Stajnie na Śląsku

Shy, zapraszsm na pw jesli szukasz boksu dla walaszka 🙂 stajnia w Cieszynie, przy s1. Pastwiska, karuzela, piasek itd. 600 miesiecznie
Mam jeszcze trzy pytania do Was 🙂
1) czy ktoś wie co się stało z P. Romą z Muchowca? Prowadzi gdzies jazdy?
2) czy wiecie jak wygląda temat rekreacji/treningów w Horrs w Jaworznie?
3) czy wiecie jak wygląda sytuacja w Zabrzu na mosirze na Leśnej? Mieli tam stawiać namiot? Kto prowadzi jazdy, ktoś sensowny?
desire   Druhu nieoceniony...
13 sierpnia 2017 08:19
Znajoma szuka przydomowego pensjonatu w okolicach Pszczyny/Tychów, ewentualnie Mikołów wchodziłby w grę, ja "wypadłam z obiegu" jesli chodzi o pensjonaty w tych okolicach (stoje w Wodzisławiu 😉 ), znam Desant, Leo, Grant (?), Montane..   👀  nie zależy jej na tłoku (więc większość tych stajni odpada, bo koni spoooro) ujeżdżalniach itp., byle koń nakarmiony, wypuszczony, czysto w boksie i brak rozpierduchy na placu (typu maszyny rolnicze na pastwisku).  Ktoś coś?
Czy ktoś wie ile kosztuje boks w
- Liderze Radzionków?
- Jamna Mikołów
-"13" Mikołów
Moja mała kuzynka wkręca się w jeździectwo i chcę się trochę rozeznać-
Czy gdzieś w okolicy Kato/Tychy znajdzie sie cos sensownego dla niej?
Dziewczyna dopiero zaczyna ale nie chce jej dawać w bezsensowną szkółkę, najlepiej ktoś kto prowadzi jazdy na trochę większym kucu- może byc nawet myslę współdzierżawa.
Może macie cos godnego polecenia?
Byle gdzie młodej nie odddam 😀
Czysto orientacyjnie: czy byłby ktoś chętny na wizytę pani Blanki Wysockiej we wrześniu?  😉
Hej hej, czy poleci ktoś dobrą stajnię w okolicy Cieszyn, Wisła, Ustroń, Bielsko Biała do jazdy konnej indywidualnie, jeden na jeden z instruktorem nie w zastępach i na poziomie?
3) czy wiecie jak wygląda sytuacja w Zabrzu na mosirze na Leśnej? Mieli tam stawiać namiot? Kto prowadzi jazdy, ktoś sensowny?

Stajnia na MOSiRze i stajnia na Leśnej to 2 różne stajnie 😉 Stajnia na MOSiRze znajduje się na Kąpielisku Leśnym i może stąd ten zlepek. Ale Leśne to nie Leśna :P Żadna nie ma namiotu. O jakości prowadzonych jazd się nie wypowiem bo nie jeździłam obecnie.
Wiem że na MOSiRze jazda 45min kosztuje 30 zł, karnet 10 jazd 280 zł. S jakieś konie małe i duże.
Stajnia na MOSiRze i stajnia na Leśnej to 2 różne stajnie 😉 Stajnia na MOSiRze znajduje się na Kąpielisku Leśnym i może stąd ten zlepek. Ale Leśne to nie Leśna :P Żadna nie ma namiotu. O jakości prowadzonych jazd się nie wypowiem bo nie jeździłam obecnie.
Wiem że na MOSiRze jazda 45min kosztuje 30 zł, karnet 10 jazd 280 zł. S jakieś konie małe i duże.


Masz rację, chodziło mi o Kąpielisko Leśne i Mosir 🙂 Czyli jednak odpuścili budowanie czegokolwiek, szkoda.
Nie wiem [quote author=Vesna link=topic=1780.msg2710206#msg2710206 date=1504607326]
Stajnia na MOSiRze i stajnia na Leśnej to 2 różne stajnie 😉 Stajnia na MOSiRze znajduje się na Kąpielisku Leśnym i może stąd ten zlepek. Ale Leśne to nie Leśna :P Żadna nie ma namiotu. O jakości prowadzonych jazd się nie wypowiem bo nie jeździłam obecnie.
Wiem że na MOSiRze jazda 45min kosztuje 30 zł, karnet 10 jazd 280 zł. S jakieś konie małe i duże.


Masz rację, chodziło mi o Kąpielisko Leśne i Mosir 🙂 Czyli jednak odpuścili budowanie czegokolwiek, szkoda.
[/quote] Nie wiem czy odpuścili, bo nie rozmawiałam z nimi na ten temat 🙂 Na razie żadnego namiotu nie widziałam 🙂 Wybudowali za to stajenke i wybieg dla kucyków w miejscu gdzie bylo oczko wodne i dobudowali boksów pod wiatą 🙂
Ok, dzięki za info 🙂

Swoją drogą a propos hal w stajniach, nowa buduje się zarówno w Mysłowicach w Arabce, jak i na Muchowcu w Katowicach.
malaga na Muchowcu juz stoi :P czekamy na podłoże 🙂
Ciekawa jestem tej w arabce 😀

Usunęłam zdublowany post.
Prawda 🙂
Ta w Arabce powstaje na terenie ujeżdżalni od strony wjazdu do stajni. Byli 2 tygodnie temu na etapie rozwalania ogrodzenia, podobno późną jesienią ma być gotowa. Fajnie, bo ta obecna ma silną motywację do robienia ostrych zakrętów wokół słupów 🙂
Hej, szukam miejsca dla odsadka, czy polecacie jakąś stajnię na śląsku gdzie mogłabym wypuścić źrebaka na wiosnę? Najchętniej na łąki gdzie będzie miała inne źrebaki do zabawy 🙂
zapomniałam nazwy stajni, ale wiem, że przyjmują źrebaki w stajni w Czechach zaraz przy granicy jak się jedzie na Bohumin. Jak przypomnę sobie nazwę to dodam  😉
olga96 pewnie chodzi o Chotebuz Staj u Luka ?
Ktoś coś wie na temat KJK Solka Międzyrzecze Górne? Jak jazdy, warunki? Warto?
Pasjonatka jeździectwa szuka miejsca w pobliżu Katowic, gdzie w przystępnej cenie i miłej atmosferze będzie mogła oddać się urokom tegoż sportu.
Nie obce jej ujeżdżenie, skoki, a nawet cross. Posiada Srebrną Odznakę Jeździecką i 13-letnie doświadczenie. Czy ktoś może coś polecieć? Mile widziane osoby udzielające treningów ma swoim koniu 😉
Czy moze ktos wie cos o jakiejs stajni ktora sie nie reklamuje a  istnieje? Wiem, ze wymagania takie to tylko w erze, ale moze ktos cos:
- porządne karmienie, idealnie siano do woli
- codzienne wypuszczanie na padoki z sianem / pastwiska - minimum na pół dnia, najchętniej całodzienne
- fajne tereny wokół stajni, chętnie las
- plac zdatny do jazdy, hala będzie dodatkowym atutem
- częste czyszczenie boksów
- stajnia kameralna
- cena która nie zabija
- raczej bliższa okolica Gliwic
Czy moze ktos wie cos o jakiejs stajni ktora sie nie reklamuje a  istnieje? Wiem, ze wymagania takie to tylko w erze, ale moze ktos cos:
- porządne karmienie, idealnie siano do woli
- codzienne wypuszczanie na padoki z sianem / pastwiska - minimum na pół dnia, najchętniej całodzienne
- fajne tereny wokół stajni, chętnie las
- plac zdatny do jazdy, hala będzie dodatkowym atutem
- częste czyszczenie boksów
- stajnia kameralna
- cena która nie zabija
- raczej bliższa okolica Gliwic
spróbuj tu https://www.facebook.com/Stajnia-Nasza-Bajka-240756416110614/
kivik spróbuj tu http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/72294 tylko nie wiem, czy aktualnie boksy są
Chotebuz Staj u Luka polecam! świetne warunki, jazdy naprawdę rzeczowe! Trenerki mówią dużo po polsku. Mają konie wyścigowe i skokowe, które startują na międzynarodowych zawodach. Po wielokrotnym zawodzie jaki niestety mnie spotkał w Polsce to miła odmiana. Konie wyglądają na bardzo zadbane, hala jest olbrzymia z ekstra podłożem! Gdybym mieszkała w Polsce na stałe to by była moja stajnia pierwszego wyboru. Pani Hana, właścicielka, to przemiła kobieta. Dwa razy byłam na jeździe i tylko dwie osoby (ja i partner) jeździliśmy, a cena normalna, nie jak za prywatny trening. Super, szkoda, że odkryłam to miejsce dopiero po latach.
Uwaga trzeba mieć swój prywatny kask

Jedziemy na trening do Stajni pod Dębami niedługo, mam nadzieje, że się nie zawiedziemy, bo słyszałam dobre opinie.
P.S - off top polecam stajnie na Mazurach "Pałac Pacółtowo" jakby ktoś kiedyś na wakacje jechał 🙂
Jakies opinie na temat stajni Elizar od Stanislawy Gawalek z Jejkowic w Rybniku?
doloruu, a za czym konkretnie się rozglądasz? Pensjonat, rekreacja?

negero, Pensjonat też mają? 🙂

kivik, Nie wiem czy znajdziesz 😁 ale jak znajdziesz, to daj znać :kwiatek:
Sankaritarina jeśli chodzi o Chotebuz to z tego co wiem jest pensjonat 🙂 na internecie nawet maja oferte 🙂
ElMadziarra   Mam zaświadczenie!
26 września 2017 19:08
W KKJ na Muchowcu szukają instruktora. Praca od października. Może akurat ktoś szuka roboty od zaraz.
doloruu Stajnia jak najbardziej fajna, plac, Hala i piękne tereny do jazdy
Sankaritarina, pensjonat. Musze szukac stajni. Ty gdzie idziesz?
doloruu Pani Stasia jest fajna osoba, zawsze do dogadania, jedyny powód dlaczego mnie tam na zimę nie będzie to tłok. W stajni mogę być w godzinach kiedy jest rekreacja i treningi, latem dało się pogodzić bo była i Hala i teren, ale zimą sobie ciężko to wyobrażam, tym bardziej że jestem tuptusiem który woli nikogo nie rozjezdzac i nie być rozjezdzanym.

Jeśli już mowa o Elizarze, organizujemy tam szkolenie 2 dniowe z Marią Soroko. 25-26 listopada kurs masażu koni sportowych 1 stopnia zakończony rozdaniem certyfikatów. Koszt udziału to 350zl, po więcej informacji zapraszam jutro na facebooka, za niedługo pojawi się wydarzenie
Tworek,
350?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się