Pensjonaty we Wrocławiu

Alexa:P jaka jest obecna cena pensjonatu? Było 750zł.
Frans Ja za "bunkier" czyli taki podwójny boks angielski płace 1000 zł , ponoć stajnia i nowe angielskie kosztują 1200 zł
To sporo  poszło do góry... oby oferta również  😉

W (edit.nazwa) szymanowie koło kątów jest stajnia West i coś jeszcze podobno... ktoś wie co i za ile.

Miałam również Was podpytać o Sadków... opinie były parę lat temu bardzo kiepskie. Coś się zmieniło? Bo wątpię w to.

Z dojazdem A8, S5 (AOW) serio prócz Magnic, Wojnarowic, Smolca, Stróży więcej nic nie ma?
a Maniów ?
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
13 lipca 2017 15:29
Mrozów ? tam sie otworzylo na nowo, Leśnicę można ominąć jadąc z AOW na Lutynie przez Gałów
blucha wszystko bardzo pozytywnie ale sprzątanie boksów do spodu raz na miesiąc przy RAO odpada, ale całość i hala super.

subaru2009 koleżanka będzie oglądać iw sumie tylko ta wchodzi w gre i ewentualnie smolec ale tam gorzej z trawą na padokach. Najprawdopodobniej nie przywiezie konia gdyż  stwierdziła, że jest kiepsko we wrocku z jakością stajni do ceny.

Alexa:P [s]chyba o tej słyszałam[/s] edit. to ta westowa a jest jeszcze jedna podobno (cena przekracza przeznaczony budżet, choć wygląda obiecująco jak na wrocławskie warunki)

Wszystkim dziękuję za pomoc   :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Ja dość często jeżdżę w stronę Mrozowa, a dokładnie do Miękini i to w godzinach szczytu 🙁
Są dwie opcje aby w miarę ominąć korek od stadionu do świateł na Leśnicy:
opcja 1 to jechać przez Maślice,Pracze Odrzańskie, Marszowice. Wyjechać na światłach przy skrzyżowaniu Średzkiej i Dolnobrzeskiej. Totalnie na około ale się jedzie cały czas a nie stoi.
opcja 2, czasami tak wracam gdy wiem, że będzie korek na wlocie do Wrocławia. Jadę z Miękini do Mrozowa, w Mrozowie zaraz za torami kolejowymi i stacją skręcam w lewo i jadę do Żórawińca. Za Żórawińcem znowu przejeżdżam przez przejazd kolejowy i jadę kawałek taką strasznie dziurawą gruntową drogą to ul. Wińska ( nawet rowerzyści mnie tam wyprzedzają 😉 ) dojeżdżam do ul. Dolnobrzeskiej na wysokości Mokrego i dojeżdżam do skrzyżowania ze Średzką. Ewentualnie w razie jakiegoś mega zatoru można odbić na Marszowice i Stabłowice.
Może się komuś te trasy przydadzą, bo jak by nie patrzeć jest w tamtym kierunku kilka stajni, a przejazd przez Leśnicę jest na prawdę kiepski... zwłaszcza kiedy jest włączona sygnalizacja świetlna. 
MATRIX69 a przez smolec da radę dojechać?
Jeżdziłam do leśnicy do pracy... 6😲0 spoko ale ok 7😲0 koszmar. O królewieckiej nawet nie mówię bo teraz gdy są budowane osiedla, to samo pracze... do mostu zielonego masakra.
No właśnie przez Pracze jeżdżę żeby ominąć Królewiecką, na Praczach czasami pociąg złapie na przejeździe kolejowym ale w korku jako takim nigdy tam nie stałam. Przez Smolec pewnie tez się da, ale ja mam akurat przymusowy punkt odbioru " balastu" 😉 na Maślickiej, więc jak wiem, że od Stadionu jest gęsto to nie wracam na Lotniczą tylko jadę tą moją trasą krajoznawczą.
Ale bądźmy dobrej myśli, obwodnica Leśnicy się buduje i kiedyś będzie lepiej 🙂
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
13 lipca 2017 20:04
Jak Frans jeździłaby od strony Oporowa to też dobrze się jedzie AOW, zjazd na lostnisko, Samotwór, Gałów , Lutynia i wylatuje albo na przeciwko BP albo we Wróblowicach 😉 nigdzie się nie stoi 🙂
Frans tam w szymanowie jest stajnia użytkownika mega5 chyba.
Dzięki popytam lub pojedziemy zobaczyć gdy zrobimy rekonesans 😉
Doszły mnie słuchy że w Wojnarowicach otwiera się coś nowego? Ktoś coś wie? Nie wiem czy to prywatne czy tam pensjonat będzie.
Ślężański Młyn jeżeli komuś nie przeszkadza brak hali i instruktorów sportowych i trzyma konika dla rekreacji  polecam kosz to 550za msc. To kawałek za Wojnarowicami na fb stajnia ślężański młyn.
Hej dziewczyny

Polecicie mi jakiegoś kowala, który nie jest z daleka i przyjedzie do mnie na dniach (Rościsławice) ?? Chodzi mi o samo werkowanie.

Jakubowski Janusz - 691 459 129
Kryszczyński Mieczysław - 605 312 762 - ok. Strzegomia
Krzesaj Tomasz - 603 545 931
Mamajek R. - 602 589 257
Marczuk Kamil - 601 644 737
Sidorowicz Zbigniew - 605 291 821
p. Marek, zięć p. Mamajki - 660 179 447
Dariusz Kaczor - 608 446 984

Czy któryś z tych jest godny polecenia?
popytaj w stajni czy do kogoś nie przyjeżdża jakiś na dniach , bo inaczej zaczniesz dzwonić najpierw do tych najbardziej polecanych skończysz na tych których nie polecają i okaże sie ze szybciej nżz za 2-3 tygodnie i tak nikt nie przyjedzie  😜
No właśnie, tak jest ... Ten który przyjeżdża do nas do stajni będzie za 3 tyg. a ja nie mogę tyle czekać.
jakbyś nic wcześniej nie znalazła to ja jestem tam 6.08, o ile w grę wchodzi tylko werkowanie
Alexa:P, do naszej stajni przyjeżdża nie tylko jeden Kowal.
Pytaj dziewczyn kiedy przyjeżdża np. Rybka, bo na pewno w innym terminie niż Kowal sportowych koni.
Kowal Rybka właśnie jest u mnie.. więc teraz to za 5 tyg.
Kowal Rybka właśnie jest u mnie.. więc teraz to za 5 tyg.


Za około 2 tyg u mnie 🙂
Kowal Zbyszek w podobnym terminie jak u mojego konia.
Do Pana Rybki jak się zadzwoni i ładnie poprosi to przyjedzie sZybciej do jednego konia.
Kowal Rybka właśnie jest u mnie.. więc teraz to za 5 tyg.

A to dlatego nie odbiera  🤣 🤣 🤣

Ja na już też potrzebuje do 2-ch koni pana Waldka ale od strony Leśnicy. edit więc na dniach będzie u mnie  😉
Rybka nie odbiera 🙁 A Zbyszek ma być ponoć w tym tyg. Coś słabo tutaj z kowalami  🙁
Rybka nigdy nie odbiera jak pracuje, do niego się dzwoni pod wieczór  😉


Miałam również Was podpytać o Sadków... opinie były parę lat temu bardzo kiepskie. Coś się zmieniło? Bo wątpię w to.



W Sadkowie już sporo czasu nie ma pensjonatu.
Próbuj do skutku. Zawsze pod wieczór oddzwania. Powiedz jak wygląda sytuacja i na pewno coś wymyśli. To jest jedyny słowny kowal jakiego znam.  😉
Krzesaj też jest słowny, zawsze przyjeżdża o tej godzinie na którą się umawia, jeżeli jest jakiś problem, to dzwoni.
W Sadkowie już sporo czasu nie ma pensjonatu.


Dzięki  :kwiatek: na razie znalazłam miejscówkę, która z założeń wygląda zadawalająco. Śrup po pierwszym dniu pełnym emocji się wyciszył jak w momencie gdy miałam go pod nosem. Zobaczymy co będzie dalej, ale mam nadzieje, że to ostatnia przeprowadzka ze starym nierobem  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się