewno dorasta p. Monika Szubart, ma dobry sprzęt, świetny fachowiec i do tego jest słowna i punktualna, a jak coś się wydarzy to dzwoni i przesuwa wizytę.  😉
desire, tak, ale myślę że warto 😉
Pilnie poszukuję lek.wet który podejmie się sekcji zwłok konia na terenie woj.podkarpackiego.
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
22 października 2017 16:07
Marengo sprawdź Facebooka
Zawsze i wszędzie polecam dr Jacka Sołtyskiego z Raniżowa.
Nie było sytuacji w której nie poratował, jak nie odbiera to zawsze oddzwania.
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
23 października 2017 20:38
Popieram 😉 dokładny i sumienny.
Choć w tym przypadku nie miał czasu... 🙁
Bardzo jestem ciekawy czy macie dobre sposoby na podkarpackie błoto wokół stajni ...???
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
29 października 2017 12:11
Zależy jakie masz możliwości finansowe i materiałowe  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się