Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Ktoś się orientuje jakby to zrobić, żeby kupić pakę Alfako w niższej/promocyjnej cenie? Jest w ogóle taka opcja?
Szukam jakiś promocji na pasze/witaminy dla klaczy ze źrebakiem 🙂
jedz na targ do Tłuszcza lub Jadowa, lub do sklepu rolniczego. Tam mają pasze dla klaczy karmiącej i źrebiąt po 28 zł za 20 kg. Skład całkiem przyzwoity. Marka "Unipasz" - u nas kobyła bdb po tym wygląda, szybko odbiła po porodzie. Do tego dokupilismy witaminy Reformin Plus i wydaje się być wystarczająco.
Nina Z ostatnio kupiłam dwie paki w alfako, maxi i midi prestige. Nie dostałam żadnego rabatu.  🙄
W alfako nie dają żadnych rabatów :/ na allegro może ceny są delikatnie niższe, a tak to zero promocji...
Megane, oo widzę, ze z moich okolic jesteś. 😉 Wezmę na próbę, zobaczymy czy będzie smakować kobyle.
do 30.08 na www.dobry-kon.pl -20% na CDM
Czy ktoś widział gdzieś jeszcze dowolny czaprak w kolorze powderrose na promocji ?
Albo czy ma ktoś jakiś kod rabatowy do konika ?  👀
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
27 sierpnia 2017 10:47
wabankowacotton vs przepraszam, dopiero teraz doczytałam, że na promocji :/
Equishop ma promocje na letnią kolekcje. Z powderrose zostały tylko PD
Megane, oo widzę, ze z moich okolic jesteś. 😉 Wezmę na próbę, zobaczymy czy będzie smakować kobyle.

Zerkni sobie na skład w necie, jest całkiem przyzwoity. Pasza smaczna, moje jedzą 😉
rybka   Różowe okulary..
27 sierpnia 2017 19:37
Ktoś może ma kod jakiś do GNL?  👀
Ma ktos jakis kod promocyjny do Horse Trade? 🙂
- 10% na suplementy Naf
Kod: Naf
Promocja ważna 28.08-30.08.2017
Kod wyświetla się do wybrania w koszyku
http://healthyhorse.pl/368-naf
orientujecie się kiedy będą promocje na tegorocznego niciaka i kolekcję NG ?
Gdzie kupię wysłodki niemelasowane w 50 kg workach? Ew. 30 kg. Zagapiłam się i sklepy rolnicze już nie mają, czekają na świeże zbiory buraków.
Wysłodki może będą jeszcze na targu w Kołbieli.
-40% na bryczesy RC Champion. Klik
Wysłodki może będą jeszcze na targu w Kołbieli.

a kiedy w Kołbieli jest targ? Bywasz tam? Możesz przy okazji podpytać?
Gdzie kupię wysłodki niemelasowane w 50 kg workach? Ew. 30 kg. Zagapiłam się i sklepy rolnicze już nie mają, czekają na świeże zbiory buraków.

Allegro. Ja biorę stąd: http://allegro.pl/wyslodki-buraczane-30kg-pasza-dla-bydla-swin-kon-i6920378438.html
Jakieś promocje na preparaty odpiaszczające albo rabaty na suplementy?
Targi w Kołbieli są w czwartki, ale ja mam jeszcze tonę wysłodków więc w najbliższym czasie nie pojadę.
29.08-03.09 -15% w koniku na hasło "PONY".
W Hest House -15% na otręby ryżowe Nuby 🙂 http://hesthouse.abstore.pl/-nuba-rice-20kg-promocja-15-,c,p1311,pl.html
[quote author=Megane link=topic=15196.msg2708298#msg2708298 date=1503939066]
Gdzie kupię wysłodki niemelasowane w 50 kg workach? Ew. 30 kg. Zagapiłam się i sklepy rolnicze już nie mają, czekają na świeże zbiory buraków.

Allegro. Ja biorę stąd: http://allegro.pl/wyslodki-buraczane-30kg-pasza-dla-bydla-swin-kon-i6920378438.html
[/quote]
uffff... kupiłam w Wyszkowie 😉 wcześniej tam wydzwaniałam i mieli tylko melasowane 😉
Czy ktoś widział gdzieś jeszcze dowolny czaprak w kolorze powderrose na promocji ?
Albo czy ma ktoś jakiś kod rabatowy do konika ?  👀

Do konika jest 15% na kod: pony
Tylko musisz sie pospieszyć 😉 bo chyba do jutra jest ta promocja
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
04 września 2017 12:57
Promo w GNLu - niestety again bez Eskadrona i Pikeura 🙁
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
04 września 2017 18:38
Przegapiłam promocję w koniku  👿
Czy gdzieś jeszcze oprócz GNLa jest teraz jakaś promocja na cały asortyment?
Przegapiłam promocję w koniku  👿
Czy gdzieś jeszcze oprócz GNLa jest teraz jakaś promocja na cały asortyment?

w zabookuj jest dziś i jutro -10%
A.kajca   Immortality, victory and fame
07 września 2017 22:49
Ma ktos jakis kod promocyjny do Horse Trade? 🙂

Dołączam się do pytania 🙂
Do Horse-Trade sprobujcie ZAKUPY8
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się