wasze ulubione seriale

smartini   fb & insta: dokłaczone
03 sierpnia 2017 19:29
Facella, już kilka razy się rozwijały strony 😉
My lecimy na serialeonline, z lektorem
Facella, na zalukaj. Tylko często w godzinach wieczornych serwer jest przeładowany.
Właśnie obejrzeliśmy 3 sezon "Mostu nad Lundem" i już czekam na 4ty (będzie na początku przyszłego roku). Szwedzko-Duński serial kryminalny. Bardzo dobry w mojej opinii. Trzeba uważnie oglądać - prasować przy nim się nie da 😉.
Facella   Dawna re-volto wróć!
03 sierpnia 2017 20:08
Dzięki dziewczyny, od ostatnich odcinków Chicago totalnie wyleciałam z obiegu, bo nie mam co oglądać obecnie  😁 tak więc zabieram się za GoT.
Myślicie że stare odcinki z pierwszych sezonów np. Chirurgów też jeszcze tam znajdę? Posypało się sporo hostów odkąd wyszły te sezony, przez co większość po prostu jest trudno dostępna :/
Facella iitv.pl jest wszystko. Każdy serial w większosci wersji, oryginał napisy lektor
Nie wiem kto polecal the Handmaid's tale, ale dzieki Ci za to. Ryje banie mega :P Chyba książke tez przeczytam.
kermit   Horses horses everywhere ..
04 sierpnia 2017 20:50
A mamy na forum wątek filmowy ? (nie serialowy)  😎
kermit, jest wątek KOCHAM KINO
Polecam Ozark
Swietny. Obejrzelismy za jednym zamachem.
Naboo, oo dobrze wiedzieć 😀 zabieram się za to 😀
Jeśli ktoś tęskni za Hugh Laurie, to polecam serial "Chance". Znów występuje w roli lekarza...
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
11 sierpnia 2017 20:31
A do czego byście porównały Ozark? Szukam jakiegoś serialu ale nic mi nie pasuje 🙁
Próbowałam Stranger Things, ale jakos kompletnie mi nie podeszlo choć teoretycznie moje klimaty 🙁
Na krawedzi fajny choc polski 🙂
A do czego byście porównały Ozark?

Breaking Bad jesli chodzi o tematyke, ale w zupelnie innym stylu. Dark thriller.
dreamer, ja ostatnio z tęsknoty wróciłam do House'a - jadę od 1. sezonu 🙂 Laurie był też świetny w Night Manager 😀
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
12 sierpnia 2017 22:57
Naboo dzięki :kwiatek: Kompletnie nie moja tematyka, Breaking Bad mnie nie wciągnął 🙁
CzarownicaSa, mnie Breaking Bad też nie wciągnął- wręcz znudził od początku, za to Ozark łyknęliśmy już 2 odcinki i oglądamy dalej.
Czarownica, sprobuj. Tak jak napisalam -tematyka podobna, ale styl zupelnie inny. Super przyroda, ktora sprawia, ze serial jest jeszcze bardziej mroczny i wciagajacy 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
13 sierpnia 2017 14:41
Do mnie ani polityczne ani "gangsterskie"(jakieś porachunki, narkotyki itd) kompletnie nie trafiają, ale spróbuję 😉
Póki co zaczęłam The Returned. Na razie mnie zaintrygował, ale dubbing mnie dobija 😵 ale nie da sie oglądać z napisami i szydelkowac 😁
Czemu oni zawsze w dubbingu pod sceny seksu czy pocalunkow podkladaja to paskudne mlaskanie i cmokanie? Przecież to brzmi jakby chcieli sie nawzajem zasiorbac 🤔wirek:
Scottie   Cicha obserwatorka
18 sierpnia 2017 06:06
OMG, oglądaliście najnowszy odcinek GOT- ten, który wyciekł? Normalnie wcisnęło mnie w fotel, z emocji nie mogłam zasnąć i do tej pory mnie trzyma. Nie będę spoilerować, ale też nie mogę się już doczekać ostatniego odcinka!!
Mialam poczekac do ppniedzialku, ale zaraz utone w spoilerach, wiec zaraz ruszam do ogladania
Scottie, ja twardo czekam i omijam wszelkie spojlerogenne miejsca, choć już się na coś natknęłam :/
Ja sobie zaspojlerowałam przewijając cały odcinek żeby zobaczyć co będzie, z oglądaniem poczekam jednak na lepszą jakość bo dialogi zwłaszcza te za murem tak trzeszczące, że aż uszy bolą 😉 ale najważniejsze rzeczy widziałam i masakra, ciekawe jak to się teraz wszystko skończy. Najgorsze to czekanie na ostatni sezon : zemdlal:
Scottie   Cicha obserwatorka
18 sierpnia 2017 09:11
Achaja, honey, ja oglądałam przedwczoraj 5 odcinek i przy okazji szukałam na youtube informacji o Mormontach, bo pomimo tego, że czytałam książki i jestem na bieżąco z serialem nie mogłam ogarnąć, dlaczego Stary Niedźwiedź Mormont był w Nocnej Straży a Niedźwiedzią Wyspą zarządza mała Lyanna. No i trafiłam na spoiler 6 odcinka, ale mnie zdziwko złapało!

maiiaF, próbowałam obejrzeć chyba na zalukaj i tam faktycznie dialogi tragedia, ale na innej stronie (niestety nie wiem jakiej, mąż szukał) były już całkiem spoko. I tak w poniedziałek obejrzę jeszcze raz z lektorem 🙂
Scottie, też się ostatnio nad tym zastanawiałam - przypomnij mi, czemu 😀
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
18 sierpnia 2017 09:57
Uwielbiam spoilery a jeszcze odcinka nie oglądałam, oświeci mnie ktoś na pw? 👀
I o co chodzi z Mormontami? 👀
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
18 sierpnia 2017 10:51
Dajcie linka do odcinka 😀 w sensie tego wyciekniętego 😉.
Właśnie obejrzałam najnowszy odcinek GoT (wyciekł).

Rozppppppp*****a system! Jaram się jak kościoły w Norwegii na finał  💃 💃 💃


Scottie   Cicha obserwatorka
18 sierpnia 2017 11:33
Achaja, CzarownicaSa, tutaj macie link do mojej ulubionej serii z drzewami geneologicznymi GOT:


Biczowa, jest na zalukaj, poszukaj 😉
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
18 sierpnia 2017 11:48
Myślałam że chodzi o 7 odcinek 🙁 6 widziałam na seriale online już kilka dni temu.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się