Końska Rewia Mody XI 2017

anil22, - widziały niestety 😍 Zbankrutuje, jak utrzymają ten poziom kolekcji!
wątek zamknięty
quanta do tego metallica jakie sa owijki dopiero 😲
keirashara Elegancja na najwyzszym poziomie, kantar przepiekny. Pewnie bedzie nasz 😍
Juz w internecie sa pierwsze zdjecia.
wątek zamknięty
Trochę jak kapy na łóźko  🤣
wątek zamknięty
tulipan, w lidlu takie były jakiś czas temu 😁 Mi się nie podoba, a już w ogóle totalnym kiczem jest to logo olbrzymie na derce i patent z rzepem na czapraku, by sobie rozetkę przypiąc 🤔wirek: Dla mnie ostatnio eskadron dno totalne, nic fajnego nie ma.
wątek zamknięty
Budyń, te ogromne loga na cały czaprak/derkę są powodem, przez który prawdopodobnie nigdy nic od nich nie kupię. Dla mnie to jest po prostu kicz. :P I o ile rozumiem takie duże napisy z nazwą marki na produktach sponsorowanych/wygranych, to raczej nigdy sama z siebie nic takiego nie kupię.

Kolorystyka tego Platinum podoba mi się naprawdę zajeb... Zobaczymy, może pierwszy raz będzie coś ładnego bez napisów? :P

EDIT: A właśnie, ten rzep jest czaderski. 😀 Serio zaczepisty, ale raczej nie dla kogoś starszego niż 12 lat. 😀
wątek zamknięty
W grupie fb "Eskadron - sprzedam, kupie, wymienie." pojawiły się pojedyncze zdjęcia Platinum. Róż  😜
wątek zamknięty
Moona, możesz tu wrzucić jakies foty? Ta grupa jest zamknięta niestety.
wątek zamknięty
Sivrite Widziałam kilka modeli bez napisów więc chyba nie jest tak źle. A rzep jest czaderski, nareszcie jakieś flo, jakie będzie można przyczepić mojej kobyle i będzie to miało jakieś logiczne uzasadnienie  😎

Moona róż?  🤔  W nowym Platinum jest czarny, ecru, szary i ciemna czerwień, która chyba nazywa się blackberry 🤣 Patrząc po pierwszych zdjęciach na instagramie, dla mnie szał - szczególnie ten czaprak z futerkiem i nowym pikowaniem bez durnych napisów

Tu jest sporo zdjęć dla niecierpliwych (przewijając w bok są kantary i inne modele czapraków)
wątek zamknięty
Quanta a ten Waldhausen z Twojego zdjęcia na drugim planie (ten czerwony) to faktycznie taki  oczodajny czy zdjęcie przekłamuje? Widziałam go na zdjęciach sklepowych i tam miał piękny, głęboki wiśniowy odcień.
wątek zamknięty
Ten czwarty to szary? U mnie to raczej zgaszony fiolet. Oba te odcienie fioletu do mnie przemawiają, ale na szczęście jakoś ich nie widzę na Samsonie.  😎 Czekam na klasyczną kolekcję.
wątek zamknięty
Dla mnie szałem jest velvet w kolorze tej ciemnej czerwieni  😍 nie udało mi się kupić DL z Heritage to chociaż teraz spróbuje szczęścia ..
wątek zamknięty
Leleiria, wykrakałam, kolekcja bez wielkich napisów. 😀 Ten szarofioletowy i bordo... Chyba kupię pierwszego Eskadrona. 😀
wątek zamknięty
Kolekcja już  do obejrzenia na stronie eskadrona 🙂
wątek zamknięty
leleiria, a to nie jest róż?

Na moim standardowym monitorze wygląda jak róż. Na służbowym, który ma mocno skopane kolory, kantar wygląda raczej jak koralowy.


edit: Na pferdetrends jest 156 zdjęć. I tam ten kolor nie chce być różem. I nazywa się "lightberry".
wątek zamknięty
Na Koniku już jest ta kolekcja 💃 o mamo, a ja chcę się przerzucić na western... 😵
wątek zamknięty
Dwa czapraki przygarnełam, kolorystycznie wszystkie mi pasują...
wątek zamknięty
Velvet violetgrey jest przeprzepiekny. Ratuje mnie tylko maść Samsona, no nijak go nie widzę na jasnogniadym. Kamień z serca. :P
wątek zamknięty
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
14 lipca 2017 11:55
Ufff! A mi nic nie przypadło do gustu!  🏇 💃 😅
wątek zamknięty
Wspaniałe fiolety 😍
wątek zamknięty
Ja w fiolecie się zakochałam! Jak wpłynie premia to biorę 😜
wątek zamknięty
No kurde muszę spytać  👀 Dziewczyny o jakim wy mówicie Fiolecie? Bo ja tak patrze i nie widzę tego fioletu  😵 (może być to kwestia mojego monitora stąd pytanie  :kwiatek🙂
wątek zamknięty
Vendettka, on jest taki szarofioletowy. Nawet nazywa się Violetgrey.
wątek zamknięty
To ja akurat bardziej myślałam o jeżynie 😉 Chcę ją dla karego 😜 😍
wątek zamknięty
amnestria no na twojego to oba te odcienie fajne, ale ten berry to będzie szał. 😀
wątek zamknięty
To ja po cichutku podrzucę zdjęcie Miłka w Heritage Justblue, miałam go sprzedać, ale mnie przekonał do siebie  😁

wątek zamknięty
dairoxroxi Twój koń we wszystkim wygląda szałowo  😍
a co do nowej kolekcji, to czapraki velvet są przecudowne  💘 i te pikowane derki, których jeszcze nie ma na stronkach są ciekawe
wątek zamknięty
Dobrze że cottonów nie ma, przynajmniej portfel odetchnie   😜
Oba fiolety przepiękne  😍
wątek zamknięty
Dostałam mail, że u mnie w sklepie już jest dostepna  😵 Nie wiem czy mam jechac się szczuć  😁  🤔wirek:
dairoxroxi Rewelacja  😍
wątek zamknięty
dairoxroxi, pięknie!  😍

Ładna ta kolekcja, dobrze, że ja tylko cottony kupuję.  🤣 Chociaż ostatnio sprzedałam tyle czapraków, że w końcu ich ilość można nazwać "rozsądną", może sobie jesienią sprawię coś nowego...
wątek zamknięty
Widziałam dzisiaj już na żywo. Różnią sie kolory sporo. Ten fiolet-szary w satynie jest genialny. Bordo nie jest takie fajne jak na zdjeciach. Bardziej przypomina dark reda. I ta bawełna to koszmar. Navy wyglada jak czarny, ten z wzorami rowniez mega ciemny. Jedynie ratuje go lamówka. Za to kantary, kaloszki 😍 Piękne, owijki cudo, derki mega.
Aha dark navy miał jeszcze ozdobne czarne kamyczki w łaczeniach przeszyć.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.