wasze ulubione seriale

Obejrzałam Belfra.
Nosz kurde mol.........czemu dopiero teraz ???
Świetny !!!
kermit   Horses horses everywhere ..
26 lipca 2017 07:12
W trailerze do 2 sezonu WW nie pokazali zbyt wiele ale miałam ciarki  😀
Nie mogę się doczekać, będzie się działo !!

Na vikingów też czekam.

Właśnie skończyłam oglądać OA na netflixie i... nie wiem co powiedzieć, mega mindfuckowy serial ale... wow...  😲 Nie umiem się nawet wysłowić bo zbieram szczene z podłogi. Bardzo mi się podobał choć na początku dość powoli się rozkręcał. Jak ktoś lubi seriale wolniejsze i takie bardziej psychologiczne to polecam bardzo 😍


OA to jest skrotowa nazwa?
smartini   fb & insta: dokłaczone
26 lipca 2017 07:43
kermit, HBO jednak potrafi zrobić konkret-zwiastun z samymi drobiazgami, nie zdradzający fabuły. To samo z głównym zwiastunem nowego GoT, nie da się z niego wyciągnąć za wiele a robi wrażenie. Ja jestem wielką fanką produkcji HBO :P i zawsze muza w zwiastunach (czy nawet zajawkach miesięcznych w tv) są sztos!
Kraja, OA to pełna nazwa serialu 🙂
Ja odpadam chyba przy 5tym odcinku. Oglądałam jako dodatek, jednym okiem, stąd może brak zachwytu, znudził mnie. Ale może dam mu jeszcze jedną szanse, jak będę miała więcej życia 😀
trusia ja próbowałam z Bloodline, w sumie nie wiem na którym momencie skończyłam. Ogólnie mnie jakoś bardzo nie porwał i musiałam się mocno motywować, żeby się skupić, bo lubiłam podczas odcinków przeglądać internety. 🤣

No proszę, a dla mnie to jest najlepszy serial, jaki do tej pory oglądałam.  Jestem w szoku  😉


Obejrzałam Belfra.
Nosz kurde mol.........czemu dopiero teraz ???
Świetny !!!

Jaki jest tytuł oryginalny tego Belfra (pytam, bo na Netflixie nie tłumaczą tytułów).
smartini   fb & insta: dokłaczone
26 lipca 2017 08:22
trusia, Belfer, to polski serial 😉
Ha, ha, ale mi się udało! Tak się zafiksowałam na Netflixie, że zapomniałam, że istnieją polskie seriale  😂
Ja się uzależniłam od Netflixa... Towarzyszy mi przy sprzątaniu, gotowaniu, prasowaniu, pracy  😜
smartini   fb & insta: dokłaczone
26 lipca 2017 09:45
a ja chyba jestem jakaś dziwna bo... produkcje Netflixa mnie nie zachwycają (tak wiem, że tam tez inne seriale są). Póki co Stranger Things wymiotło ale reszta jak dla mnie mocno odstaje a produkcje są bardzo nierówne. Drugi najlepszy Netflixowy serial (Sense8) skasowano.
Bardzo mi brakuje streamu w stylu Spotify, gdzie faktycznie byłyby 'praktycznie wszystkie' produkcje. Chętnie bym za taki zapłaciła. A teraz, żeby obejrzeć to co chcę, to musiałabym mieć Netflix, HBO Go, Showmax, Amazon i nie wiem co jeszcze a i tak znalazłyby się produkcje, które musiałabym chamsko piracić na serialeonline czy innych. Może kiedyś coś takiego powstanie
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
26 lipca 2017 09:50
Ja z Netflixa oglądam tylko trzy seriale: Orange is the new black, Stranger Things i 13 powodów. Pierwszemu spadła mocno jakość, drugi rządzi, ale to dopiero pierwszy sezon, drugi sezon w drodze, no a 13 powodów jest raczej dla nastolatków i generalnie obejrzałam go dla głównego bohatera 😉
smartini   fb & insta: dokłaczone
26 lipca 2017 09:56
JARA, Ja 13 powodów porzuciłam po jakichś 5 odcinkach, OA podobnie, Serię niefortunnych po 3. Obejrzałam też jakiś thriller ich produkcji, bida. Chcę obejrzeć Okja (też film, Jake Gyllenhaal, Tilda Swinton, Lily Collins) ale nie mam kiedy. Może będzie lepszy.
Wyczekuje tylko drugiego sezonu ST i zapowiedzianego, 2godzinnegho finishu Sense8
Ja oglądam wszystko po kolei nie tylko Netflixowe produkcje i służą mi fantastycznie jako tło do wyżej wymienionych zajęć  😉 Stranger Things wymiata, za to Orange mnie zmęczył okrutnie drugim sezonem, Jessica Jones jest fajnym podkładem do prasowania, tak samo jak How to Get Away with Murder ze względu na Franka. Poza serialami typu GoT, Vikings, HoC, Penny Dreadful (to jest dla mnie najlepszy serial ever ze względu na zakończenie) czy Anie które oglądam na zasadzie, że siadam i poświęcam im uwagę potrzebuję lekkich produkcji. Takich właśnie do sprzątania, coby szybciej szło  😉 Netflix się nadaje do tego doskonale bo puszcza mi sam odcinki jeden po drugim, wyświetla dokładnie ten, na którym skończyłam, a prosta fabuła pozwala na nieuważne oglądanie  😉 Aczkolwiek niektóre gnioty są nie do przejścia.
smartini   fb & insta: dokłaczone
26 lipca 2017 10:03
tulipan, ja też sporo seriali oglądam do prac domowych, tylko dzięki temu stają się jakoś względnie znośne xD
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
26 lipca 2017 10:30
Sposób na morderstwo jest Netflixa? Muszę nadrobić! Utknęłam gdzieś w połowie 3 sezonu.
Tak, są całe 3 sezony.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
26 lipca 2017 13:16
Z Netflixowych rzeczy mogę jeszcze polecić Wam "Black Mirror" jeśli ktoś nie oglądał- są lepsze i gorsze odcinki, ale generalnie moim zdaniem serial bardzo na plus. Nie pokazuje nic nowego ani odkrywczego, ale odcinki i wizje w nich są ciekawe 😉 Generalnie serial jest serią historii(każdy odcinek to inna) o wpływie elektroniki, social mediów i internetu na społeczeństwo i możliwych konsekwencji takiego postępu.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
26 lipca 2017 16:43
Kraja, OA to pełna nazwa serialu 🙂
Ja odpadam chyba przy 5tym odcinku. Oglądałam jako dodatek, jednym okiem, stąd może brak zachwytu, znudził mnie. Ale może dam mu jeszcze jedną szanse, jak będę miała więcej życia 😀


Tak jak pisze smartini OA to pełna nazwa. Serial rozkręca się powoli, nie ma wybuchów, akcji non stop itp. Ot psychologiczny, czego się spodziewać, ale zrobił na mnie wrażenie. Momentami ciężki, wzbudzał we mnie emocje.
No i są różne gusta, mnie nie wciągnęło HoC zupełnie a wiele osób się zachwyca 😉
Misskiedis, ja czytałam tragiczne opinie o OA, zaczęlam nawet ale ze 1 odcinek mnie nie powalił to odpuściłam.
HoC jest genialne ale trzeba lubić polityczne klimaty. Tak samo jak GoT będzie smaczkiem dla fanów gatunku 😀 Ja nie lubię komedii, więc nawet najgenialniejsza nie będzie dla mnie. Trzeba wybrać co komu pasuje.
Okja Netflixa jest super, jak ktoś ma dostęp to zobaczcie sobie.
tak jak CzarownicaSa, dorzucam moje 3 razy tak na Black Mirror!
Absolutnie świetny serial, każdy odcinek spokojnie mógłby być pełnometrażowym filmem.
Niby każdy jest oddzielną historią, ale uważny widz wyhaczy kilka drobiazgów, które łączą wszystkie odcinki  😉 Osobiście nie dałam rady obejrzeć jeden za drugim, muszę miec kilka dni na odsapnięcie i przemyślenia  😉
Drugim odcinkiem GoT jestem troszkę zawiedziona... Pierwszy jakoś bardziej mi się podobał...
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
27 lipca 2017 10:09
xxagaxx, ja po pierwszym odcinku tez mialam zrezygnowac bo flaki z olejem, dziwne jakies w dodatku, ale ogladalam z facetem, stwierdzilismy ze damy szanse. Trzeba brac poprawke na to, ze to w sumie takie kino w typie artystycznego, nie kazdemu pasuje. Bardzo specyficzna produkcja
Ja jestem wielką fanką GoT.Gdyby nie to,że kosztuje 30 tysięcy dolarów miałabym w mieszkaniu replikę Iron Throne  😂 Ale ten sezon mnie tak nudzi,że nie czekam z utęsknieniem na 3 odcinek.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
27 lipca 2017 17:25
Oglądał ktoś "Top of the lake"? Serial Netflixa, a główną rolę gra tam Elisabeth Moss czyli podręczna 😉
Ja zaczęłam, ale na ten moment nie mam pojęcia o czym był, nic z niego nie pamiętam. 😂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
27 lipca 2017 20:28
Dobra, obejrzałam dwa odcinki "Top of the lake". Serial opowiada o małym miasteczku w Nowej Zelandii, gdzie 12 latka zachodzi w ciążę, a następnie znika w niewyjaśnionych okolicznościach, nie zdradzając kto jest ojcem dziecka. W akcję poszukiwawczą angażuje się młoda pani detektyw, która w tym samym czasie przyjechała do swojej ciężko chorej matki. Wraz z trwającym śledztwem wychodzą na jaw brudy mieszkańców.

Po dwóch odcinkach serial w ogóle mnie nie porwał, a szkoda, bo sam pomysł jest bardzo dobry. Dużo przyrody, piękna Nowa Zelandia, ale póki co zero porywającej akcji. Obejrzę jeszcze dwa odcinki i zobaczę czy coś się zmieni.
Ja wciągnęłam się w Downton Abbey 😀 Jestem w połowe 3. sezonu. Jak mogłam przeoczyć taki seral?! Brytyjski do cna, a do tego kostiumowy?! Ale nadrabiam na Showmaxie 😀

Natomiast zawodzi mnie 3. sezon Poldarka. Nuda jakaś i nic ciekawego się nie dzieje...
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
03 sierpnia 2017 17:08
Czekam cierpliwie na nowy sezon Lucyfera i AHS a teraz zaczęłam oglądać serial Midnight Texas i czemu sama się dziwie Shadowhunters. Ciekawa jestem Gifted. No i wróciłam do Jeźdźca bez głowy.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
03 sierpnia 2017 19:16
Ja skończyłam stranger things (mega!) i zabrałam sie za bloodline. Mega nudny.
Facella   Dawna re-volto wróć!
03 sierpnia 2017 19:26
Gdzie można obejrzeć GoT od pierwszego sezonu za free i bez rejestracji? Najlepiej z napisami, ale lektorem też nie pogardzę, nie musi nawet być w fullHD. Odkąd filiser się wysypał to totalnie nie mam gdzie oglądać :/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się