WAŻNE! ARABY petycja PRZECIW ODWOŁANIU A.Stojanowskiej, J.Białoboka i M.Treli

Licytacja Anawery... żałosne...


Można wiedzieć, co tym razem? Spóźniłam się na transmisję, bo nie mogłam jej nigdzie znaleźć 0 17.
Żałosna żebranina o każde 5 tys... kilka razy wysyłana do stajni i w ostatniej chwili zawracana... ciągnęło się to niemiłosiernie... a cena 110 tyś - szału nie ma... normalnie by poszła do Shirley za niezłą kasę... Prunella za marne 150 tyś i El Dorella za 47 tyś... Z 11 kobył sprzedane 3!
Serio??? Jestem laikiem, ale chyba tak źle jeszcze nie było?
Nie chciałabym krakać ale wygląda że na 200 lecie będziemy mieli ostatnią aukcję ........
Przykro na to patrzeć  🙁
Żałosna żebranina o każde 5 tys... kilka razy wysyłana do stajni i w ostatniej chwili zawracana... ciągnęło się to niemiłosiernie... a cena 110 tyś - szału nie ma... normalnie by poszła do Shirley za niezłą kasę... Prunella za marne 150 tyś i El Dorella za 47 tyś... Z 11 kobył sprzedane 3!


4, z tego co widzę, Gerda też. Za... 36.

Ja wiem, że każda aukcja to żebranie, ale tutaj poszły na razie 4 z 12 koni... Na wszystkich aukcjach jest tak, że prowadzący schodzi poniżej ceny minimalnej, poniżej której i tak nie może sprzedać konia? Ta aukcja trwałaby 1/10 tego czasu, facet 20 minut prosi o cenę, za którą nie może sprzedać konia. Eltika już wychodziła, jak kupiec jednak dał te 7 000, więc wróciła. Ale za 7 to on nie może sprzedać... Tak jest wszędzie? Cena wywoławcza nie powinna być minimalną?
Tak żałośnie jeszcze nie było...

Gerda za 36? A Etira? Tych dwóch licytacji nie widziałam...
"Wazira zostaje w Michałowie, wielkie brawa".... i cisza....
a dokąd sprzedana Gerda?
Tak żałośnie jeszcze nie było...

Gerda za 36? A Etira? Tych dwóch licytacji nie widziałam...


Nie sprzedana.

Tu jest lista. I o Gerdzie nie mam info. Pozostałe 3 do Szwecji, Rumunii i Czech.
Ciekawe kto będzie tym razem winien - no i gdzie ci zapowiadani kupcy ze Wschodu?  😕
"Wazira zostaje w Michałowie, wielkie brawa".... i cisza....


Ta "radość" w głosie z odsyłania kolejnych niesprzedanych koni do stajni... Irytujące...
Tragedia, ale na własne życzenie. W zeszłym roku sprzedawali po aukcji z psi pieniądz to kupcy czekają może na jutro- kupią na wagę
Powiedzą, że aukcja poszła zgodnie z ich oczekiwaniami. Że w ubiegłych latach były po prostu super klacze wystawiane np Pepita, a teraz takiej nie było. I że są zadowoleni.
A naród się nie zna i to łyknie.
Janów sprzedał 4 konie chyba : 150 tys. 110 tys. 42 tys. i 25 tys. razem 327 tys euro. Michałów 2  konie za 36 tys. i 47 tys.  Takiej aukcji jak żyję nie pamiętam. żebrzą i nic.
dokąd poszła Polana?
Polska
Az można się wkurwić  🤬
Wstyd,wstyd naprawdę ogromny wstyd...🙁
No ale to było wiadome...Świat wyraznie pokazał gdzie teraz w Polsce będą się odbywały znaczące aukcję: na krakowską aukcję konia przysyła Al Shagab, nikt już z Janowem i Michałowem nie chce gadac bo nie ma o czym...
Serce mi się kraja... Dokąd to zmierza?
To była aukcja na 200-lecie.!  Prestiż poooooszeeeedł..............
Przykro mi, że tak się stało. Jak stadniny sobie poradzą finansowo? Co będzie jak teraz zacznie się wyprzedaż ?
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
13 sierpnia 2017 21:13
Odliczamy do oskarżania, że byli prezesi wcześniej robili jakieś czarne interesy i umawiali się z ludźmi na kupno koni? Albo zrobili czarny PR i dlatego impreza się nie udała?
A lud i tak tę propagandę kupi. Jakakolwiek by nie była. Tak jest u nich ze wszystkim. Grunt to dobra gadka. I tyle.
Tylko koni żal
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
13 sierpnia 2017 21:47
Wiecie co? Nie jestem arabiarzem, ale obserwuję co się dzieje, czytam o tegorocznej aukcji i ryczę. 200 lat tradycji, hodowli, ewakuowania tych koni spod bomb poszło w diabły.  Dyrektor Krzyształowicz przewraca się w grobie. PiS wszystko rozpierd...ł. Nie wierzę, po prostu nie wierzę. Janów był światową marką. Był...
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
13 sierpnia 2017 21:50
Ktoś kiedyś będzie miał ciekawy temat do pracy dyplomowej, jak nie zarządzać firmą i jak nie promować marki, albo jak nie traktować klientów ...
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,22229711,koniec-prestizowej-akcji-pride-of-poland-w-janowie-podlaskim.html

A tak na marginesie - powyższy artykuł zaczyna się słowami: "W Janowie Podlaskim na Lubelszczyźnie odbyła się prestiżowa aukcja koni arabskich czystej krwi."
W Janowie PODLASKIM na LUBELSZCZYŹNIE - widać "dobra zmiana" dotknęła także geografii...
W Janowie PODLASKIM na LUBELSZCZYŹNIE - widać "dobra zmiana" dotknęła także geografii...


Ale Janów Podlaski znajduje się na terenie województwa LUBELSKIEGO przecież? Podobnie zresztą jak np. Biała Podlaska...
adreskontaktowy, ee z tym, że Janów Podlaski leży w Województwie Lubelskim... Dobra zmiana zdaje się dotknęła również edukacji - przynajmniej w zakresie geografii Polski 😉
Errare humanum est 😀
Faktycznie. leży niemalże na granicy województw, aczkolwiek po niekorzystnej dla mnie stronie 😉
Mimo wszystko jednak sądzę, że autor pomylił Janów Podlaski z Janowem Lubelskim.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się