KOCHAM KINO :)

Kong wyspa czaszki 5/10
oczywiście oglądając stwierdziłam "znowu beznadziejni ludzie zabijają zwierzęta... pchają się do ich środowiska by wszystko zniszczyć"
Wrażenia po Valerianie w Skoda 4DX - bardzo fajny i przyjemny film. Dałabym 7,5/10, gdybym mogła 😉 O dziwo nawet Cara Delevigne dawała radę (po Suicide Squad nie wróżyłam jej kariery w filmie). Podobał mi się świat przedstawiony, efekty specjalne oraz to, że wreszcie powstał wysokobudżetowy film sci-fi, który nie jest amerykańskim rebootem, sequelem, prequelem czy innym -quelem czegoś, co już było. Ogółem - oglądało mi się bez dłużyzn, wciągnęłam się w akcję, choć szybko było wiadomo, kto jest tym złym i co się stało.

Plus moja pierwsza wizyta w 4D - bardzo dobrze się bawiłam na tych latających, wibrujących i strzelających fotelach XD Super rozrywka 😀

Dopisek: Najbardziej nie grał mi totalny brak chemii między Laureline a Valerianem :/
alibi.com zaje...... komedia! Płakałam ze śmiechu cały film :P

Annabelle narodziny zła momentami się wystraszyłam ale niektóre sceny totalnie  z d.... wzięte.
Facella   Dawna re-volto wróć!
13 sierpnia 2017 15:30
Polecicie mi jakiś film w klimacie Iluzji? Obejrzałam dwie części i mi mało  😁
Skonczylam wlasnie ogladac Ikarusa. Swietny dokument!
Azyl - cudny 8/10
Król Artur legenda miecza 7/10
Wonder Women - czadowa 9/10
Nie wiem gdzie zapytać.
Czy na Showmaxie jest tak, że jak się obejrzy film, to potem już go nie można drugi raz? Bo moje dziecko obejrzało i chciało dzisiaj znowu i "nidyrydy".
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?
smartini   fb & insta: dokłaczone
24 sierpnia 2017 11:06
pokemon, nie powinno chyba tak być...

Obdarowani wzruszający bardzo. Porusza ciekawą kwestię granicy pomiędzy zapewnieniem genialnemu dziecku odpowiedniej edukacji a tresowaniem go, odbierając dzieciństwo. Polecam, spłakałam się strasznie. Bardzo fajna rola Chrisa Evansa i małej
Wojenka   on the desert you can't remember your name
24 sierpnia 2017 12:41
W niedzielę o 22 na Planet+ premiera serialu dokumentalnego "Życie na wyścigach".
Widziałam pokaz przedpremierowy, znam bohaterów i reżysera.
Jedyne co mogę powiedzieć: gorąco polecam!

http://www.planeteplus.pl/zycie-na-wyscigach
Pokemon - sprawdziłam, mogę oglądać filmy które oglądałam już
smartini   fb & insta: dokłaczone
29 sierpnia 2017 08:55
Bodyguard Zawodowiec ale się uśmialiśmy! Odmóżdżająca, zabawna komedia bez prymitywizmu, nareszcie 😀 Nikt tak nie mówi motherfucker jak L. Jackson ale Salma Hayek też puszcza piękne wiązanki po hiszpańsku, do tego rozbrajająco sztywny Reynolds  😂
Dużo strzelanin i bójek, jeszcze więcej przekleństw, pościgi i złośliwości. Polecam na zrelaksowanie się. Ja poszłam wybitnie sfrustrowana i umęczona psychicznie i mi przeszło, czułam się jakbym to ja rzucała mięchem i tłukła goryli pistoletem na gwoździe  😜
żaczkowa   gone with the wind
29 sierpnia 2017 16:43
Barry Seal bardzo fajny, momentami płakałam ze śmiechu 😀 Cruise w mundurze 😍
Przed filmem był zwiastun Snowmana i ło maaaaatko jak czekam na ten film! Czytając Nesbo miałam przed oczami właśnie Fassbendera jako Harry'ego 😅 w tym roku czekam na to i Kingsmanów 😀
Na Bodyguarda też mam ogromną ochotę, ale CC chyba zaczęło się przykładać do kontroli legitymacji, a 25 zł to dla mnie porażka jak za jeden film... pozostaje środa dla biedaków :P
smartini   fb & insta: dokłaczone
29 sierpnia 2017 22:36
żaczkowa, dlatego mam unlimited, inna opcja u mnie nie wchodzi w grę w ogóle
żaczkowa   gone with the wind
31 sierpnia 2017 20:30
smartini, ja normalnie multipleksy szerooookim łukiem omijam, ale w przypadku moich miłości jak Reynolds czy Cruise nie da się powstrzymać 😍
w ogóle to po zakupie biletu na Barry'ego Seala za 25 zł w CC zobaczyłam, że w Baranach też grają za 13 😵
Kapitan Majtas - jak dla mnie bardzo prosta bajka z bardzo jasnym przesłaniem. Scen przemocy to tam prawie w ogóle nie ma, wszak to nie jest film wojenny, a przedział wiekowy widzów jest dość mały. Mimo wszystko jest to piękna animacja, dobrze przełożona na język polski. Pośmiałam się trochę, ale to już nie moja pula żartów. Biorąc pod uwagę mój wiek to wystawiam 6/10, ale myślę, że dzieciaki dałyby znacznie więcej.
Barry Seal: król przemytu chyba jednak film o narkotykach to nie moje klimaty. Strasznie tez przeciągane niektóre sceny. Nie wiem co myśleć, może innych zachwyci
Czerwony żółw - ojezu, ojezu, ojezu! Cudowny film. Przepiękny.
Odkopałam ostatnio w wideotece Ryzykantka i ciekawy choć nie dla koneserów kina. Za to film na faktach.

Legenda Króla Artura- hm... fajny ale podchodził mi trochę pod nisko budżetowe trudne sprawy. Ale na luźny wieczór może być. Z Bajek w tym klimacie mogę polecić Siódmy syn- luźny, trochę akcji i happy end.

edit. W klimacie Mustanga ostatnio był w tv film pt.  dziewczyna w butach ze sznurówkami ciekawy i teraz na topie  😉
żaczkowa   gone with the wind
07 września 2017 17:54
Bodyguard bardzo mi się podobał, miłość do Reynoldsa wzrosła, a historia mnie nawet wciągnęła 😀 na odmóżdżenie świetny, tylko trzeba mieć dystans do kultowego (tutaj aż przerysowanego) "madafaka"
Ja ez roche ostatnio ponadrabialam...

Chata Sama w sobie opowiesc dosc banalna, taki tam, wyciskacz łez. Ale trójca święta zagrana fenomenalnie 🙂 Zwlaszcza Pani Bóg! Jeśli ktoś potrzebuje sobie ulżyc i popłakać, jak boli egzystencja i codzienność albo strata - mega polecam 🙂 Ode mnie 6/10.

Life Gyllenhall na medal  😍 poczatek świetny, kosmos, dylematy itp... ale no zakończenie mocno sredniawka, przekombinowane. Ale dla fanow sci-fi - absolutnie tak 🙂 6/10.

Król Artur - Legenda Miecza bombka! ale ja kocham filmy Guya Richie a ten na kilometr widac ze jest jego 😀 Swietny montaz, niebanalne ujecie historii, proste, smieszne, wizualnie bardzo ciekawe, przywoicie zagrane, nie mozna sie nudzic 🙂 mocne 8/10.

Alibi.com przewidywalne, ale generalnie lekkie, łatwe i przyjemne 😉 kilka fajnych smaczkow, pastiszów i nawiązań 🙂 spokojnie 6/10, do pośmiania się bardzo polecam.

Wonder Woman no kawałek porządnego hero-kina 😀 na Gal mozna patrzec i patrzec i patrzec... no jest zjawiskowa 😉 sceny walki bardzo solidne, hitlerowcy nieco przekombinowani, aaaaaale, no to Wonder Woman, mozna wybaczyc 😉 8/10
Ciekawostka:

[quote]Wystartowały zdjęcia do aktorskiego filmu "Aladyn" ( reż. Guy Ritchie). Przedstawiamy obsadę: Will Smith jako Dżin, Mena Massoud jako Aladyn, Naomi Scott jako Dżasmina oraz Marwan Kenzari jako Dżafar (
madmaddie   Życie to jednak strata jest
07 września 2017 20:11
[quote author=żaczkowa link=topic=51.msg2710948#msg2710948 date=1504803258]
Bodyguard bardzo mi się podobał, miłość do Reynoldsa wzrosła, a historia mnie nawet wciągnęła 😀 na odmóżdżenie świetny, tylko trzeba mieć dystans do kultowego (tutaj aż przerysowanego) "madafaka"
[/quote]
mnie też się podobało! fajoski klimat. A "madafakaaaa" to, moim zdaniem, nikt nie zrobi lepiej, niż Hank Moody :P
No i miło było zobaczyć Oldmana, chociaż tradycyjnie, znów grał złego sk**wiela 😀
smartini dzięki za obdarowani, właśnie skończyłam oglądać. Cudowny!
faith chata to ekranizacja książki? Pani Bóg brzmi znajomo. Czytałam ją kilka lat temu i pamiętam, że mnie bardzo poruszyła. Jeżeli to to samo to chętnie obejrzę.
Faletta - dokladnie tak jak mowisz 🙂
smartini   fb & insta: dokłaczone
13 września 2017 07:27
Barry Seal: śmieszny. Nie wybitny ale na luźny wieczór można obejrzeć, było parę śmiesznych scen. Aczkolwiek nie umywa się do Wilka z Wallstreet, gdzie koncept jest podobny (szara myszka zbija majątek na przekrętach, blablabla 😉 )
Tulipanowa gorączka - piekne zdjęcia w klimacie holenderskich malarzy, ciekawa historia, przewrotna. Taki z morałem trochę. Mi się podobał ale też nie jest to wybitne kino i na pewno nie są to żadne wybitne role ani Vikander ani Waltza a ciutkę na to liczyłam, bo lubię oboje.
smartini, ja się do Tulipanowej Gorączki zniechęciłam trochę po recenzji Zwierza, ale pewnie kiedyś i tak obejrzę, bo wizualnie zapowiada się bardzo ładny 😉
smartini   fb & insta: dokłaczone
14 września 2017 08:30
Achaja, nie znam recenzji więc się nie odniosę, ja raczej nie czytam/nie słucham takowych przed oglądaniem filmu 😀 na pewno nie jest to wybitne kino ale jak dla mnie jest powyżej średniej wychodzących ostatnio filmów. No i wizualnie jest prześliczny <3
Jak ktoś się nie boi to baaardzo polecam "To". Ja się boje ale ze bardzo lubię powieści Kinga i pamiętam ekranizację z 1990 r. poszłam. Doskonale zagrane role przez dzieciaki (uwielbia się te postacie od samego początku filmu) i przerażający, idealnie zagrany Pennywise. A sam początek z małym Georgiem w żółtym płaszczyku biegnacym za łódeczką, po prostu zapiera dech.
A ja właśnie nie rozumiem fenomenu 'To' jako horroru. Dla mnie w ogóle nie był straszny. Nie czułam napięcia jak mam przez inne filmy, że straszy mnie nawet ruch liści. Tutaj przelękłam się dwa razy i to bez jakiegoś podskoku tylko przyspieszenie na sekundę akcji serca, nic więcej. Film zrobiony spoko (chociaż mi się trochę dłużyło w pewnym mlmencie), ale dla mnie w ogole nie był straszny 🙁 A szkoda, bo napaliłam się strasznie 🙁
Ja wczoraj bylam na Podwójnym Kochanku, bardzo polecam!
Mocno zakrecony, zaskakujacy, ale bardzo, ale to bardzo dobrze zagrany i swietnie zmontowany. Ujecia co najmniej zaskakujace, kilka scen bardzo mocnych az kontrowersyjnych, oglada sie swietnie.
Ozon w pełni formy 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się