Howrse gra :)

tak, to nie pierwszy koń którego trenowałam
co do wrodzonych to nie pamiętam, ale najwięcej miał um i pg ze wszystkich źrebaków folblutów na sprzedażach
calore, w razie czego ja mogę ubić na com 🙂


ok, postaram się jeszcze dzisiaj je przygotować i wystawić. dzięki!

edit. wystawione. są przygotowane tak, że jak się obudzą, to powinny same zdechnąć. w razie co podesłałam też jeden PD na com 🙂
Ma ktoś poziom trudności w ujeżdżeniu ustawione na ponad 1600 i podzieliłby się ze mną?
Coś kiepsko mi idzie to układanie zawodów w ośrodku.
Na PL mam 3x upominek hestii, gdyby ktoś był zainteresowany.

Mam na sprzedaż na pl:
OM x1
KF x1
5Ż x1
KK x1
Jeśli ktoś jest zainteresowany, to można pisać, teraz się nie orientuje w cenach, bo wróciłam po dość długiej przerwie  🙄 kaka2002
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
12 lipca 2017 13:28
Sprzedam 10x 5-ty żywioł i 4x upominek Hestii za kupony/ konie na kupon.
Ma ktoś poziom trudności w ujeżdżeniu ustawione na ponad 1600 i podzieliłby się ze mną?
Coś kiepsko mi idzie to układanie zawodów w ośrodku.


Wstawiałam 2-3 strony wcześniej. Moje mają tam 1606.
Ma ktoś poziom trudności w ujeżdżeniu ustawione na ponad 1600 i podzieliłby się ze mną?
Coś kiepsko mi idzie to układanie zawodów w ośrodku.


Ja ustawiam metodą: klikam wszystko po kolei i patrzę, co ma najwyższe, to zostawiam, potem kolejny - wszystko po kolei i zostawiam to najwyższe i tak w kółko : ) Co jakiś czas trzeba przestawiać, bo jak rośnie poziom uj na serwerze, to i poziom zawodów moze być wyższy, a zostaje stały.
no właśnie tak robię wszędzie, ale skoki i bieg w ogóle nie mogę ustawić, a ujeżdżenie mam na 1586.

Zapiszcie proszę swoje konie do skoków do mnie FlowersLand, stoją już 5 dzień z 2 końmi.

Sivrite - kurcze ja tego nie widziałam i nie widzę dalej
Cierp1enie, tu na przykład 1616:

Twoje zawody Jaroszówka nie odbyły się od ponad 5 dni, przez co straciły 1% prestiżu.

🙁 buuu


Dzięki, zaraz spróbuję
edit: udało się, dziękuję  :kwiatek:
Cierp1enie, ja co do ciebie konia chciałam zapisać to mi mowiło że nie ma zawodów. Myślałam ze już masz takie progi że mam za słabe konie.
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
19 lipca 2017 17:00
Jak ktoś chce, mam jedno wolne miejsce na ubicie 30 letniego konia na kupon. 😉
xxagaxx ja ogólnie mam jakiś problem z howrse...
znowu kodu nie dostałam za smsa, czekam już 6 dzień :/
po raz 3 ten sam problem... lata w ufo +2, kupuję smsa ze względu na dodatkowe kupony, a sms z kodem nie przychodzi.
Za 1 razem Czarownica wywalczyła z nimi (trzeba pisać po angielsku by odzyskać kupon).
A ja nie mam bladego pojęcia o co chodzi w tej nowej promocji 😵ile można robić tych wyścigów dziennie, ile się chce? I o co chodzi z tymi bonusami?
Ileś wyścigów masz za free, potem płacisz za kolejne. Im dalej tym więcej.
Bonusy to monety, które zakrywają otwór z najmniejszą liczbą w stawce. O ile użyjesz, rzecz jasna.
Zbierasz flagi, które potem wymieniasz na nagrody.
A ja nie mam bladego pojęcia o co chodzi w tej nowej promocji 😵ile można robić tych wyścigów dziennie, ile się chce? I o co chodzi z tymi bonusami?


Event jest o tyle debilny, że klikasz go bardzo długo... Ale wygląda na to, że Owlient zrobił to specjalnie, za malutką sumę 50 000 możesz wybrać automat. 😀

Klikasz Start, wybierasz konia, a potem do mety klikasz "Uruchom". Bonus, jak Maluda wspomniała, nie pozwala Ci trafić najsłabszego rzutu (za 3). Działa tylko jeden rzut.
Dzięki dziewczyny :kwiatek:
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
31 lipca 2017 11:46
Z jakich ofert partnerskich korzystacie? 👀
Założyłam sobie specjalne konto google na spam  🤣
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
31 lipca 2017 12:15
Robiłam woobi czy jakos tak. Teraz cos się spieprzyło i nie daje za ukończenie kuponu
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
01 sierpnia 2017 12:31
Dzięki!
A które ze zbóż polecacie najbardziej do uprawy? Które są najbardziej opłacalne przy produkcji i sprzedaży?
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
01 sierpnia 2017 19:37
Jak ktoś potrzebuje to mogę ubić konie 🙂
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
02 sierpnia 2017 09:21
Dzięki!
A które ze zbóż polecacie najbardziej do uprawy? Które są najbardziej opłacalne przy produkcji i sprzedaży?

Krowy!
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
02 sierpnia 2017 09:29
Krowy to na polach, mi chodzi o szklarnie :kwiatek:
pierwsze i jedyne

Wygrywasz!

Zdecydowałeś się odebrać swój upominek z poziomu 5...
Poziom 1

   
    1 x Zestaw Posejdona
   
    6 punktów dorastania
   
    80 x Marchewka

Poziom 2


    11 000 Equus

Poziom 3

 
    10 punktów dorastania

Poziom 4

    3 x Fortuna Krezusa

Poziom 5

Dziki koń z gatunku Kuc Ainos, który zostanie dodany do twojego konta za kilka minut!
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
16 sierpnia 2017 14:19
Coś się podziało z ośrodkami? Od kilku dni mam puste boksy, obniżyłam nawet poziom umiejętności koni do 1900 i dalej cisza  👀
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
16 sierpnia 2017 17:19
Ja nie mogę kupić konia na sprzedażach, ale jakiś błąd jest bo chciałam pisać do nich...
Coś się podziało z ośrodkami? Od kilku dni mam puste boksy, obniżyłam nawet poziom umiejętności koni do 1900 i dalej cisza  👀


a u mnie zawody (wszystkie!!) spadają z procentów....
galop miałam na 86% a mam na 84,05%
nie ogarniam co się dzieje... z dnia na dzień coraz mniej...
czyżby wracali z towarzyszami? widzieliście miśka grizzly, którego daje ten nowy koń z piniat?
Jak ktoś potrzebuje to mogę ubić konie 🙂


Jestem chętna, jeśli to aktualne 🙂

SZUKAM OSOBY, KTÓRA PRZEZ CAŁĄ PROMOCJĘ BĘDZIE MI KLIKAĆ W PINIATY.  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się