Weterynarze- opinie o wetach, do kogo w potrzebie

W stajni, gdzie stoję z koniem, robi Stachowiak i jest jak najbardziej ok.  😉
Potrzebuję zrobić RTG w okolicach Częstochowy. Najlepiej na ... wczoraj.
Czy oprócz lekarek: Kucharskiej i Mączki ktoś w tych rejonach ma RTG i/lub tu dojeżdża?? 👀

Sprawa dosyć pilna...
ancyk0991, chyba Jarząbek.
efeemeryda   no fate but what we make.
27 lipca 2017 16:15
dr Poznański
Dziękuję dziewczyny  :kwiatek:
Hej, potrzebuję pomocy - poszukuje super weta w okolicy Krakowa, który zna się na zębach i przetokach i nie jest dr Pędziwiatrem, bo z nim już gadałam i jest na urlopie i nie wiadomo kiedy będzie mógł dojechać, a sprawa pilna bardzo! Koniecznie z rentgenem!!
Breva może spróbuj uderzyć do Sebastiana Maja (z kliniki Szpotańskiego). Bywa dosyć chyba często w małopolsce. Osobiście zębów u niego nie robiłam, ale wiem że wiele osób jest bardzo zadowolona i ma dobry sprzęt. 😉
Katharina   "Be patient and trust in the process"
28 lipca 2017 21:36
Breva Również polecam Sebastiana Maja!!!!!!!  💃 Uderzaj do niego!
Szukam weterynarza homeopaty albo stosującego w leczeniu homeopatię, najlepiej z woj. śląskiego lub jeżeli możliwy jest kontakt telefoniczny to z całej Polski. Proszę o namiary i opinie.
Ewentualnie jakiś ludzki homeopata, który leczy także zwierzęta (psy,konie)
Witam,
Możecie polecić weterynarza, którego można polecić do zębów w mazowieckim.
blendzior95 Dr Dziekański 😉
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
21 sierpnia 2017 17:13
Dr Michał Dziekański.
Polecacie kogoś kto zrobi TUV na Pomorzu?
Bardzo dziękuję :kwiatek: :kwiatek:
kogo polecacie w łódzkim do zębów?  :kwiatek:
Jeśli podejrzewam u swojego konia problemy z miednicą  i tym odcinkiem kręgosłupa, to powinnam wołać od razu kręgarza czy najpierw zwykłego weta? Do kogo najlepiej się zwrócić w woj. opolskim/śląskim?
Katharina   "Be patient and trust in the process"
02 września 2017 19:48
Szarlotka. tylko i wyłącznie Sebastian Maj  :kwiatek:
Zbyszka, najpierw weta aby to prześwietlić. Listę wetów z każdego z województw masz na forum.
Witam,
Możecie polecić weterynarza, którego można polecić do zębów w mazowieckim.


Dr Karol Ulicz!  :kwiatek:
Szukam weterynarza od chorób skory koni. W województwie pomorskie/warminsko-mazurskie.
nokia6002, nadal walczysz z grudą? 🤔
Z pomorskiego wyzwalabym Chajęckiego, z Mazur Peczyńskiego.
Zbyszka,
Ten odcinek kręgosłupa może nastręczyć nieco problemów, jeśli chodzi o diagnostykę obrazową - ciężko / nie da się w warunkach stajennych prześwietlić miednicy, można za to robić usg m. in. rektalnie.
Ogarnięty fizjoterapeuta dużo może powiedzieć, choć rtg w oczach nie ma. Może warto poszukać takiej osoby "lokalnie", by w razie konieczności umiała pokierować Cię dalej, jeśli sama nie będzie w stanie pomóc. Na Śląsku / Opolszczyźnie jest kilka kumatych osób, zależy gdzie konkretnie jesteś.
Jeśli chodzi o dobrych osteopatów, to przychodzą mi do głowy tylko tacy dojeżdżający: Christiane Bude (przyjeżdża z Niemiec, planowana wizyta na Opolszczyźnie bliżej nieokreśloną jesienią), Albert Klimscha (jeździ po całej Polsce w miarę regularnie), Krzysztof Kmiecik (weterynarz + osteopata z Wrocławia).
Hej, potrzebuje weterynarza do  badania przy kupnie konia w okolicach Piły. Kogoś kto mógłby na dniach podjechać, kto będzie w okolicy lub jest z okolic. Ktoś, coś ??  :kwiatek:  :kwiatek:
nikos, Kujawski?
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
30 września 2017 23:47
Kogoś kto mógłby na dniach podjechać
xxagaxx to chyba Kujawskiego wyklucza? 😉 To najbardziej spóźnialski i niesłowny weterynarz jakiego spotkałam. Umawianie się na wizytę i przekładanie jej przez 3 tygodnie (!) mnie zupełnie nie satysfakcjonuje. Nie odbiera też telefonów jeśli wie, że się umówił i ktoś na niego czeka (z innego numeru odebrał), nie oddzwania, kłamie (wykręcał się podeptanym przez konia USG, a tego samego dnia potem robił badanie kilkadziesiąt km dalej tym "podeptanym" sprzętem) nie daje znać że nie dojedzie, no chyba że jest już 21 a umawiał się na 10 i ma 343535 nieodebrane połączenia i zbliżoną ilość smsów 🙄 Ne polecam, jeśli ktoś nie jest zdesperowany lub akurat go nie spotkał w stajni.
Ps. żeby nie było, do wiedzy i rzetelności badania zastrzeżeń nie mam.
Czy ktoś jest w stanie polecić dobrego weta w woj. małopolskim bliżej Tarnowa ?
caballera96 nie jestem do końca pewna czy w te okolicy dojeżdża ale spróbuj skontaktować się z dr Moniką Szubart.
[quote author=nikos link=topic=199.msg2717220#msg2717220 date=1506778031]
Kogoś kto mógłby na dniach podjechać
xxagaxx to chyba Kujawskiego wyklucza? 😉 To najbardziej spóźnialski i niesłowny weterynarz jakiego spotkałam.
[/quote]
Mam dokładnie odwrotne doświadczenia z tym wetem...
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
02 października 2017 09:20
Serio? To chyba w jakiejś grupie wybrańców jesteś 😉 Z kilkoma osobami rozmawiałam i wszyscy mieli podobne doświadczenia do moich, że umawianie się z nim jest tylko dla ludzi o stalowych nerwach. Jak duża stajnia i kilka koni, to jakos łatwiej szło, ale do jednego pacjenta... masakra :/
Edit. Tak sobie pomyślałam, że może jest dwóch Kujawskich i mówimy o różnych osobach? Bo aż mi się wierzyć nie chce 😉
zembria, może mam szczęscie, bo też słyszałam opinie o nieterminowości...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się