Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Hera ja tez się zawsze zastanawiałam o co w tym chodzi  😉

szkoda że nikt nie zna odpowiedzi na moje pytanie 🙄 ale dziękuję za próby pomocy  :kwiatek:
ushia  :kwiatek:
zadnego nie znam, ale pewnie jest jakieś forum
Dlaczego najlepsze rzeczy na re-volcie są sprzedawane zawsze wtedy kiedy cierpię na brak gotówki ?  😫  🤣
Ada   harder. better. faster. stronger.
04 czerwca 2009 18:01
Mhmm masz pecha ?
Wszyscy chcą się wyprzedać w czasie krysysu :p wtedy mało kto ma kase ale zawsze ktoś się znajdzie.
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
04 czerwca 2009 19:53
Jak wygląda cera naczynkowa? Szukałam zdjęcia w internecie, ale wyskoczyły mi tylko kobiety z piegami...  🤔
Averis   Czarny charakter
04 czerwca 2009 20:01
Cera naczynkowa charakteryzuje się tym, ze na powierzchni skóry widać takie małe, czerwone 'pajączki', kształtem przypinają małe pęknięcie na szkle, czasami łączą się ze sobą tworząc takie 'kłębki' Nie umiem tego jaśniej wytłumaczyć :P
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
05 czerwca 2009 02:22
i najlepiej te naczynka powypalać u kosmetyczki - strzela  przy twarzy takim pistoletem  z ładunkiem elektrycznym i zamyka te naczynka. Inaczej mogą się pokazać takie jakby żylaki na twarzy.  O taka cerę trzeba dbać bo szybko zmarszczki się ukazują. .
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
05 czerwca 2009 19:18
Jakie trzeba spełniać niezbędne wymogi, aby otrzymać statut bezrobotnego? Skończyłam LO, jeszcze nie studiuję.
Seksta   brumby drover !
05 czerwca 2009 19:34
Zdaje sie,ze chyba pracowac rok majac umowe o prace a pozniej nie miec pracy przez rok  i wtedy mozna starac sie o zasilek. Z tego co kojarze.

Strzyga Najlepiej zajerestruj sie w UP ( wymog konieczny, musisz odbyc jakies tam szkolenia rowniez ) i wszystkiego dowiedz u zrodla 😉
Czym się różnią studia wieczorowe od zaocznych ? Niby wiem  ale tak nie do końca  😡
Ponia   Szefowa forever.
05 czerwca 2009 21:55
Wieczorowe masz codziennie ale wieczorami, a zaoczne to weekendy, w zależnosci od uczelni albo co weekend albo co 2 tyg.😉
no i generalnie oba rodzaje są płatne😉
chociaz z tymi wieczorowymi.. to róznie bywa..
miałam być na wieczorowej fizjoterapi ale była tak wieczorowa ,że zajęcia miała codziennie od 11 do 18 a jej "plusem" było to że kosztowała 2.500 za sem.
Poniuś dzięki  :kwiatek: Do końca nie byłam pewna ale rozwiałaś moje wątpliwości 🙂
Chcę zainstalować grę, ale wyskakuje mi błąd:
aplikacja nie została prawidłowo zainicjowana(0x0000135)
co powinnam zrobić?
ushia   It's a kind o'magic
06 czerwca 2009 21:00
chyba poszukac nieuszkodzonej wersji gry
Lov   all my life is changin' every day.
07 czerwca 2009 10:35
Jeśli spuścimy kroplę wody idealnie na czubek na przykład stożka- to którędy kropla poleci? Jednym śladem, dwoma? Od czego to zależy?
takie moje wymyślanie 😁
ushia   It's a kind o'magic
07 czerwca 2009 10:48
jezeli mowa o idealnej kropli puszczonej idealnie na czubel idealnego stozka to powinna sie rozprysnac - bo napiecie powierzchniowe rowno sie rozlozy
jezeli mowa o zwyklej sytuacji to splynie raczej jednym sladem, od tej strony na ktora bedzie puszczona, jezeli dosc rowno, to moze sie rozdzielic
trzynastka   In love with the ordinary
07 czerwca 2009 12:40
dlaczego muchy latają naokoło lampy nawet w dzień , czyli jak ona jest wyłączona?
guula   Miałam zamiar coś zmienić... Zmieniłam zamiar
07 czerwca 2009 22:28
ninevet mnie tez to zawsze zastanawiało  😁
i jeszcze ostatnio się zastanawiałam dlaczego właściwie ćmy lgną do światła? Wiem - instynkt - ale skąd, dlaczego? 🤣
Czy ktoś może mi podrzucić linka do tematu, gdzie były fotki naszych drugich połówek?
nie mogę go znaleźć  😲
Jeżeli mam w itunesie więcej muzyki niz miejsca na ipodzie da się zrobić jakoś tak zeby on synchronizując mieszał tą muzykę i zgrywał losowo?
Bo teraz mam tak ze mam juz zgrane to 8 giga i nie umiem zrobić nic zeby mi świeższą  muzykę zgrał.
Czy to prawda, że jak się zacznie obierać/kroić zielonego ogórka od tej ciemniejszej strony, to potem jest gorzki?
święta prawda.
ale mówimy oczywiście tylko o świeżym zielonym 🙂
tak samo jak sałatę trzeba rwac a nie kroić (podobno na gorzki smak ma wpływ materiał z którego zrobione sa zazwyczaj noże)
thaya, dzięki, bo boję się spróbować, żeby nie mieć potem gorzkiego ogórka, zawsze kroję od jasnej 😉.
To teraz pytanie dwa: jakim cudem "smak" rozprzestrzenia się na całego ogórka?
dlaczego podczas burzy psuje sie jedzenie, np zupa nie schowana do lodowki?
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
09 czerwca 2009 10:50
może dlatego, że jest duszno?
Sądzę, że to kwestia jonizacji powietrza, czyli coś jakby "szalejące wolne rodniki".
Za pomocą jakiego programu mogę otworzyć załącznik gdy plik jest typu WMV ?
Będę wdzięczna za pomoc  🙇
edit. otworzyłam 🙂
Nie wiedziałam gdzie napisać  👀 . Czy ktoś kojarzy zespół muzyczny chyba coś w rytmach techno (albo coś w tym stylu). W ich najnowszym teledysku chodzą małe papierowe ludziki zrobione bodajże z pudełek po zapałkach? (czasami leci na mtv two).
ushia   It's a kind o'magic
09 czerwca 2009 20:29
dlaczego podczas burzy psuje sie jedzenie, np zupa nie schowana do lodowki?

a psuje sie???  😲 😲
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się