Sesja/Studia i t d ;)

Kiedy zamiast takiego pięknego wykresu (przykład)...:



Wychodzi Ci ananas...:



Nie mam pytań. Znaczy mam jedno - WTF?
Żeby nie było wątpliwości, wzór sprawdzony z 10 razy, chyba zły nam podał profesor. Oo
Czy ja mogę się pochwalić że, dzisiaj obroniłam licencjat? Tak się stresowałam i chyba niepotrzebnie bo, poszło gładko.  Jakieś ciśnienie ze mnie zeszło.
  btw. jak ktoś jest z Krakowa to może znać mojego promotora  😉
Wszystko zaliczone, jeeeeej! 🏇 Średnia jak na mnie zdecydowanie poniżej jakiejkolwiek przyzwoitości 😁 Ale września nie ma, także jest super 💃
Teoria języków formalnych wrzesień wita 🙁((

[CIACH]
Mam nadzieję, że mogę podczepić się pod ten wątek z pytaniem o kierunek studiów?  🤣
Poszukuję rzetelnych informacji na temat kierunku hipologia i jeździectwo w Lublinie na UP. Może ktoś na nim studiuje? Zależy mi na sprawdzonych informacjach i opinii kogoś, kto rzeczywiście tam był lub zna kogoś, kto tam studiuje. Warto iść na te studia? Nie jest to wprawdzie główny kierunek, który chcę studiować, ale maturki niestety pokrzyżowały mi trochę plany i hipologia jest kolejną opcją, która sprawiałaby mi największą satysfakcję, dlatego szukam więcej informacji, bo w internecie strasznie trudno jest znaleźć jakąkolwiek wypowiedź studentów tego kierunku.  😉
Będę wdzięczna za każdą odpowiedź.  👀
anita333 po co studiowac takie bezrobocie??
aronka Próbuję szukać coś, co mnie zainteresuje i tu jest cały problem :x
Chciałabym coś studiować mimo wszystko, bo wiem, że rok przerwy w moim przypadku to niezbyt dobry pomysł, w międzyczasie poprawić maturę i znów spróbować na weta, dlatego szukam jakiś innych w miarę interesujących opcji. No i została zootechnika lub hipologia...  🙄
Tak czy siak nie jest to mój główny wybór i czekam  na listy, bo być może dostanę się gdzieś drugim rzutem i problem byłby rozwiązany.  😁
Siedź w domu i poprawiaj maturę - nawet na mało angażujących studiach jest ciężko poprawić; bo nawet jak nie będzie dużo nauki to będzie dużo latania na zajęcia tu i tam. Lepiej poszukaj pracy na pół etatu żeby mieć kasę na korki a drugie "pół etatu" siedź z nosem w książkach 🙂. Trzymam kciuki za wetę 🙂.
anita Jeżeli brakło ci niewiele to czekaj, wiem, że u nas nawet we wrześniu przyjmowali osoby, składałaś tylko na stacjo? W lublinie jak się dostało na niestacjonarne ale ktoś zwalniał miejsce ze stacjo to dzwonili i przyjmowali osoby ktore były kolejne na liście więc warto czekać do końca.

A ja tydzień siedzę w domu i... fajnie ale ja już chcę sierpień i praktyki🙂 Oduczylam się na tej wecie odpoczywać, a pracy nie chciałam zadnej na lipiec szukać bo i tak pod koniec wyjeżdżam, a przynajmniej mam nadizeję trochę zaległości różnych nadrobić w sprawach pozauczelnianych, no i koniem się nacieszyć bo w ciągu tego semestru moje jeździectwo poszło na dalszy plan.
Gniadata   my own true love
02 lipca 2017 23:03
A ja bardzo prosze o kciuki na wtorek, bo to chyba jedyne co mnie moze uratowac. Już mam tak dosyć tej sesji, nie wyrabiam po prostu 🙁
żaczkowa   gone with the wind
02 lipca 2017 23:10
Jest tu ktoś z Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie?  🤔wirek:
10 miesięcy myślenia nic nie dało, nadal nie wiem co z życiem zrobić, a już trzeba papiery składać  😵
Naturalsi dzięki! Na pewno się przydadzą.  😀
Magdzior tylko na stacjonarne. Patrząc na centyle to w tym roku maturki tak super nie poszły, ale progi robią swoje i pewnie nie obniżą ich na tyle, żebym akurat idealnie wpasowała się z punktami. No, zobaczymy. Mam jeszcze czas do rozpracowania tego wszystkiego, aż do ogłoszenia wszystkich list.  😀
galopada_   małoPolskie ;)
03 lipca 2017 06:03
Magdzior, a ja odwrotnie  😂 właśnie piję kawę i spadam do szpitala. Wszystko we mnie mówi: NIEEEEE 😁
borkowa.   silesian team
07 lipca 2017 19:04
witam w wątku jako studentka pierwszego roku zootechniki 🙂
robakt   Liczy się jutro.
08 lipca 2017 13:30
Wakaaacje od wczoraj 😀
Obroniona!  🙂 W końcu 'wakacje' 🙂
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
10 lipca 2017 19:39
Dziewczyny z medyka jak na polski będzie "hypoxic tumours" ?  😵 bo zaraz orła wywinę ...
mils   ig: milen.ju
13 lipca 2017 11:37
Witam się w wątku drugi raz, już jako studentka 1 roku psychologii. 😍
galopada_   małoPolskie ;)
13 lipca 2017 12:34
mils, gratulacje! a myślałam, że tu z lekarskim wyjedziesz po pytaniu w innym wątku! 😀

Nie wiem czy to odpowiednie miejsce, ale zapytam. Dziewczyny, która z Was regularnie jeździ (conajmniej 3-4 dni w tygodniu), studiuje i dodatkowo mieszka w akademiku? Mam pewne pytanie i chciałabym zapytać na priv 🙂
Poza tym, któraś moze studiuje w Trójmieście? (Gdansk/Gdynia)
mils   ig: milen.ju
13 lipca 2017 14:37
galopada nie, mimo że kierunek modny (do modnych rzeczy mnie ciągnie :hihi🙂 to zdecydowanie nie dla mnie. 🙂  czystej ciekawości spytałam. 🙂 Dzięki!
galle Mieszkałam w akademiku, studiowałam i jeździłam 3 razy w tygodniu wracajac do piatek do domu ponad 300km a w poniedzialek z powrotem na trasie Kraków-Lublin🙂 Wcześniej jezdziłam codziennie mieszkajac w domu dojezdzajac codziennie na uczelnie do Krakowa 40km a wieczorami do stani. Zależy jakie się ma priorytety gdy było takim dla mnie jezdziectwo wszystko się dało, w ostatnim roku jeździectwo zajęło miejsce kolejne za studiami więc odpuściłam a więcej czasu poświęciłam praktykom, ale to był mój wybór gdybym bardoz chciała pewnie by się dało dalej jeździć i nawet startować.

mils Gratulacje😉
@borkowa gdzie ta zootechnika 😀?
Magdzior, a dużo osób zwykle rezygnuje? Bo zabrakło mi dwóch punktów do progu na weta w Lublinie i się zastanawiam, czy może drugim rzutem mnie wezmą  🤔
durka A już było zanoszenie dokumentów? Bo jeśli jeszcze nie to na pewno się posunisz do przodu bo wiele osób składa na kilka kierunków i potem jest kolejny nabór (chyba, żę to już był kolejny?).  Na pewno wiem, że niektóre osoby, które w pierwszej rekrutacji były na niestacjonarnych ale składały też na stacjo to potem zostały przeniesione. Mam na myśli jeszcze przed początkiem roku akademickiego, bo jak już się rok zaczął to raczej nikt nie rezygnował, dopiero po pierwszej sesji co niektórzy polegli.
borkowa.   silesian team
18 lipca 2017 05:47
@borkowa gdzie ta zootechnika 😀?

Wrocław 🙂
Cyśka   Załoga G :D
29 lipca 2017 16:35
borkowa na przyrodniczym? Ja idę tam na pierwszy rok, ale na wetę 🙂

Właśnie, czy jest tu ktoś na wecie we Wrocławiu i chciałby mi na priv pomóc z kwestią... literatury? Jestem przerażona tymi studiami  🙄
Cyśka luuz, wszystkiego się dowiesz na pierwszych zajęciach z danego przedmiotu. Na biologie komórki i chemię raczej nic nie potrzebujesz, z histologii nieśmiertelny Kuryszko + skrypt z księgarni naszej pięknej uczelni. Na anatomię warto się zaopatrzyć w Lutnickiego i atlas (polecam Popesko). Wymagają wiedzy z Liebicha, ale nie kupuj, tylko pożycz, bo on się potem nie przyda a drogi jak cholera. Co do języków, to już zależy od prowadzącego. Coś tam jeszcze jest? 😉
borkowa.   silesian team
29 lipca 2017 18:27
[quote author=Cyśka link=topic=518.msg2700778#msg2700778 date=1501342543]
borkowa na przyrodniczym? Ja idę tam na pierwszy rok, ale na wetę 🙂
[/quote]
tak 🙂
Cyśka   Załoga G :D
29 lipca 2017 19:42
Ramires bardzo dziękuję! Właśnie nad Liebichem się zastanawiałam, bo ceny są okropne. Może warto go skserować?
Popeskę mam w domu, ale ksero. Czy czarno-biały atlas daje radę?  🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się