Końska Rewia Mody XI 2017

Wróciłam z Pegaza. Nie mają Velveta Blackberry DL. Maja 1 sztukę Velvet blackberry VS.

A co do wrażeń odnośnie tego jak kolor blackberry prezentuje się na poszczególnych modelach. Na Velvetach kolor jest najintensywniejszy. Wpada w taki fajny odcień czerwonego wina. Na Big Square glossy wypada najjaśniejszy - trochę wchodzi w rozcieńczoną wodą czerwień wina 😉
Wszelkie cottony wypadają pomiędzy nimi kolorem, ale znając jak szybko bawełna płowieje u Eskadrona to dla mnie odpadają 😉

Tak więc postawiłam na Velvety w Blackberry
wątek zamknięty
wątek zamknięty
A jeszcze zapomniałam napisać, że w sumie najgorzej wypadają micro ornaments w blackberry. Przez ten nadruk kompletnie nie widać intensywności koloru. Ale już violetgrey w micro fajnie wygląda
wątek zamknięty
Dokladnie Blackberry jest taki chaotyczny, trochę się zlewa wszystko.
wątek zamknięty
Eskadrony Eskadronami a ja wpadam z totalną klasyką, czyli Sand  😎



I czaprak, który mnie totalnie zaskoczył - granat z Deca. Tyram go non stop, tylko piorę i wkładam znów na konia, a wygląda jak nowy

I w cieniu
wątek zamknięty
Czaprak czaprakiem ale kon  😜
wątek zamknięty
Piękny ten Sand 😍  A czapraki z deca te grubsze sąsa niezniszczalne.
wątek zamknięty
Zuzu. koń jest fantastyczny! A co to za bryczesy? Ta kieszonka na telefon to wybawienie przy jazdach w tereny!
wątek zamknięty
Ja ostatnio zamówiłam najprostszy classic z HKM-u za śmieszne pieniądze i aż jestem zdziwiona jak bardzo mi się podoba.  🤔

wątek zamknięty
Ja ostatnio zamówiłam najprostszy classic z HKM-u za śmieszne pieniądze i aż jestem zdziwiona jak bardzo mi się podoba.  🤔


Bardzo fajnie się prezentuje. Skąd zamawiałaś?
wątek zamknięty
Piekny i klasyczny. Pasowalby pod ujezdzeniowke?
wątek zamknięty
Ja skromnie wrzucę nas w odnalezionym w czeluściach paki ANKY, bodajże Kreta Blue (?) Różne odcienie w zależności od słońca
Zazdroszczę wszystkim którzy mają zdjęcia ze swoich treningów  🤣



wątek zamknięty
Fokusowa, również Deca 😉 fajne, wygodne i z silikonem na kolanach. Tylko piorę i zakładam znów. Ale te już są za 250 więc majątek  🤣
wątek zamknięty
Zuzu., super! I czapraki, i koń, i bryczki 😀

Dziecko w blackberry micro ornaments. (Oczywiście stać nie stał. Ciągle do mnie przychodzi, rozpuszczony dzieciak 😉) Pod siodłem czaprak wg mnie zyskuje.



wątek zamknięty
[quote author=gariaable link=topic=100617.msg2700825#msg2700825 date=1501357193]
Ja ostatnio zamówiłam najprostszy classic z HKM-u za śmieszne pieniądze i aż jestem zdziwiona jak bardzo mi się podoba.  🤔


Bardzo fajnie się prezentuje. Skąd zamawiałaś?
[/quote]

Stąd  😉 http://galloper.pl/pl/p/Czaprak-HKM-Jumping/6500Piekny i klasyczny. Pasowalby pod ujezdzeniowke?


Z tego co widzę to jest też ujeżdżeniowa wersja  😉.
wątek zamknięty
anai kolor piekny, ale tych ornamentow w ogole nie widac na zdjeciach.
wątek zamknięty
anai, pięknie mu w blackberry, ale ja dalej pamiętam co mu zrobiłaś tym mango  😤 😁

mam jeszcze ESa z dziś w kolorze różowych majtek


Zrobić zdjęcie tej szmaty w słońcu jest niemożliwe dla mojego aparatu  🤣
wątek zamknięty
anil22, te ornamenty widać z bliska 😉
Zuzu., ja mango lubię. Wydaje mi się, że odcienie żółtego dobrze komponują się z brązem, więc wyglądają dobrze na kasztanie i gniadym.
(gdybyś nie napisała, że to róż, pomyślałabym, że biały 😉)
wątek zamknięty
anai twoj kon wygląda w tym szałowo, jeszcze kolor tego siodła.
wątek zamknięty
Zuzu. buuu, bo na moje długie giry nic z deca nie pasuje  😕
wątek zamknięty
Dziecko w blackberry micro ornaments. (Oczywiście stać nie stał. Ciągle do mnie przychodzi, rozpuszczony dzieciak 😉) Pod siodłem czaprak wg mnie zyskuje.


🚫 co to za żel pod siodłem?  👀
wątek zamknięty
Alaska, acavallo.
wątek zamknięty
Zuzu., - granat z Deca i majtki rewelka 😀 Ja ogólnie mam od jakiegoś czasu świra na majtkowy róż... jak nigdy nie lubiłam, tak przed chwilą nawet pazury na taki pomalowałam - a od kilku lat nic poza czarnym/bordo/granatem się na nich nie pojawiało 🤣 Co to dokładnie za ES?
anai, - wygląda dużo lepiej niż na katalogowych! 😍 I zgranie z tym siodłem, rewelka!
wątek zamknięty
anil22, keirashara, dzięki! Tak jak pisałam wcześniej, czaprak tak sobie podobał mi się na sucho, ale zyskuje  na koniu. 🙂 BTW jakie puśliska do tego siodła? Te które mam mają zły odcień brązu.
wątek zamknięty
anai, - a co masz za siodło? Producent nie robi swoich? Dużo odcieni brązu ma daw-mag i jakość też bardzo dobrą, szczególnie za swoją cenę. Ja jestem też zakochana w puśliskach ujeżdżeniowych, do skokówki też bym takie kupiła, tylko krótkie. Nie mają tej dyndającej końcówki, która dodatkowo niszczy często czapraki, jak przechodzi pod spód jak u Ciebie 😉
wątek zamknięty
keirashara, antares, robią  puśliska, 110euro plus wysyłka z zagranicy 😉 nie cierpię do skokówki puślisk ujezdzeniowych, ciągle czuję to zapięcie, więc ta opcja odpada. Chodzi mi właśnie o kolor, w jaki kolor celować?
wątek zamknięty
anai, - ja właśnie mniej je czuje, niż kilka warstw puśliska, co człowiek to wrażenia 🤣 Dobrze widzę, że ono jest czerwonawe? Może equipe i red-brown? Albo zapytaj daw-magowego przedstawiciela może, ja z całego serca polecam pana Łągiewkę z Cwału, jeszcze nigdy źle mi nie doradził, zwykle bardzo się sprawdza to co mówi 🙂
wątek zamknięty
anai, ja mam do Antaresa Prestige i są ok, jitro cyknę foto
keirashara, dzięks :kwiatek: nie mam pojęcia co to, ma pikowanie w drobne napiski. Ja też całe życie w granacie i czerni, ale ten majtkowy kolor tak pasuje do konia z ksywkami "Chrum" "Prosiaczek" itp  🤣
Edit. Dorzucam drugie foto, lepiej widać to pikowanie
wątek zamknięty
Zuzu., - piękny jest ten czaprak! Napaczeć się nie mogę 🙂

Są może już jakieś przecieki nowego eskadrona? 👀
wątek zamknięty
Szukam czapraka z efektem WOW, koniecznie granat 😀 Rozważałam pad exclusive Peacoat firmy Horss, ma ktoś może takowy w swojej kolekcji i mógłby coś o nim powiedzieć? Albo jakiś inny, tak do 200zł?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.