WAŻNE! ARABY petycja PRZECIW ODWOŁANIU A.Stojanowskiej, J.Białoboka i M.Treli

Cytat z Rzeczpospolitej:

Natomiast prezes stadniny w Michałowie Maciej Grzechnik powiedział, że niezadowalający wynik niedzielnej aukcji, to "efekt nadpodaży" koni na rynku. - Nie jesteśmy do końca zadowoleni z ilości sprzedanych koni, wiadomo, że chcielibyśmy więcej. Niestety na rynku zrobiło się tak, że aukcji się narobiło i w Polsce, i w Europie, czego wcześniej nie było. W związku z tym oferta jest dosyć duża. Kraje Bliskiego Wschodu również sprzedają swoje konie - powiedział. Grzechnik dodał, że w Polsce "mamy do sprzedania kilkaset koni" co roku, a "aukcja jest najlepszym systemem na sprzedaż". - Zrobiliśmy jak najlepszą promocję. Co do kupców, to nie mamy na nich wpływu – zaznaczył.

Idąc dalej tym torem rozumowania, to zaraz będzie wina zwolnionych prezesów, bo to na pewno oni namówili ludzi do robienia tych nowych aukcji, na złość.
Boże, co za żenada. Dno i metr mułu.
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
14 sierpnia 2017 09:56
Nieee to zwolnieni prezesi w te dwa lata zrobili tą nadpodaż koni na rynku 😉
Nie no..sama się nadpodaż zrobiła. I to PECHOWO akurat wtedy kiedy zmieniła się dyrekcja. Taki zbieg okoliczności.
A poza tym, to z pewnością jest tak, że byli dyrektorzy w "swoim światku" sprzedawali nasze araby. I jak widać, teraz widać, że te nasze araby wcale nie są takie cenne! Widać ich wina, że nie są aż takie cenne. Alle spoko loko. Teraz dzięki "dobrej zmianie"  nasze araby w końcu POWSTANĄ Z KOLAN !!!  
A propos cytatu z Rzeczpospolitej - pracuję w sprzedaży prawie 20 lat i gdybym zaserwowała mojemu szefowi odpowiedź, że nie robię planu bo konkurencja jest na rynku za duża to byłaby to moja ostatnia wypowiedź w tej firmie. Tego typu tłumaczenia świadczą o kompletnym braku pojęcia o sprzedaży, mechanizmach nią rządzących, rynku, o niedojrzałości menedżerskiej. No niestety, biznesu to z tego nie będzie.
A propos cytatu z Rzeczpospolitej - pracuję w sprzedaży prawie 20 lat i gdybym zaserwowała mojemu szefowi odpowiedź, że nie robię planu bo konkurencja jest na rynku za duża to byłaby to moja ostatnia wypowiedź w tej firmie. Tego typu tłumaczenia świadczą o kompletnym braku pojęcia o sprzedaży, mechanizmach nią rządzących, rynku, o niedojrzałości menedżerskiej. No niestety, biznesu to z tego nie będzie.


Co teraz tam jest elitarne ??? Ci ludzie myśleli że to kartofle
scarlett   "może istnieją czasy piękniejsze, ale te są nasze"
14 sierpnia 2017 13:29
Alle spoko loko. Teraz dzięki "dobrej zmianie"  nasze araby w końcu POWSTANĄ Z KOLAN !!!  


Boje się, że po czubek uszu utonęły w bagnie... nawet nie ma z czego wstawać  😵
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
14 sierpnia 2017 16:59
Wiadomo ile wydano na organizację?

Ktoś wie może jak poszła dzisiejsza sprzedaż?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
14 sierpnia 2017 20:16
o dziękuję Ci :kwiatek:
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
15 sierpnia 2017 21:09
A propos cytatu z Rzeczpospolitej - pracuję w sprzedaży prawie 20 lat i gdybym zaserwowała mojemu szefowi odpowiedź, że nie robię planu bo konkurencja jest na rynku za duża to byłaby to moja ostatnia wypowiedź w tej firmie. Tego typu tłumaczenia świadczą o kompletnym braku pojęcia o sprzedaży, mechanizmach nią rządzących, rynku, o niedojrzałości menedżerskiej. No niestety, biznesu to z tego nie będzie.


Tyle tylko, że techniki i mechanizm sprzedaży zna "garstka" ludzi pracujących w danej dziedzinie. Reszta ciemnogrodu łyknie pozytywy z gadzinówki....
Kto nie ogląda "wiochy", to tu najlepsze podsumowanie aukcji 😁

A jak się poczyta komentarze, to wylewa się stamtąd takie bagno głupoty, niezrozumienia tematu i zwyczajnego hejtu, że aż się niedobrze robi.  😤
ale pod czymkolwiek nie poczytasz komentarzy, to wszędzie jest tak samo. Nie ważne, czy to tyczy Angeliny Jolie, strajku nauczycieli, czy czegokolwiek innego. Ludzie lubują się w takim bezmyślnym dokopywaniu. To tylko pokazuje jakie zawistne mamy społeczeństwo. Jakie tępe i głupie.
W sumie masz rację. Dlatego zwykle nie czytam komentarzy pod niczym, ale tu jakoś mi się zjechało niżej... Niepotrzebnie.
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
16 sierpnia 2017 22:16
Mijali się z prawdą w zeszłym roku, mijają się w tym. Nic nowego...
http://www.cracow-show.arabians.pl/about

Kto się wybiera ?
Dla widzów wstęp wolny, pani Mazur powiedziała mi, że zainteresowanie duże, ale na razie nie ma konieczności rejestrowania się widzów tak, jak na pokazie w zeszłym roku
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
21 sierpnia 2017 16:29
Wina poprzedników za 3, 2 1
Wina poprzedników za 3, 2 1
Chyba trzeba skopiować ten artykuł dla potomności. Niech nasze dzieci wiedzą jak wygląda pisanie na zlecenie. Najgorsze, że większość ludzi nie ma pojęcia o hodowli i uwierzy w te bzdury.

Oto co sam autor napisał o sobie. No autorytet jeśli chodzi o hodowlę  👍

Nazwa (hasło) bloga:
Maciej Pawlak
Pseudonim lub Imię i Nazwisko:
Maciej Pawlak
Miasto:
Błonie
Zawód:
dziennikarz
O mnie:
w zawodzie o końca l. 80. ub. wieku - m.in. w londyńskim Dzienniku Polskim i Dzienniku Żołnierza i podziemnym Głosie Solidarności. Zainteresowania: muzyka (jazz, rock, funk), film. Pisuję na tematy ekonomiczne, ale nie tylko (m.in. strefa wolnego słowa).

No znawca nad znawcami  👍
Mówiłam, że obrócą tak, że dopiero teraz polskie araby wstaną z kolan
jak ku**wa wszystko co dzięki nim wstaje z kolan  😵
Rozumiem, że w ramach powrotu do pure polish i naprawiania rodowodów urodziły się w Janowie źrebaki po Abyad AA, Ascot DD? I to nowa ekipa kończyła stanówkę, i źrebaki po niepolskich ogierach wyprodukowali! I teraz MUSZĄ sprzedać wszystkie super kobyły po Kahil, bo nie są pure polish! I niech sprzedadzą te z Aswanem w rodowodzie! Z Laheebem, Palasem, Eden C, Ol Em Bellissimo, Hlayyil Ramadan itp.
I Pogroma obowiązkowo sprzedać, co za bezwartościowy koń, z takim papierem, no...  🤔wirek:
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
22 sierpnia 2017 10:03

Zdaniem ministra wyginęły dwie polskie rasy - ktoś wie, o których mówił?
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
22 sierpnia 2017 16:02
Tarpan i, dajmy na to, sokólska? O tych ostatnich kilka lat temu pisali w KT, że praktycznie ich nie ma. Tak strzelam, bo za tą władzą się nie trafi.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
22 sierpnia 2017 16:07
Lanka, no tak. Tarpan!!  🤣

Sokólska z tego co widzę jest odtwarzana KLIK
Sokólskie są - choć mniej popularne wśród zimniaków bo raczej drobniejsze
akurat zimnokrwiste oba typy są w odbudowie. W czasie rządów PO wyginęła rasa , hi hi, chyba ludziom wydzierali i do ubojni odwozili.

Może mu chodziło o jakieś rody żeńskie u arabów? ( nie znam się na arabach kompletnie)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się