galeria zdjęć dla forumowiczów-szmatoholików

Zakończę Waszego OT dodając kolejne zdjęcie.
Czy takie może być? Euro-star terra komplecik. Niestety nauszniki inna bajka

Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
07 czerwca 2009 17:26
pokemon,
A może masz większy format i możesz skadrować fotkę (konia bardziej w centrum, zbliżenie)?
Mało na fotce widać.
Nie jestem biegła informatycznie (a może leniwa), ale coś tu wymęczyłam w paincie:

Edit - zmieniłam
Ada   harder. better. faster. stronger.
07 czerwca 2009 18:02
Ja chciałam tylko zgłosić że nie wszystkie zdjęcia mają przyporząkowane tagi, np.
--> http://www.szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/31/263#i
--> http://www.szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/24/243#i
KAsztanowatodereszowata w Eskadronie Chocochip/Pink nie wiem czemu wczesniejsze zdjęcia nie były zauważone. Powiem jedno ze od kiedy założyłam ten czaprak zakochałam się w tych produktach teraz chce kupić komplet ESKADRON CZAPRAK COTTON NICI STARLIGHTBLUE

wydawało mi sie, że dodawałam, już wstawiam
Korsik  weźmiesz pink lilac i fuksje z rewii mody ?
eskadron sky
banana ma niepotrzebnie dwie zakładki  😉  tzn tak mi się wydaje
orchidea anky na kasztanie
super wygląda  😉
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
07 czerwca 2009 20:25
Anky Pea



hortensja bedzie jak założę z owijkami  😉
Może bardziej zorientowani będą wiedzieć co to za kolekcje 😉
Można wrzucić do galerii jak potrzeba 😉

Szary Eskadron
---

Czarny Anky


Karmel Eskadron


Autorski róż Eskadron
---


 Przypominamy wszystkim, że punkt 9-ty regulaminu forum mówi:  Zamieszczaj zdjęcia, które nie przekraczają swoją wielkością 800 na 800 pikseli. Usprawni to działanie forum i nie będzie sprawiało, że forum się "rozjeżdża". Bardzo prosimy o stosowanie się do niego. Wszelkie odstępstwa będą od tej pory karane ostrzeżeniem na 3 dni.
Pad Eskadron- negro/wine/coriander

tulipann, do tego różowego eskadrona sama dopierałaś kolory lamówiek itp.?
galopada_   małoPolskie ;)
08 czerwca 2009 20:29
a ja kupilam moim chlopcom seledynowe kantary  😍
Nie wiem czy to sie nadaje

Eskadron deepblue na gniadej
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/3e0a16fb25527f98.html
Dlaczego mnie nie ma na stronie  🙁 zdjęcie nie pasuje?
caroline   siwek złotogrzywek :)
09 czerwca 2009 15:18
pokemon, nie panikuj, nie od razu wszystkie zdjęcia sa dodawane - zazwyczaj mija pare dni. to "czlowiecza" praca a nie "automat" 😉
a fotka bardzo ładna, na pewno nikt jej nie odmówi miejsca w galerii 🙂


przy okazji mam prośbę - opolanka / dworcika - którakolwiek z was wymoderowała post tulipan [glow=red,2,300]kasując [/glow]linki do zdjęć - dlaczego nie skasowałyście tylko tagów IMG (tak jak wczesniej robiła to aurelia) a całe zdjęcia?? 🙁  szkoda takich fotek, ZWŁASZCZA w tym watku 😕
Panikuję, bo zdjęćia wstawiane później już są.  A mojej  czempionicy nie ma.
No i poczułam się jak rozwydrzona nastolatka  😅
pokemon, zdjęcie pasuje, ale tak jak pisałam wklejajcie fotki 700-800 pikseli szeorkości. 640 są malutkie i z reguły tracą na jakości.

Anaa,], Korsik, prosiłam o dodawanie tagów do kolorów i maści, jeśli wstawiacie nowe zdjęcia 🙁

UWAGA! Do dziewczyn wrzucających zdjęcia na stronę - zobaczcie w edycji fotki macie roletki z rozwijanymi tagami. Proszę dodawać tagi do zdjęcia, inaczej wyszukiwarka go nie zindeksuje. Tagów może być dowolna ilość - maść z reguły tylko jedna, ale czaprak w zielono-fioletowe paski można dodać zarówno z opisem "zielenie" jak i "fiolety".

Wystarczy wejść we edycję zdjęcia - poniżej macie wszystko tak zrobione, żebyście mogły bez kłopotu otagować zdjęcia w sposób czytelny dla wyszukiwarki. Mam to zrobić? Coś wyjaśnić? Widzę, że sporo osób korzysta z wyszukiwarki, a chyba poza tymi fotkami, które sama otagowałam, żadne z nowych zdjęć nie zostało opisane w tagi. Szkoda, bo to są tylko dwa kliknięcia 🙁



caroline
zapisałam zdjęcia tulipan, więc jak tylko dowiem się jaka to kolekcja (szary z bordowym) to powstawiam 😉

pokemon, próbowałam wstawić twoje zdjęcie, ale nie mogłam, może jest zaduże?? tak samo próbowałam wstawić zdjęcia fangii w błękintym niciaku i to samo.. jeszcze popróbuje

edit:
ja dodaje tagi, czasem mi się zapomni ale staram się to zrobić później
korsik, wszystkie zdjęcia na głównej w nowo dodanych nie mają tagów. Pozostałych już nie sprawdzałam - jak będę mieć trochę wolnego czasu, to sprawdzę, które fotki są puste.
to może coś źle dodaje? po dodaniu zdjęcia klikam w nie i tam zaznaczam że maść np. gniadaa i kolory np. beże (z listy) i klikam zapisz opis i kategorię
🤔
WRZUCONE

No to pora na Kropke  🙂 Pokazałyśmy się już "produktach Anky",ale wysłali mnie tu... To jesteśmy  😀iabeł:
Kreta blue
Pad jak pad... ale kon obledny !! !!
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
09 czerwca 2009 19:34
trochę mi się ta para z Pipi skojarzyła  :kwiatek:
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
11 czerwca 2009 16:33
WRZUCONE
biały Anky

WRZUCONE, Lib, trochę większe fotki lepiej widać 🙂

Gniady Libel w ES Plum
maleństwo   I'll love you till the end of time...
11 czerwca 2009 17:33
WRZUCONE

To ja dorzucę jeszcze dwa pea

na gniadym


i na rudości
KuCuNiO   Dressurponyreiter
11 czerwca 2009 17:44
WRZUCONE

Eskadron NICI creme:

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się