Re- Voltowa Foto Zabawa. Przyjmujesz wyzwanie ? :)

Livia   ...z innego świata
27 czerwca 2017 07:47
Mamy za sobą kolejne głosowanie - zdjęcie nr 2 było moje, także dziękuję za wszystkie głosy :kwiatek:

Niestety frekwencja w tej zabawie była bardzo niska (kwestia tematu? czy ogólnego "przejedzenia się"?); mam nadzieję, że nowy temat trochę zmieni tą tendencję:

"W barwach słońca" z terminem do 11 lipca.

Livia masz licencje na wygrywanie  😀 Gratulacje!

Livia   ...z innego świata
27 czerwca 2017 17:41
Cień na śniegu, dziękuję 🙂 Szczerze mówiąc sama jestem bardzo zaskoczona, nie spodziewałam się w ogóle jakiejkolwiek wygranej, a tu już trzeci raz... 🙂

Mam nadzieję, że nowy temat będzie na tyle przyjemny, że zachęci więcej osób do udziału 🙂

Temat: W barwach słońca
Termin: 11 lipca 2017

1. Livia
Temat: W barwach słońca
Termin: 11 lipca 2017

1. Livia
2. Zora90
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
27 czerwca 2017 21:26
fajny  temat  🙂 
mam  nadzieję  , że będzie dużo  zdjęć 😉

Temat: W barwach słońca
Termin: 11 lipca 2017

1. Livia
2. Zora90
3. Huculska Ostoja
Temat: W barwach słońca
Termin: 11 lipca 2017

1. Livia
2. Zora90
3. Huculska Ostoja
4. Blondek
Temat: W barwach słońca
Termin: 11 lipca 2017

1. Livia
2. Zora90
3. Huculska Ostoja
4. Blondek
5. atencis
Livia   ...z innego świata
04 lipca 2017 08:09
Ja tylko przypomnę, że został jeszcze tydzień na zrobienie zdjęć 🙂
Livia   ...z innego świata
11 lipca 2017 19:15
Dzisiaj o 20.00 mija termin nadsyłania zdjęć - mam nadzieję, że wszystkie zgłoszone znajdą się w skrzynce 🙂

---------------------

Minęła 20, zatem.... tadam 🙂

W BARWACH SŁOŃCA

1.


2.


3.


4.


Głosować będzie można przez 4 dni, oddając 1 głos.

edit: Scaliłam swoje posty, żeby było czytelniej.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
11 lipca 2017 20:39
Jakoś nic do mnie nie przemawia  🙁 zagłosowałam na 3 😉 chyba kolejny temat powinen być jakiś mega prosty, to może frekwencja byłaby lepsza  👀
Smarcik, dlaczego krytykujesz? To tylko zabawa i takim negatywnym wpisem zniechęcasz do brania w niej udziału.
a do mnie wszystkie przemawiają  🤣 nie mogłam się zdecydować, które najładniejsze  😉
Mi tak samo bardzo sie podoba 🙂 wszystkie w przyjemnych, dobrze kojarzących sie klimatach 😉
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
13 lipca 2017 08:33
Zapomnialam o terminie 🙁
I nie wyslalam zdj.
To nie chodzi o trudne tematy ..tylko o brak czasu ..sezon
wiec duzo pracy 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
13 lipca 2017 16:07
Smarcik, dlaczego krytykujesz? To tylko zabawa i takim negatywnym wpisem zniechęcasz do brania w niej udziału.


Kochana ale gdzie tu krytyka?  🙂 napisałam tylko że nic do mnie nie przemawia, nie widzę żadnego zdjęcia, które podobałoby mi się wyraźnie bardziej od innych, to chyba się zdarza, nie? 😉
Livia   ...z innego świata
16 lipca 2017 06:19
Mamy już wyniki tej edycji - walka była bardzo wyrównana 😉 ale zwycieżczynią zostaje Blondek! Gratuluję i czekam na nowy temat 🙂
Mój był nr 2- dziękuję za głosy 😀
Sama głosowałam na nr 4  🙂
Smarcik, imo to trochę niegrzeczne jeśli dziewczyny włożyły wysiłek, wszystko jedno, większy czy mniejszy, w zrobienie zdjęcia i zdecydowały się je wysłać na konkurs, tak to skomentować.. Czasami lepiej po prostu nic nie powiedzieć. Mnie by taki komentarz uraził i zniechęcił. Ale, być może, jestem zbyt wrażliwa  😉  :kwiatek:
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
16 lipca 2017 12:24
Żebym przynajmniej napisała, że brzydkie czy coś, to jeszcze mogłabym zrozumieć, ale nic takiego nie napisałam  👀
Po to bierze się udział w konkursach, żeby poddać się ocenie, tak do tej pory myślałem. Myliłem się? Nie zgodzę się ze smarcik, w kwesti prostszego tematu, o tej porze roku trudno o prostszy od tego.
Może już zakończony to, żeby się nie rozpętała ognista dyskusja na kolejne 10 stron..?   :oczy2 Ty Smarcik nie chciałaś urazić, ja nadintetpretowałam.  :kwiatek: 
Livia   ...z innego świata
16 lipca 2017 16:29
Zora, szłyśmy łeb w łeb 😀

Czwórka była moja, także bardzo dziękuję za głosy 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
16 lipca 2017 21:19
Ja miałam ogromny problem wybrać między 2 a 4, padło jednak na 2 🙂 gratuluję wszystkim, bardzo wyrównana walka.
Od komentowania zdjęć jest wątek "nasza twórczość fotograficzna II", polecam.
Ja też miałam problem na które zdjęcie oddać głos bo 1 urzekła mnie spokojem, 2 światłem, 3 to jak obraz starych mistrzów a słonecznik to sama radość i optymizm  😀, w końcu  kliknelam na 2 😎
Dziękuję wszystkim za super wyrównaną rywalizację  :kwiatek:. Według mnie temat był bardzo sprzyjający  😉

Jako kolejny temat proponuję Bunt - jeśli za ciężki to dajcie znać, będziemy myśleć wspólnie  😁


Temat: Bunt
Termin: 31.07.2017

1. Blondek
Gratuluje wygranej, piękne zdjęcia, aż skromnie było wychodzić z tą moją 1, ale dziękuje bardzo za te dwa głosy.
Sama głosowałam na dwójeczkę za to piękne światło.
A nowy temat świetny 🙂

Temat: Bunt
Termin: 31.07.2017

1. Blondek
2. Atencis
Temat: Bunt
Termin: 31.07.2017

1. Blondek
2. Atencis
3. olencja
Livia   ...z innego świata
17 lipca 2017 16:29
Temat: Bunt
Termin: 31.07.2017

1. Blondek
2. Atencis
3. olencja
4. Livia
Livia   ...z innego świata
31 lipca 2017 19:29
Przypominam, że dzisiaj o 20 mija termin nadsyłania zdjęć do zabawy! 🙂

Niestety, znowu mam tylko dwa zdjęcia - przedłużam termin do środy, 2 sierpnia, do 20.00 - mam nadzieję, że przyjdzie więcej zdjęć do tego terminu.

edit: Scaliłam, żeby nie dublować postów.
Temat: Bunt
Termin: 02.08.2017

1. Blondek
2. Atencis
3. olencja
4. Livia
5. Teodora
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się