sklepy internetowe

Moon, ja zamawiałam ogłowie. Wszystko zgodnie z terminem podanym na stronie, kontakt telefoniczny fajny i mile Panie po drugiej stronie 😉
Duży plus dla sklepu Horseway za idealny, przemiły kontakt oraz ekspresową wysyłkę. Do zamówienia dostałam miły drobiazg, no i wysyłka za darmo, niezależnie od wartości zamówienia 😅
Jak zwykle plus dla arcusa ekspres wysyłka, stały i miły kontakt, i zawsze jakiś gratisik wpada 😀 dodatkowo ceny i asortyment zachęcają 😉
Plus dla Pasi-konika za przed terminową realizację, miły rabacik oraz drobne upominki firmowe dorzucone do zamówienia 🙂
Moon   #kulistyzajebisty
25 lipca 2017 19:48
Standardowo plus dla konika i dla horse-tack 🙂
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
26 lipca 2017 12:41
Tradycyjny plus dla Animalii - jak zwykle błyskawiczna przesyłka i gratisy 🙂

Neutral albo mniejszy plus 😉 dla HorseTown - czas oczekiwania na paczkę dłuższy niż podawano, brak informacji o wydłużeniu czasu dostawy, ale za to paczka dobrze zapakowana i przesyłka od 100zł gratis, co zawsze jest sporą oszczędnością.
Hej, mamy tu kogoś z KONIKA? Napisałam do nich 3 maila z jakąś informacją odnośnie zamówienia,zaksięgowania wpłaty itp. i zero odzewu. A nie mam nawet potwierdzenia zamówienia na poczcie, więc chciałabym uzyskać jednak jakaś odpowiedź.
xxagaxx Ja bym na Twoim miejscu po prostu do nich zadzwoniła, wtedy od odpowiedzi wymigać się nikt nie może  😁
Vendettka, aktualnie nie mam możliwość wykonania telefonu. Musiałabym prosić rodziców, znajomych a wiadomo że oni nie do końca ogarniają.
Moon   #kulistyzajebisty
28 lipca 2017 10:11
xxagaxx, a masz możliwość napisania do nich na ich chacie, na stronie www?
Jak napiszesz w godzinach pracy (e... czyli u Ciebie w nocy to wyjdzie O.o :P) to powinni odpisać - mi bardzo szybko udzielili potrzebnych informacji kilka razy 😉
Plusy dla:
- HealthyHorse - za super promocję na buty cavallo i dobry kontakt ze sklepem
- GNL - za bardzo szybką wysyłkę
Moon, nie rozumiem co miałam zrobić, ale już anai ogarnęła motyw 😀 nie wiem czemu na telefon reakcja jest natychmiastowa a na maile żadna 😀. Wszystko jest w porządku i muszę czekać aż wszystko będzie skompletowane.
Duży plus dla Hidalgo, bardzo dobry kontakt i miła obsługa, dodatkowo fajny prezent w postaci próbki ciasteczek dla koni 🙂
+ dla Equishop.pl jak zawsze  💘
+ dla konik.com.pl
+ dla podkowaliny.pl
Moon   #kulistyzajebisty
11 sierpnia 2017 22:04
+ dla gnl 8-)
- dla beckersport chyba najgorszy sklep w jakim miałam nieprzyjemność robić zakupy
Pierwsze zamówienie nieudane bo zamówionego wędzidła nie było już w ogóle w ofercie a w sklepie oczywiście dostępne.
Drugie zamówienie złożyłam tylko i wyłącznie dlatego że wygrałam bony.
Zamówiłam wędzidło, którego oczywiście też nie mieli więc wysłali mi inne i udawali że to pomyłka.
Wymiana na inny towar trwała dość długo a zwrot nadpłaty oczywiście ostatniego dopuszczalnego dnia mimo że to przecież ich wina była.
Wszystko bardzo rozwleczone w czasie(ponad miesiąc), jakby nie mogli od razu napisać, że nie mają tego co zamówiłam i czy chce inne.
Plus dla cavalloshop - mega szybka wysyłka.
I spóźniony plus dla amigo-konie - zero problemów z anulowaniem zamówienia i szybki zwrot pieniędzy, dobry kontakt.
Duży + dla GNL za pomoc w dobraniu rozmiaru i szybką wysyłkę.
Plus dla febro i magia.sklep2.pl.
anetakajper   Dolata i spółka
21 sierpnia 2017 06:03
Minus dla Animalia.pl. Zamówienie 24h zamówione 16.08. - w kompletowaniu :/ i tak już drugi raz.
Wiecie może, czy którykolwiek sklep w Pl ma produkty tredstep? Chodzi mi o czapsy.
Moon   #kulistyzajebisty
22 sierpnia 2017 10:28
anai, szukałaś w Febro? Albo Horse-Trade?
Sto lat temu okser miał co nie co (swoją drogą bardzo fajne czapsy mają, mierzyłam i zakochana w nich byłam) ale obecnie to ani oksera ani tredstepa 😉
Moon, właśnie mam ich czapsy, przeżyły dwa lata łącznie z zimą, chciałam kupić nowe, ale gnl już ich nie prowadzi.
anai, Konik ma rękawiczki Tredstep, zapytaj czy Ci czapsy ściągną.
Czy ktoś miał jakiekolwiek problemy z zakupami w sklepie jeździecki Parkur? (http://www.parkursklep.pl/)
Zamówiłam u nich ogłowie, kiedy przyszło okazało się że skóra jest cała popękana i na dodatek z dziwnym białym "nalotem" (nie był to kurz). Od razu dzwoniłam że chcę oddać ogłowię i oczekuję zwrotu pieniędzy. Odesłałam je 20 lipca. Od tamtej pory dzwoniłam kilkakrotnie dlatego że nie otrzymałam od nich zwrotu. Wysyłałam również maile i nic a od kilku dni nie odbierają ode mnie telefonów...
Ktoś się spotkał z czymś podobnym? Co robić?  😵
Słyszałam złe opinie o tym sklepie i chyba nawet czytałam w tym wątku, więc pewnie nie jesteś pierwszą osobą.
Pan odebrał dzisiaj telefon ale dodam że dzwoniłam z innego numeru. Tłumaczył się tym że "gdzieś coś niby źle wypełniłam jeśli chodzi o zwrot towaru" i takie tam. Dodam tylko że sklep ma 2 tyg na uznanie reklamacji i jeżeli po tym czasie nie zostałam poinformowana o rzekomych błędach to znaczy że została ona uznana.
Tak czy inaczej NIE POLECAM TEGO SKLEPU  ❗
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
23 sierpnia 2017 13:42
Trzcinka, ale ty nie reklamowałaś ogłowia tylko chciałaś je oddać, bo nie spełniało twoich oczekiwań. W ciągu 2 tygodni powinnaś poinformować o tym sklep, nie musisz nawet podać powodu- możesz sobie napisać "Dzień dobry, dziś zwracam ogłowie, które u Państwa zamówiłam, bo mi się nie podoba", chyba każdy się zgodzi, że tym hasłem odstępujesz od umowy zawartej na odległość i koniec pieśni. Mają 2 tyg od otrzymania paczki na to żeby oddać Ci pieniądze.

anai, a GNL nie ma? Kiedyś mieli rękawiczki na pewno, może czapsy też?
Wiecie może, czy którykolwiek sklep w Pl ma produkty tredstep? Chodzi mi o czapsy.

Miałam sztylpy tredstepa i jak tylko zaczęłam w nich regularnie jeździć rozsypały się - puściły w szwach, powycierały się, poodbarwiały od słońca. Fakt faktem były piękne, super się w nich jeździło  i dobrze wyglądały na nodze, ale codziennego użytkowania przez pół roku nie wytrzymały. Może trafiłam na jakąś felerną parę...

Z produktów Tredstepa miałam 3 pary długich oficerek, sztylpy, rękawiczki i bryczesy. W tej samej cenie produkty Ariata okazały się dużo lepsze gatunkowo (z wyjątkiem bryczesów, które w mojej opinii, obydwóch firm są świetne). U mnie w tej chwili Ariat jest nr 1  😉 🙂.
czeggra1, no widzisz, u mnie inaczej. Mam tredstep deluxe, drugi rok, jeżdżę w nich na okrągło i są super. Ale sklepy wycofały się z tej firmy (pisałąm do konika i gnl). Ale sprawdzę ariata, skoro chwalisz.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się