Kącik WKKW

natip, dziękuje
Będzie gdzieś transmisja online z ME juniorów i młodych jeźdźców? Koniecznie muszę zobaczyć jak konie będą szły tę wodospadową przeszkodę wodną  😲

3 lata temu ta przeszkoda była na ME kucy i nie było raczej problemów.
Probuje zdobyc bilety na cross w sobote 19.08 w Strzegomiu. Ma ktoś odsprzedac?
Facella   Dawna re-volto wróć!
02 sierpnia 2017 20:19
Na ticketpro już nie ma?
Przypadkowo trafiłam, więc wrzucam dla zainteresowanych tematem organizacji ME.
http://pzj.pl/node/15552843 
Probuje zdobyc bilety na cross w sobote 19.08 w Strzegomiu. Ma ktoś odsprzedac?


na ticketpro kupowałam wejściówki po 30 zł parę dni temu 🙂
W Kwiekach tragedia, złożyło stajnie namiotowe, konie ranne, pouciekaly, nie wszystkie znaleziono.... klik
Moon   #kulistyzajebisty
12 sierpnia 2017 14:05
anai, no właśnie się zastanawiałam czy konie w tych boksach były... Jezu, masakra aż mnie ciarki przeszły o.O
anai, wszystkie konie znaleziono. Ranny poważnie jeden, reszta porządnie poobijana. Brak ofiar w ludziach, poza kilkoma obiciami i grubszymi skaleczeniami. Ośrodek wiele godzin odcięty od prądu i drogi, wszystko zawalone drzewami. Podsumowując: szczęśliwie wszyscy w miarę cali. Na to co się stało jeden koń wysłany do kliniki to na prawdę niewiele, chociaż właścicielce bardzo bardzo współczuję i trzymam kciuki aby się udało poskładać w 1 całość !!
Wiadomo, czy znalazł się ten koń? Od nas na zawodach były dwie dziewczynki, na szczęście jest wszystko okej... Poskładane te stajnie jak domki z kart :/
Na fejsie jest info, że zaginiony koń się znalazł cały.
luzak   rude dziecko...[*] łacia....
15 sierpnia 2017 20:32
Jadę w sobotę 19.08 na Mistrzostwa Europy w WKKW do Strzegomia, mam 3 wolne miejsca. Wyjazd z Krakowa (Prądnik Czerwony, Biały) 6.00 powrót 22.00.
Koszt przejazdu 220-240zł do podziału.
Ktoś chętny?
Jadę przez Krzeszowice, Trzebinie, dalej autostradą
Facella   Dawna re-volto wróć!
16 sierpnia 2017 11:44
Ja będę od dzisiaj do niedzieli włącznie jeździć pustym autem (mam więc 3 wolne miejsca, w sobotę 2) z Lubina, przez Legnicę i Jawor (opcjonalnie przez Prochowice, Legnicę, Jawor), też mogę kogoś zabrać. Koszt dojazdu w obie strony to jednorazowo 25 zł do równego podziału ze mną włącznie. Wyruszam najpóźniej 1,5h przed rozpoczęciem konkursów i wracam od razu po. PS: w niedzielę wyjazd o 7.30, bo jadę na przegląd.
deborah   koń by się uśmiał...
17 sierpnia 2017 07:36
polecicie mi jakaś kamizelkę bezpieczeństwa? Wiem, że to nie ten wątek ale w kaskowo kamizelkowym  raczej o kaskach piszą. A mi potrzeba doświadczenia wkkwistów 🙂
Jest gdzieś transmisja online?
kotbury, miało być w TVP sport i na ich stronie.
Facella   Dawna re-volto wróć!
17 sierpnia 2017 13:05
Szukaj przez stronę strzegom2017.pl. Powinna być też transmisja w FEI TV.
Jest fantastycznie  😍 😍 😍
Jest na TVP Sport, dostępna w internecie.
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
17 sierpnia 2017 16:19
Kto jeszcze nie widział Ujeżdżenie dzień 1 Niestety od 14.
czy jest szansa ze w sobotę kupię bilet przed wejściem ? czy bez biletu nie ma co się tam wybierać  ?
Facella   Dawna re-volto wróć!
17 sierpnia 2017 20:00
Najlepiej zadzwonić i się zapytać, bo nikt nie wie. Na miejsca siedzące na pewno nie ma co liczyć, sprzedane są wszystkie bilety premium.
Mateusz Kiempa cross czysto na przeszkodach, 1:10 spóźnienia
vissenna   Turecki niewolnik
19 sierpnia 2017 11:34
Jest gdzies relacja na zywo z krosu?
aaaa Paweł Spisak tylko 1 sekunda spóźnienia 😅 😅 🏇 🏇 😅 😅
A mi akurat musiał zaciąć się internet...no nic, będzie powtórka 😀
Chociaz może to i lepiej że nie oglądałąm, bo po Rio oglądam przejazdy Pawła z zawałem serca :P
Michał Knap leży...
vissenna   Turecki niewolnik
19 sierpnia 2017 12:45
A TVP blokuje możliwość oglądania z innych krajów. Super 🙁
sprawdź czy www.wizja.tv Ci pójdzie
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się