Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

gdy konsultujecie diagnoze weterynarza przez internet placicie za to czy nie???
efeemeryda   no fate but what we make.
01 lipca 2017 14:53
a dlaczego miałaby być darmowa taka usługa ?
efeemeryda   no fate but what we make.
07 lipca 2017 11:55
gdzie stacjonarnie mogę kupić skarpetki stopki bez palców ? może ktoś z Was widział takie w jakiejś sieciówce?
:kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 lipca 2017 13:33
efeemeryda, możesz szukać w chińskich sklepach jak Shoping 😉
efeemeryda   no fate but what we make.
07 lipca 2017 14:54
A gdzie taki znajdę we Wrocławiu ?😉)
Słuchajcie, jak to jest, czy galeria na re-volcie dostępna jest tylko dla zalogowanych? Czy jak wyślę komuś link do mojego folderu, to może obejrzeć zdjęcia jeśli nie jest użytkownikiem?
dea   primum non nocere
09 lipca 2017 22:11
Wyloguj się i kliknij 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 lipca 2017 08:04
A gdzie taki znajdę we Wrocławiu ?😉)


CH Borek
Galeria Sylwia ul. Krakowska
efeemeryda   no fate but what we make.
10 lipca 2017 08:07
Dziękuje 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 lipca 2017 08:15
efeemeryda, sa jeszcze takie "chińczyki" na Bielanach i w Marino.
Czy istnieje jakiś przepis zabraniający pętania koni?
Chcę zrobić awanturę,  ale muszę mieć do tego podstawę prawną i nie mogę nigdzie znaleźć takiego przepisu.


Edit: znalazłam!
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
10 lipca 2017 16:16
Co się stało z ceną masła?  😲 kupowałam dosłownie tydzień temu po 4,29 za 200g masło Pilos w Lidlu. Dzisiaj jest po 5,60  😲 Łaciate 6zł. Osełka 300g 8,99  😲 To tylko Warszawa tak szaleje?  Dosłownie tydzień..
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
10 lipca 2017 17:27
smarcik, nie tylko Warszawa :/
smarcik, no niestety. Mnie też ostatnio cena ścięła z nóg - w Biedronce było za 3,99 zł, a tu nagle 4,99 zł... Naprawdę, takiej podwyżki dawno nie było...
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
10 lipca 2017 19:47
A po podwyżce cen paliwa będzie jeszcze "lepiej"  😵
Dodatkowo pogoda nie pomaga
Ja dziękuję... A pewnie i tak znajdą się naiwni, którzy będą twierdzić, że państwo im daje, a nie zabiera...
borkowa.   silesian team
11 lipca 2017 13:48
mam "mały" problem 😡 muszę pobrać podanie, które było plikiem doc, ale coś naklikałam i teraz ściąga się jako pdf, jak można to zmienić? potrzebuję, żeby to podanie otwierało się w wordzie, a aktualnie nie da się tego zrobić 😵
czy żona prezydenta Francji ma perukę????
Facella   Dawna re-volto wróć!
11 lipca 2017 14:21
mam "mały" problem 😡 muszę pobrać podanie, które było plikiem doc, ale coś naklikałam i teraz ściąga się jako pdf, jak można to zmienić? potrzebuję, żeby to podanie otwierało się w wordzie, a aktualnie nie da się tego zrobić 😵

Google -> konwerter pdf do doc online.
borkowa.   silesian team
11 lipca 2017 15:06
Facella dzięki, ale już jakoś to naprawiłam!
[quote author=Cień na śniegu link=topic=20.msg2695447#msg2695447 date=1499683271]
Czy istnieje jakiś przepis zabraniający pętania koni?
Chcę zrobić awanturę,  ale muszę mieć do tego podstawę prawną i nie mogę nigdzie znaleźć takiego przepisu.


Edit: znalazłam!

[/quote]

Możesz  zgłosić  na policje  znęcanie się  nad koniem. Powiatowy  weterynarz  bardzo  chętnie  się  tym zajmie
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
13 lipca 2017 09:06
Może ktoś z Was wie jak to jest z jazdą konną przy obniżeniu wysokości krążka międzykręgowego L5-S1 i niespojeniu łuku S1. Właśnie odebrałam RTG i do lekarza rodzinnego idę dopiero po południu i od niego pewnie do kolejnego...
Poszukałabym dobrego ortopedy, najlepiej sportowego. Oni rzadko zabraniają sportu, ale za to podsuwają pomysły jak pracować z własnym ciałem, by mogło się poddawać danym obciążeniom.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
13 lipca 2017 09:42
Co się stało z ceną masła?  😲 kupowałam dosłownie tydzień temu po 4,29 za 200g masło Pilos w Lidlu. Dzisiaj jest po 5,60  😲 Łaciate 6zł. Osełka 300g 8,99  😲 To tylko Warszawa tak szaleje?  Dosłownie tydzień..


Uwaga, mój powyższy post był z poniedziałku, idę wczoraj do tego samego Lidla a tam Pilos już po 5,80 a łaciate 6,5 zł  😲
smarcik, ja wczoraj stałam jak wryta w Biedronce, bo jest... 5,79 zł za kostkę, a w zeszłym tygodniu 4,99zł. Mam małe pytanko: CO JEST?! Krowy przestały dawać mleko?
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
13 lipca 2017 12:26
Trzeba będzie niedługo samemu robić  😉
efeemeryda   no fate but what we make.
13 lipca 2017 14:25
jak dobrze, że ja nie jem masła  😀
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
13 lipca 2017 14:47
Jezu, jakie ceny 😲
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
13 lipca 2017 15:11
Ja się chyba z ciekawości dzisiaj znowu przejdę  😂

Btw. Mleko nie podrożało  👀
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
13 lipca 2017 16:31
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się