PSY

smartini   fb & insta: dokłaczone
20 lipca 2017 10:03
Wojenka, OBŁĘDNE!
aaaaaaaaaaaaa genialne  😜 chyba nakradnę jak jeszcze będę miała jakiś miot  👀
Wojenka   on the desert you can't remember your name
21 lipca 2017 10:09
Ja mam dla katla dobre imiona do rodowodu: Take Risk, My Risk, No Risk At All  😁
smartini   fb & insta: dokłaczone
21 lipca 2017 10:11
Wojenka, znajomi mają klacz aqh No Risk No Fun ;D
Wojenka   on the desert you can't remember your name
21 lipca 2017 10:30
Te powyższe to imiona folblutów  😁
Imiona są zabawne, ale i też oryginalne. Chylę czoła, super pomysł.

Lil ma od dwóch miesięcy nową koleżankę, nieco mniejsza w kłębie lecz charakter ma odważniejszy.

[img]https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/20106333_1609747959069625_114562574845496154_n.jpg?oh=9d2c4afddf18a2191a59bd4ce63df9e4&oe=59F65ACF[/img]
Jara, głos oddany
galopada_, popatrz tutaj - http://www.altura.pl/pl/altura_pl.html 🙂
smartini   fb & insta: dokłaczone
24 lipca 2017 19:56
Ja byłam w sobotę u Lulu i Sorina, w drugi weekend zajedziemy do Mystique poznać Gię ale już zdążyłam totalnie przepaść... kupiłam właśnie konga i szarpak od Zory a jeszcze nie wiem, czy w ogóle jakiś szczeniak 'dla mnie' się urodzi xD
Także trzymajcie kciuki 😍
smartini, szczeniak po Sorinie?
smartini   fb & insta: dokłaczone
24 lipca 2017 20:09
Anaa, czekam na dwa mioty, Gia&Fuks i Lulu&Sorin 🙂
smartini, fajnie 🙂 Sorin do tej pory małe mioty dawał prawda? z tego co kojarzę to tylko jeden byl taki konkretniejszy, ale też wszystkich nie ogarniałam 🙂 A co planujesz robić z piesełem?
smartini   fb & insta: dokłaczone
24 lipca 2017 20:51
Anaa, małe w sensie gabarytowo czy ilościowo? Z tego co wiem, to psy po nim są równie spore co on, suki mniejsze. Dla mnie to kwestia drugorzędna, bardzo mi się spodobały charaktery 🙂 teraz czekam na potwierdzenie ciąży u Gii, w tym tygodniu powinno być 😀
W planach frisbee i agi, reszta to wszystkiego po trochu, jakieś obi, ratownictwo wodne, co tam będzie się burkowi podobać jako urozmaicenie. Agility i frisbee podoba mi się w równym stopniu więc będzie to i to najpierw a potem się okaże, w czym się z pieselem bedziemy lepiej czuć 😉
Niby nie mam cisnienia na wielkie zawody ale znając siebie to apetyt będzie rósł w miarę jedzenia wiece pewnie skonczy się jak z koniem na arenach :P
smartini, Anie, chodziło raczej o ilościowo małe mioty. Z 3 miotów, które kojarzę, w 2 było po jednym szczeniaku. Pierwszy miot z Goyą był spory - 7 szczeniaków.
smartini   fb & insta: dokłaczone
25 lipca 2017 06:25
ewuś, to ja wiem tyle, że miot gdzie urodziła się Nami był mały z winy weterynarz (zbyt pozna inseminacja, komplikacje). Ten drugi nie wiem dlaczego. U Lulu widać na usg 4-5 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
25 lipca 2017 07:30
Będę jeszcze konsultować się z wetem, ale generalnie szukam suplementów na stawy. Nie interesują tabletki z zooplusa tylko raczej pro suplementy, sprawdzone, działające. Ktoś ma doświadczenie ?
JARA, ja podaję suple GameDog - AniFlexi +. Dużo znajomych osób bardzo chwali, chwalą też ludzie zajmujący się sportami typu weight pulling. Tylko moja dawki profilaktyczne ma i z przerwami, więc nie powiem jak dla psa z problemami się sprawdzi.
JARA SYNOQUIN EFA
JARA, tabletki czy syrop?
Mój poprzedni staruszek dostawał caniviton forte - efekt był rewelacyjny.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
25 lipca 2017 09:44
ogurek, bez znaczenia, u mnie leki są przyjmowane pod każdą postacią. Skuteczność dla mnie obecnie jest najważniejsza 🙂

Dzięki za wszystkie propozycję, będę grzebać 🙂
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
25 lipca 2017 11:09
JARA, to poczytaj jeszcze o cartrophenie w zastrzykach. Mam staruszka z licznymi zwyrodnieniami i sesje z "kartoflem" dają ogromną poprawę.
smartini, ilościowo ilościowo 😀 gabarytowo to chyba nie, Sorin do małych nie należy 😉 Trzymam kciuki zatem!

Sporty fajna rzecz 😉 Ja teraz szukam szczyla pod obi i tego... nie jest łatwo, tym bardziej, że raczej chcę ozika niż bordera... Bordera mam jednego samca upatrzonego na "ojca", ale na razie jeszcze nie ma hodowlanki...
smartini   fb & insta: dokłaczone
25 lipca 2017 13:40
Anaa, ozików sportowych to chyba więcej u czeskich/słowackich sąsiadów? Będzie jakiś miot po Jamiro ale on frisbee
Mi z braku konia pod ręką (a nawet jakby był to na razie horyzontów na starty brak) strasznie brakuje aktywności, posrtowej rywalizacji. A że pies od dawna już miał być na stanie i od dawna bc to siłą rzeczy wejdą sporty w mniej lub bardziej rekreacyjnym zakresie, się okaże 😀 ale nie mogę się doczekać, dreptam nóżkami i straszny smutek będzie, jak z tych miotów się nie uda i będę musiała szukać i czekać dalej (jakoże na psa swojego czekam już dobre 5-6 lat :icon_rolleyes🙂
smartini, ozików w Pl to praktycznie workingowych nie ma😉 Ja głównie paczam na Skandynawię, mam kilka hodowli, z których psy bardzo mi się podobaja... tylko to miliony monet... no i ewentualnie ten jeden border lokalny, bo polski😉))
Po Dżemku to będą raczej frisbowe dzieciaki 🙂

Może się uda - a kolejka jest na te mioty czy nie wiesz jak to wygląda?
smartini   fb & insta: dokłaczone
26 lipca 2017 08:07
Anaa, tak tak, po Dżemorku to frisbee ale nie wiem jak z kolejką. Rozważałam przez chwilę się dopytywać ale jednak za bardzo uwidziałam sobie bordera więc już nie robiłam zamieszania 😉
A ze skandynawii to nawet nie chcę myśleć ile tych monet... :P
Mi za to Zora czasem podsyłała mioty a to Belgia, a to Węgry i kurcze dobrze, że totalnie nie mam warunków jeszcze na burka, bo już bym była na eurotripie po psa 😁 także jak z tych lokalnych nic nie będzie dla mnie to pewnie rozszerzę zakres poszukiwania na bliższych i dalszych sąsiadów (tylko nie wiem co na to mój portfel 😵
bajaderka-zorro   But who to fuck am I to dare to accept?
26 lipca 2017 08:17
Będę jeszcze konsultować się z wetem, ale generalnie szukam suplementów na stawy. Nie interesują tabletki z zooplusa tylko raczej pro suplementy, sprawdzone, działające. Ktoś ma doświadczenie ?


Koleżanka dla swojego nowofundlanda z dysplazją i zwyrodnieniem stawów używa ProArtLeg®, już po tygodniu pies przestał kuleć i normalnie biega. Osoba, która sprowadza te suple ma hodowle dogów niemieckich i jej psy również dostają te preparaty.

Ja osobiście używam dla cavaliera z lekką dysplazją używam Arthroflex, odkąd zaczęłam podawać ten syrop (już 2 lata), pies nie miał żadnego stanu zapalnego w panewce 🙂
Uboot w obiektywie koleżanki.
A ja mam trzeciego psa 🙂 Decyzja była ciężka bo kolejny flat kusił ale ostatecznie, pojawił się workingowy lab. Mała Furka codziennie mi pokazuje jak świetną decyzję podjęłam 🙂 Petarda w pracy i maślak na kanapie <3 Cała trójka żyje w zgodzie, Pixie gnojka rozpuszcza a Szajba jest wielkim autorytetem 🙂









JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
26 lipca 2017 14:57
Dzięki dziewczyny za info, będę czytać. Psy nie mają dysplazji, więc też nie będę wjeżdżać z ciężkim działem 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się