Pensjonaty w Poznaniu i okolicach

Corcel, podłoże na zewnątrz pół kwarcowe, czy kwarcowe, lonżownik, pastwiska, ładne, czyste boksy, hala. 😉 Odległość, stajnia znajduję się w Poznaniu na ulicy Przemyskiej. Ostatnio jak byłam mieli 2 boksy wolne.
fender a jaka cena?


600 zł
Dziewczyny bardzo prosze o pomoc.
Szukam stajni do 1000zł dla wałacha,
Najlepiej aby miała:
-Hale
-dobre podłoże na zewnatrz ,
-brak rekreacji
-padoki, pastwiska

Do 30 km od Poznania.




Priv 😉 aktualnie Łopuchowo nie ma co prawda wolnego boksu, dopisujemy jednak chętnych do kolejki 🙂 2x hala w tym jedna z kwarcem, dobre podłoże na maneżu, brak rekreacji, padoki i pastwiska, znajdujemy się niecałe 30km od Poznania  😎
Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

02 sierpnia 2017 13:13
Chodzą słuchy, że w Ziminie, niedaleko Środy Wlkp., w starym PGRze pensjonat się otworzył. Ponoć super hiper extra cool ( ale wiem to od nie-końskich ludzi). Czy koś słyszał o takim? Baffinka?

Aaa, i podobno Iwno zwija pesjonat.
oo nie wiedziałam że obok mnie jest jakiś nowy pensjonat w Ziminie.... podjadę i zobaczę 🙂
Hmm... Nic nie słyszałam o tym nowym pensjonacie. Spróbuję popytać
Trochę nie ten temat, ale może ktoś słyszał o osobie, która chce udostępnić konia do jazd?
A jakiego konia konkretnie szukasz?
oo nie wiedziałam że obok mnie jest jakiś nowy pensjonat w Ziminie.... podjadę i zobaczę 🙂

KToś był w tej stajni ?? niedaleko środy wielkopolskiej ?
Polecicie proszę jakieś przyjazne miejsce, gdzie mogłabym zabrać siostrzenice (8 i 10 lat) na oprowadzankę lub lonżę? Zależy mi na spokojnych i zadbanych kucykach oraz fajnym instruktorze. Chciałabym, aby złapały bakcyla 😉
Powstała nowa szkółka w Zakrzewie! Polecam! mają też kucyki! Nazywa się Trzy Konie, mają stronę na Fb.
No i szkółkę Ani Wieczorkiewicz przy UAM na Hubach Moraskich polecam.
Ok, a coś "bardziej" sprawdzonego? 😉
Orientuje się ktoś może czy Wechta w Rosnówku przyjmuje konie w pensjonat? Swego czasu chodziły plotki, ze swoje konie ma przenieść do innej stajni a Rosnówko ma być pod pensjonat, wie ktoś cokolwiek również na ten temat?
[quote author=Hala124 link=topic=208.msg2701709#msg2701709 date=1501690335]
oo nie wiedziałam że obok mnie jest jakiś nowy pensjonat w Ziminie.... podjadę i zobaczę 🙂

KToś był w tej stajni ?? niedaleko środy wielkopolskiej ?
[/quote]

Niestety nie byłam ale słyszałam ze ponoć standard top.
Chętnie też usłyszę opienie 🙂
Ok, a coś "bardziej" sprawdzonego? 😉


w Harmony Farm mają dwa male konie dla dzieci, szetlanda i spokojnego walacha arabka. Mają tez obozy dla dzieci.
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
10 sierpnia 2017 12:14
Gold Team Rogalinek - jazdy dla dzieci i dorosłych 😉
[quote author=angelika04 link=topic=208.msg2702826#msg2702826 date=1502100388]
[quote author=Hala124 link=topic=208.msg2701709#msg2701709 date=1501690335]
oo nie wiedziałam że obok mnie jest jakiś nowy pensjonat w Ziminie.... podjadę i zobaczę 🙂

KToś był w tej stajni ?? niedaleko środy wielkopolskiej ?
[/quote]

Niestety nie byłam ale słyszałam ze ponoć standard top.
Chętnie też usłyszę opienie 🙂
[/quote]

Był ktoś zobaczyć? 🙂
Polecicie proszę jakieś przyjazne miejsce, gdzie mogłabym zabrać siostrzenice (8 i 10 lat) na oprowadzankę lub lonżę? Zależy mi na spokojnych i zadbanych kucykach oraz fajnym instruktorze. Chciałabym, aby złapały bakcyla 😉

Spróbuj Michałówka i isntruktorka Kasia 🙂
Jakie jest podłoże w raduszynie na czworoboku?
Heej. Wiadomo coś o, w nie długim czasie zwalniających się miejscach w stajniach, bliskie okolice Poznania, ważny dojazd mpk, lub pkp. Będę nie długo, czy może długo.. (3-4 tygodnie) przenosić konia, a szczerze powiem że to co, aktualnie figuruje w ogłoszeniach mnie nie urządza, chciałabym mieć większy wybór. Co do stajni najważniejsze pastwiska, dobry plac do jazdy, hala nie koniecznie, ale super, no i siodlarnia. Nie chcę tułać się z paką... Wiecie coś może?  :kwiatek:
MalinaZGryzina, ale ze dojazd MPK i pastwiska? Ze niby w centrum maja te pastwiska wyrosnąć, czy jak? Wszędzie jest albo dobry dojazd, ale małe wybiegi, albo super warunki, ale dojazd 20-30km od miasta.
20-30min od miasta, spoko może być.. dlatego piszę MPK lub PKP, dojeżdżało się to tu, to tam. Już bez przesady, są stajnie co i w Poznaniu leżą, a pastwiska mają, ale wolnych mieć brak.  😁
Dzięki za podpowiedzi  :kwiatek: udało mi się wybrać fajne miejsce.
Cześć,
mam pytanie czy ktoś z obecnych jeździ w Swadzimiu? A może ktoś trzyma tam konia i wie jak to teraz tam wygląda z jazdą rekreacyjną?
Mam specyficzne pytanie. Czy ktoś z tu obecnych kojarzy osobę Adam Stanek?
Cześć  🙂
Pomału się rozglądam za jakimś nowym domkiem dla kobyłki. Poszukuję stajni w Poznaniu i okolicach tak do 30km. Wymagań raczej sporych nie mam ,ale zależy mi najbardziej na hali z dobrym podłożem z kompletem przeszkód, oraz dobry plac do jazdy na zewnątrz. Karmienie według właściciela i stały dostęp do sianka. Mile widziane w sezonie pastwiska. Tutaj moje pytanie, czy orientujecie się gdzie są jakieś obecnie wolne miejsca ,oraz co polecacie 😀  Jesień za niedługo zawita ,a chcemy pozostać w dobrej formie  💃   
Chodzą słuchy, że w Ziminie, niedaleko Środy Wlkp., w starym PGRze pensjonat się otworzył. Ponoć super hiper extra cool ( ale wiem to od nie-końskich ludzi). Czy koś słyszał o takim? Baffinka?

Aaa, i podobno Iwno zwija pesjonat.


Czy cos juz wiadomo ?
Byłam w tym Ziminie w zeszłym tygodniu i jeśli trafiłam w dobre miejsce, to warunki są na poziomie średnim, jak nie gorzej. Podejrzewam, ze to było to miejsce, ponieważ były to stare PGRy. Jedyne co jest tam okej to ładna, nowa stajnia i karuzela. Reszta słaba, hala straszna, wybiegi bardzo małe. Miejsce z potencjałem, stajnia istnieje już dwa lata, z tego co dowiedziałam się od jednej z pensjonariuszek. Ponadto byłam tam również rok temu i właściciel obiecywał nową halę oraz ogrodzony plac do jazdy, jednak przez rok nie zmieniło się tam nic. Niestety nie jest to stajnia, do której chciałabym przenieść konia i moje poszukiwania trwają dalej...  😕
Cześć  🙂
Pomału się rozglądam za jakimś nowym domkiem dla kobyłki. Poszukuję stajni w Poznaniu i okolicach tak do 30km. Wymagań raczej sporych nie mam ,ale zależy mi najbardziej na hali z dobrym podłożem z kompletem przeszkód, oraz dobry plac do jazdy na zewnątrz. Karmienie według właściciela i stały dostęp do sianka. Mile widziane w sezonie pastwiska. Tutaj moje pytanie, czy orientujecie się gdzie są jakieś obecnie wolne miejsca ,oraz co polecacie 😀  Jesień za niedługo zawita ,a chcemy pozostać w dobrej formie  💃   


Jak na Poznan to spore wymagania  😂 😉

julka177 No w sumie masz rację...ale może jednak coś się znajdzie  🤣 Miałam parę upatrzonych już ,ale okazało się że wszędzie brak miejsc 😤
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się