wasze ulubione seriale

Kurde, obejrzałam ten odcinek drugi raz, odwala mi już  👀

A tak poza fabułą, to powiem Wam, że te smoki są zrobione genialnie!! Nie mogę się na nie napatrzeć, na te detale, szczególiki. Są przefantastycznie zrobione kreatury, chylę czoła ludziom, którzy je tak zaprojektowali  🙂

Oglądam ten serial i przypomina mi się jak byłam małą dziewczynką zakochaną w smokach, hihi. Chyba trzeba będzie przeczytać całą sagę... Tylko nie wiem, czy jest sens po oglądnięciu serialu.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
18 sierpnia 2017 13:44
Meise wydaje mi się że jest, bo parę rzeczy jest zmienionych lub nie było ich w serialu. Ja skończyłam póki co w połowie "Tańca ze smokami", muszę zabrać się za to od nowa.
Czarownica, ok, będę czytać 🙂 Wiedźmina wciągnęłam nosem, to i to mnie pewnie wciągnie na tydzień ^^
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 sierpnia 2017 20:15
Zaspoileruje mi ktoś na priv? Nie oglądam GoT ale jestem w miarę na bieżąco więc jakoś mnie to interesuje  😁
Nowy sezon GoT mega, choć mam wrażenie, że trochę... inny niż reszta? Sama nie wiem dokładnie, o co mi chodzi 🤣

Z racji dużej ilości wolnego po długim czasie, wciągam seriale nosem, jestem na bieżąco z Twin Peaks (to jest dopiero majstersztyk!) i zaczęłam Mr Robot. Tego drugiego kończę 1. sezon i wow! 😲 Fantastyczny serial!
Meise, mnie razi, że to nie smoki, tylko wiwerny 😁 Ale sezon bardzo fajny, nie ma, że nuda aż do ostatniego odcinka, tylko sensownie się kręci fabuła.
Tak, wszystko idzie szybciej, nie ma gadania o dupie Maryni przez 3 odcinki. Dlatego nie przeszkadzają mi "teleporty", z których naśmiewają się internety 😀 Bo nie mam ochoty znowu oglądać przez połowę sezonu, jak ktoś płynie statkiem...
Ja nie wiem, tyle spraw do załatwienia, a jak oglądam got przepadam. Odcinek niespodzianka rozwala.
czeggra1 "Most nad Sundem" 😉 czy wiesz gdzie znajdę wszystkie odcinki? Zaczęłam na cda, ale tam nie ma wszystkich.
wymodelowana Mr. Robot jest jak dla mnie świetny. Jednak drugi sezon jest troszeczkę inny niż pierwszy. Musisz się przygotować na wolne rozwijanie się akcji, ale to co się dzieje pod koniec to był dla mnie totalny mindfuck. A ja już nie mogę się doczekać trzeciego sezonu. 😅
Gniadata   my own true love
20 sierpnia 2017 14:52
[quote author=budyń link=topic=205.msg2705732#msg2705732 date=1503168287]
Meise, mnie razi, że to nie smoki, tylko wiwerny 😁 Ale sezon bardzo fajny, nie ma, że nuda aż do ostatniego odcinka, tylko sensownie się kręci fabuła.
[/quote]

O kurdełka, myślałam że tylko mnie to w oczy kłuje!!  👀
Mamy tu kogoś wkręconego w Twin Peaks  😍 kto nie odpadł nawet po 8 odcinku?  👀
Ja oglądam Twin Peaks, i mi sie podoba. Wprawdzie nie wszystko, wolałabym wiecej muzyki, która była swietna w obu dwóch pierwszych sezonach.. Jestem troche rozczarowana, bo myslałam,  że będzie więcej Twin Peaks w tym Twin Peaks... ale przyzwyczajam się,,, i mam nadzieję że zrobią 4 sezon...  😀iabeł:
A ja przyjmuję wszystko takim jakie nam przedstawia Lynch i Frost. Inaczej nie przetrwałabym tej psychodeli i surrealizmu.
Nie wiem znacie, ale polecam ten kanał wszystkim fanom seriali. Ja oglądam i jest to fajna ściągawka żeby z grubsza "połączyć wszystkie kropki" 🙂 https://www.youtube.com/user/jakbyniepaczec/playlists

Ale zaraz zaraz... odcinków będzie 18 więc jeszcze trochę przed nami a ty już czekasz na następny sezon? 😜
3 sezon ma się niestety ku końcowi.. akcja jest wielowątkowa, i rozwija się bardzo wolno... więc nie wiem jakim cudem nagle wszystko miałoby się wyklarowac w ciągu 4 odcinków. Mi to wygląda, jakby na koniec sezonu sie miało dopiero rozkęcic. Ale Lyncha trudno przewidziec.  I sporo osób snuje domysly, że Cooper wróci do rzeczywistosci własnie w ostatnim odcinku..
Gra o Tron znowu rozwaliła mi system 🤔 Choć było wiele fan artów na ten temat, więc ostatnia scena nie była totalnym zaskoczeniem  😁 Najlepiej odcinek podsumowuje TEN mem 😎
smartini   fb & insta: dokłaczone
22 sierpnia 2017 09:40
Achaja, ja nabrałam wprawy w unikaniu spoilerów więc byłąm zdruzgotana... P miał ze mnie bekę dobre 10 minut, bo siedziałam z otwartą paszczą i rozpaczą w oczach. Sam na koniec 6go sezonu czytał spory wyciek scenariuszy, więc wiedział co się stanie...
Powiem tak - ciul z ostatnim odcinkiem ale JA CHCĘ TĄ EPICKĄ BITWĘ. Bo na pewno będzie w 8mym na który każą czekać prawie dwa lata i na pewno będzie epicka
😵
smartini, mój też się za mnie śmieje, że tak przeżywam 😂 3/4 odcinka jęczałam, JAKIM CUDEM mogli sądzić, ze ta wyprawa się uda?! A potem "O nieee, a jeśli się stanie to, co ja myślę, że się stanie? Damn."

Epicka bitwa będzie na bank dopiero w ostatnim sezonie 🍴
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
22 sierpnia 2017 13:16
Najlepiej odcinek podsumowuje TEN mem 😎


A widziałaś TEN? 😁
smartini   fb & insta: dokłaczone
22 sierpnia 2017 13:19
to ja wam polecam to :P
[url=https://www.buzzfeed.com/crystalro/here-are-all-the-funniest-tweets-from-this-weeks-game-of?utm_term=.jeRM6XDME#.wkRrMZQre]Literally Just The Best Twitter Reactions To This Week's "Game Of Thrones"[/url]
A co w stylu Belfra, Paktu, Watahy polecicie?
[quote author=Achaja link=topic=205.msg2706468#msg2706468 date=1503391030]
Najlepiej odcinek podsumowuje TEN mem 😎


A widziałaś TEN? 😁
[/quote]

To jest mistrzostwo. 😍

Wzięłam się w końcu za Big Little Lies. Uwielbiam takie klimaty.😀
[quote author=Achaja link=topic=205.msg2706468#msg2706468 date=1503391030]
Najlepiej odcinek podsumowuje TEN mem 😎


A widziałaś TEN? 😁
[/quote]

Misskiedis, Co jakiś czas przeglądam fanpage Game of Laughs - kopalnia memów 🤣
Obejrzałam gota.

NO NIE. NIE ZGADZAM SIĘ NA TE WYDARZENIA  😤 😤 😤
budyń, popieram, też mi się to nie podoba.
rtk, ale Polskie?
rtk polecam "Most nad Sundem" kryminalne kino szwedzko-duńskie. Klimat przypomina mi trochę z polski "Paradoks" z Lindą. Są dotychczas trzy sezony jestem w połowie drugiego, każdy sezon to jeden wątek/historia, czyli coś jak w Belfrze 🙂 Serial polecała tu czeggra1  :kwiatek:
Zwariowalyscie, w GoT super sie akcja toczy. Moze troche absurdalnie, ale nie moze byc happy ending 😉 Przynajmniej nie calkiem cukierkowo :P
honey, niech giną wszyscy, tylko nie zwierzątka 😂
majek   zwykle sobie żartuję
23 sierpnia 2017 09:24
czy ten `Most nad Sundem` to cos w stylu `Killing` ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się