moda, ciuchy etc...

emptyline   Big Milk Straciatella
04 sierpnia 2017 07:59
madmaddie, w 70G jest srylion pięknych staników. 🙂 Ale zazdroszczę, że podtrzymywać nie musisz. W KappAhlu chyba nadal są, przynajmniej jakieś 3 tyg temu były.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
04 sierpnia 2017 08:26
dzięki dziewczyny 🙂

emptyline, ja nie mówię że nie ma. ale nie mam zamiaru kupować drogiego stanika pod bluzkę z wyprzedaży. poza tym, ostatnio mam ochotę wypowiedzieć wojnę cyckonoszom  😀iabeł: (to chyba ten upał)
emptyline   Big Milk Straciatella
04 sierpnia 2017 08:33
madmaddie, uuu też bym chciała, ale nie przy moim niezwykle pięknym biuście. 🙁 Mam 65H i kurdę no średnio to wygodne jednak...
madmaddie   Życie to jednak strata jest
04 sierpnia 2017 09:42
robiąc małego OT, to ja się zdecyduję chyba na zmniejszenie. bo są ładne, stanika można nie ubrać, ale jaką ja mam sylwetkę kiepską. od dołu mam wąsko, a góra zawsze taka masywna. ciężko to zrównoważyć ubraniem, zwłaszcza, jak się woli spodnie od sukienki. No a sukienkę czy koszulę dobrać to też kiepsko.
jak muszę omijać ubrania, w które się nie mieszczę, nie dlatego, że jadłam za dużo ciastków, tylko dlatego, że mam cycki, to się tak czuję:
[img][[a]]http://i2.wp.com/janinadaily.com/wp-content/uploads/2015/09/DoctorWhoRain_zps4525a73d.gif?resize=500%2C275[[a]][/img]
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 sierpnia 2017 09:44
Ładne cycki zawsze spoko!
madmaddie, - ja za to muszę mieć stanik z push-upem żeby wyglądać jakkolwiek kobieco w czymś. Kiecki bez niego nie założę, no nie ma szans, żeby to ładnie wyglądało 🙁 Do tego wąskie biodra, szerokie barki i ramiona, no i cycki może mieszczę w ubrania, ale łap nie. Nawet nie wiesz, ile bym dała za to, żeby moje piersi istniały pod ubraniem bez tych durnych gąbek, bo one strasznie dołujące są 😉
keirashara znam ten ból. Mam dokładnie tak samo! Mogę pomarzyć o sukienkach z dekoltem po pępek, czy z mocno wyciętymi plecami, bo  bez stanika u mnie nie wygląda to dobrze..
emptyline   Big Milk Straciatella
04 sierpnia 2017 20:14
Kaarina, a u mnie wygląda to też fatalnie, bo zawsze wystają i źle wyglądają...
mils   ig: milen.ju
04 sierpnia 2017 20:17
U mnie jest 65E, ale niestety obwisłe dość i lipnie wyglądają bez stanika. A tak mocno kocham ubrania, które ze stanikiem się gryzą. 🙁
emptyline   Big Milk Straciatella
04 sierpnia 2017 20:18
mils, pioneczka, moje też są słabe 🤣
Ja po schudnięciu zmieniłam 75F na 70C i w końcu mogę kupić koszule dopasowane do całego tułowia, a nie tylko dobre w cycach, a reszta jak żagiel.  😍 mając porównanie dużego i małego cyca zdecydowanie wolę obecny stan.
Zawsze podoba nam się to czego akurat nie mamy. Ja bym nie pogardziła chociaż jednym rozmiarem więcej😉
A ja cyca mego 75G/H kocham miłością wielką, bo tylko ów cyc ratuje mnie przed wyglądaniem jak transwestyta 😀 😁 Żeby się go pozbyć wystarczyłoby schudnąć, ino od chudnięcia dalej nie mam talii i bioder (sprawdzone) normalnie budowa ludzika lego 😉 Niestety mam szerokie barki (tak po kościach lecąc, tłuszczu to tam akurat ledwo co), do tego szeroką klatę w żebrach i zero, ale to zero bioder (keirashara, aż rzuciłam okiem na twoje zdjęcia i zazdroszczę takich spoko kobiecych bioder!). Na szczęście cyc dzielnie się trzyma, jest zresztą najbardziej dofinansowaną ubraniowo i kosmetycznie częścią mojego ciała 😁

I tak, kupowanie ubrań na górę ciała to katorga, zostaję elastyczne T-shirty i bluzki i moje vintydżowe sukienki (głównie A albo rozkloszowane), mam słownie jedną koszulę, która się dopina i nie wygląda jak żagiel, a połowa mniej elastycznych ciuchów obleśnie jedzie do góry z przodu, a na plecach nadmiar materiału się marszczy :/ A kurtki noszę rozpięte albo nieco workowate i szlus.

A teraz to, po co zajrzałam do wątku: kupię gdzieś stacjonarnie w Polsce (dokładnie to Częstochowa, ale chodzi też o jakieś sieciówki itp) względnie online nylonowe pończochy ze szwem? 👀 mi wzięły zdechły tuż przed urlopem a w moim stałym holenderskim punkcie zaopatrzenia mają tylko Ski 🙁
robakt   Liczy się jutro.
05 sierpnia 2017 16:58
Przyłączę się do narzekania na to, co mamy. Ja aktualnie 70H, teraz praktycznie kupuje biustonosze jedynie u jednej Pani, która ostatnio powiedziała, że od nowego roku idzie na emeryturę i szczerze mówiąc nie wiem co wtedy zrobię. U niej kupuję staniki po średnio 70-80 złotych, w sieciówkach albo nie ma, albo ponad 100, a to już trochę jest jak się tą bieliznę policzy. No i problem mam ze strojem kąpielowym, bo ubóstwiam bikini, miękkie, wiązane, no takie bikini-bikini. I co? Byłam ostatnio na basenie takim zewnętrznym się poopalać i schłodzić w wodzie i co chwilę sprawdzałam czy biust jest na miejscu czy uciekł spod stanika.
robakt, ubÓstwiam
robakt   Liczy się jutro.
05 sierpnia 2017 19:44
Cricetidae  😡 😡 😡 😡 😡
Dla mnie: słowo "ubóstwiam" pochodzi od słowa "bóg"...  😂
Tak mi się skojarzyło. 😁
kokosnuss, - jakich bioder? Ja nie mam bioder, a tym bardziej kobiecych 🤣 Mam niezły tyłek, umięśnione uda i ubrania, które to maskują 😉 Zdjęcia mylą, bo mam mocno zbudowane uda, które są szersze niż biodra/miednica, na tyle, że boleśnie się obcieram chodząc bez rajstop w kieckach/spodenkach i przecieram długie spodnie. Nago w miejscu bioder mam wcięcie. Spodnie mi wiecznie spadają, kiecki wiszą (a górą opinają...). Kurka, nawet mój facet ma dużo szersze biodra niż ja, nagimnastykować się przez to trzeba solidnie :P Dobrze, że ma przy tym super podejście i dobry wpływ na mnie, bo jakoś zaakceptowałam swoją figurę, tylko no, kupno ubrań to katorga. Szczególnie, że lubię takie dopasowane. On nie ma lepiej, bo jak mu się koszula na klacie nie rozchodzi i kołnierzyk dopina, to zwykle reszta namiot, naweti slimowanych. Także można nie mieć cycków i taki problem 🤣
Co do pończoch, oprócz grety jest jeszcze [url=https://beli.pl/c/18_115/Pończochy/Pończochy-ze-szwem]Beli[/url]. Często mają bardzo fajne ceny, lepsze niż greta 😉
robakt, każdemu się zdarza, ja ostatnio też gafę ortograficzną popełniłam, nikt mi nie zwrócił uwagi, bo na grupach ślubnych na fb dużo osób pisze z błędami i jak zwrócisz uwagę, to wychodzi, że jesteś czepialską mendą 😀 Dopiero sama zauważyłam swój błąd...
robakt   Liczy się jutro.
06 sierpnia 2017 12:07
Cricetidae ciągnąc OT to ja lubię pisać poprawnie, bo według mnie to świadczy o człowieku i każdy swój błąd biorę mocno do siebie 😉
Może ktoś z was widział w jakimś sklepie zwykły czarny, jednoczęściowy strój z "wyciętymi plecami"? :kwiatek:
Niestety ten ze zdjęcia (h&m) już wyprzedany 🙁
Gdzie dostane rozkloszowana, sportową spodniczke? Moze byc przez neta bo stacjonarnie nigdzie nie widzialam 🙁
Kastorkowa   Szałas na hałas
23 sierpnia 2017 19:37
Kupiłam sobie ostatnio piękną białą bluzeczkę na cienkich ramiączkach i bardzo wyciętymi plecami. Jak jeszcze wystające ramiączka od stanika mi nie przeszkadzają tak zapięcie z tyłu trochę. Możecie polecić jakiś biustonosz samonośny? Który faktycznie będzie się trzymał na miseczce C? Myślałam też o taki co się oplata i zapina na brzuchu, ale ma ona dość cienki materiał i będzie to prześwitywać. Nie miała baba kłopotu kupiła sobie bluzkę.  :kwiatek: :kwiatek:
Kastorkowa, jak nie boisz sie próbować AliExpress to może spróbuj takiego, tam powinnaś tanio znaleźć 🙂
Kastorkowa   Szałas na hałas
23 sierpnia 2017 19:43
Pomyślę, ale jakby udało mi się coś takiego stacjonarnie kupić to byłabym w siódmym niebie.
Kastorkowa, stacjonarnie to niestety nie wiem 🙂 tu masz np. za 3$. Jak nie przyjdzie, to dużo nie stracisz 🙂 Sama chyba też zamówię
Kastorkowa ja kupiłam taki biustonosz zapinany na brzuchu, całkiem spoko się sprawdza, ramiączka ma odpinane więc zawsze można je zmienić na ultra cienkie też.
Ja miałam taki zapinany na brzuchu (tzn. dokupiłam sam pasek i przypięłam do zwykłego biustonosza) i nie było to zbyt wygodne rozwiązanie.
mils   ig: milen.ju
29 sierpnia 2017 15:12
Dziewczyny, help! Mam sukienkę maxi do skrócenia, bo ciąga się po ziemi za mną, ale nie wiem ile skrócić. Nie znam się na tym kompletnie, powinno być widać buty czy nie? Sukienka ma być na wesele, więc chciałabym w niej bez większych problemów tańczyć, o ile to możliwe w ogóle.

edit. I czy mogę do szmaragdowej sukienki na wesele założyć czarne buty czy lepiej nude?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się