Stajnie w Warszawie i okolicach

Czy ktoś z forumowiczów stoi w stajni Luzak w Prażmowie i mógłby podzielić się opinią? Pierwsze wrażenia niestety fatalne.... choć widać potencjał... łazienka w koszmarnym stanie, na terenie mnóstwo potłuczonego szkła, ogólny rozgardiasz, który wydaje się do opanowania, wystarczyłoby tylko trochę zadbać.... może inne aspekty to jakoś rekompensują...? z góry dziękuję!
emptyline   Big Milk Straciatella
11 lipca 2017 10:36
szerygerl, trzymaj się z daleka.
emptyline, czy możesz proszę napisać coś więcej?
emptyline   Big Milk Straciatella
11 lipca 2017 11:54
szerygerl, odezwę się na priv.
Jakieś opinie o BeckerSport?  :kwiatek:
szerygerl, trzymaj się z daleka.


Chodzi o tę stajnię?
http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/41859
bo na zdjęciach wygląda nieźle.
gosiaopti, dokładnie o tę. Właśnie dziwne jest to jak wygląda na żywo... jest bardzo zaniedbana....
Czy ktoś aktualnie trzyma konia w stajni w Siedliskach i mógłby podzielić się na priv opinią?
Pialotta, ja stoję w Beckersporcie. Jak masz jakieś pytania to śmiało pisz na priv 🙂
LatentPony   Pretty Little Pony :)
16 lipca 2017 19:11
Mam nietypową prośbę.

Od dłuższego czasu już słyszę, że niedaleko stajni Ulmag (?) jest w lesie kross. Kross podobno jest poza terenem stajni i można z niego normalnie skorzystać. Jeździmy często na swoich koniach w tereny w tej okolicy i... Od dobrych 2-3 miesięcy błądzę, szukam i na żaden kross, nawet prowizoryczny trafić nie mogę 🙁

Czy jakaś dobra dusza kojarzy to miejsce? Jeżeli tak, to bardzo prosiłabym o zaznaczenie na mapie dokładnego miejsca, albo chociaż obszaru na jakim mam szukać. Zależy mi na tym, aby w końcu naskakać konia porządnie na przeszkodach terenowych, a niestety z powodu półkolonii w stajni (i co za tym idzie - pracy na turnusach) nie znajdę już wolnego dnia aby zapakować konia do przyczepy i pojechać do Starej Miłosnej 🙁

Jeżeli ktoś stoi z koniem w Ulmagu to bardzo proszę też o potwierdzenie, czy można skorzystać sobie ot tak z krosu. Jeżeli nie, to oczywiście zadzwonię do właściciela stajni i jestem w stanie bez problemu zapłacić za możliwość treningu. Z tego co słyszałam to kross nie należy w ogóle w jakikolwiek sposób do stajni, jeżeli jednak jest inaczej to oczywiście dostosuję się do panujących zasad, godzin użytkowania oraz wyznaczonej kwoty za korzystanie z obiektu.
Ten cross w lesie to o ile dobrze myślę ścieżka z przeszkodami z gałęzi. Mogę spróbować zaznaczyć to jakoś na mapie ale juz nie dziś.
LatentPony   Pretty Little Pony :)
16 lipca 2017 21:57
Natasha, byłabym naprawdę bardzo wdzięczna, nawet za zaznaczenie ścieżki z gałęziami. U lesie z mojej strony (Józefów) wszystkie gałęzie i przewrócone drzewa są zabierane zanim zdążę osiodłać konia 🙁
Poszukuje stajni w okolicach Warszawy (strona bez znaczenia) z optymalnymi warunkami dla skoczka.
Hala, padoki, plac skokowy, czysto. Mile widziana karuzela. Do 30 km od centrum Warszawy.
Do 1400 zł, potrzebuje 2 lub 3 boksy.
Byłam już w Bajardo, Bobrowym, Podolszynie, BeckerSport.
Saccarin   I am the voice of Never-Never-Land
17 lipca 2017 08:16
A w Trzcianach próbowałaś? 🙂
Nie wiem czy mają wolne boksy.
A tak, w Trzcianach byłam i narazie boksów brak 🙂
W najbliższym czasie chcę odwiedzić Milord, Siedliska oraz Czernidła. Czy ktoś mógłby coś powiedzieć na temat tych stajni? :kwiatek:

Edit.dodam, że dojazd komunikacja również mile widziany
a może aldragho ? teraz mają wolne boksy.
Niestety o tej stajni nie słyszałam dobrych opinii 🙁 No i wolałabym uniknąć rekreacji

Do 1400 zł, potrzebuje 2 lub 3 boksy.
Byłam już w Bajardo, Bobrowym, Podolszynie, BeckerSport.


Jakaś większa przeprowadzka się szykuje??
Czy ktoś wie coś na temat stajni Dorado? Opis zachęcający.

http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/10210?kategoria=5

Trusia!

http://re-volta.pl/stajnie/info/losia_wolka

Też blisko Kampinosu, warunki dla koni cudowne, właściciel bardzo miły. Cena kilka lat temu - 650 zł. Żarcie z własnej produkcji, w boksach czysto, spokój i cisza. Jedna z tych stajni z których się człowiek wyprowadza z żalem...
Jeżeli ktoś szuka pensjonatu w okolicy Mińska Mazowieckiego, Celestynowa, Otwocka zapraszam: [CIACH]
Na dodatkowe pytania chętnie odpowiem na pw

Proszę bez tak otwartej reklamy.
Ame, ja stałam w zeszłym roku. Możesz znaleźć tu opinie. Nie polecam...
Jakieś opinie o tej stajni?
http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/62714?q=&kategoria=5&lokalizacja=6&widok=0&strona=2

I jeszcze czy polecacie "UP! Ranch"?

  🤔

[quote author=Rudaska8) link=topic=46.msg2699143#msg2699143 date=1500839501]
Jakieś opinie o tej stajni?
http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/62714?q=&kategoria=5&lokalizacja=6&widok=0&strona=2

I jeszcze czy polecacie "UP! Ranch"?

  🤔


[/quote]

Moja znajoma tam była...boksy małe i konie po kłąb w g.... jakby było fajnie to za tą cenę nie było by tego ogłoszenia revolcie...Dobre stajnie nie muszą ogłaszać się miesiącami..
A ja chciałam polecić pensjonat KJ Bingo w Człekówce - od paru dni stoi w końcu hala i będzie też karuzela 🙂
[quote author=Rudaska8) link=topic=46.msg2699143#msg2699143 date=1500839501]
Jakieś opinie o tej stajni?
http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/62714?q=&kategoria=5&lokalizacja=6&widok=0&strona=2

I jeszcze czy polecacie "UP! Ranch"?

  🤔




Moja znajoma tam była...boksy małe i konie po kłąb w g.... jakby było fajnie to za tą cenę nie było by tego ogłoszenia revolcie...Dobre stajnie nie muszą ogłaszać się miesiącami..
[/quote]

Dodam jeszcze, że stajnia korytarzowa wygląda jak grobowiec.
Na zdjęciach wygląda na dość widną, czemu więc jak grobowiec?
Megane, zdjecia można zrobić tak, że miejsce wyglada super, a w realu ....jakbyś przyjechała do zupełnie innego.
Na zdjęciach wygląda na dość widną, czemu więc jak grobowiec?

Przecież tam nie ma prawie okien tylko jakieś lufciki.
Musze edytować bo coś link przekierowuje na całą galerię, a nie na konkretne zdjęcie. W każdym razie w ujęciach z ujeżdżalni widać często długą ścianę stajni korytarzowej, tam nie ma okien.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się