sklepy internetowe

Racjonalna dokładnie to miałam na myśli, zwrot a nie reklamację 🙂 Zaraz tylko jak rozpakowałam ogłowie i zobaczyłam w jak tragicznym jest stanie dzwoniłam do sklepu i poinformowałam o sytuacji. Nie sądziłam że będą mieli aż taki problem żeby zwrócić pieniądze (których oczywiście dalej nie mam)
Nie polecam użytkownia horse pony z olx, teraz pewnie inaczej bo ich konto zostało zblokowane lecz za tym wszystkim stoi p. Magda Olejnik znana przez wiele osób z oszustwa i wyłudzeń pieniędzy. Ale wracając do tematu, dwa tygodnie temu p. Olejnik wystawiła na olx.pl ogłoszenie odnośnie sprzedaży ochraniaczy veredus zainteresowana byłam i wysłałam pieniądze. Pani Olejnik poinformowała mnie że towar idzie z Anglii no dobra to poczekam. Minął czas wysyłki i cisza. Pisze nie odpisuje, dzwonię tel wyłączony. Zadzwoniłam do poznania gdzie nawet nie wiedziałam p. Olejnik prowadzi sklep horse pony, brała udział w luzakowaniu na wielu zawodach i oszukał Pana który mi powiedział w wprost - nie odzyska Pani tych pieniędzy czekam już wiele lat. No to nieźle. Później zaczął pisać do mnie jakiś Pan który uważa się za właściciela sklepu i zwraca mi pieniądze już 3 dni a to że ma ważne spotkanir a, tonie ze skończyły mu się kody sms no żenada na maksa. Podali mi nr przesyłki wymyślony, firma kurierska wymyślona. Więc reasumując w ochraniaczach veredus chodzą kucyki w niebie bo one nie istnieją a baba wali ludzi na każdym kroku. Czas przejść na wyższe szczeblo i zająć się tym wszystkim porządnie czyli Tak jak mówi prawo.
Czy jakiś sklep w Polsce zajmuje się dystrybucją kasków GPA?
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
27 sierpnia 2017 08:23
+ dla Dobry-koń dobry kontakt, szybka wysyłka, miła obsługa, Panie nawet wytargały dla mnie czaprak z magazynu, żeby go pomierzyć 😉 i zadzwoniły z tą informacją. I miły gratis do zamówienia.
Też mogę dać + dla dobrego-konia zadzwonili, że jest problem z dostępnością, zmieniłam zamówienie, nadpłata została zwrócona, można się dodzwonić do nich bez większych problemów.
aga tak bezpośrednio od GPA to chyba żaden, Pikeur z nimi współpracuje i chyba tylko przez ich firmę jest prowadzona sprzedaż w Polsce.
Czy jakiś sklep w Polsce zajmuje się dystrybucją kasków GPA?

Czy dystrybucją to nie wiem ale kupic je można w wielu sklepach...
dzięki, już dostałam namiar 🙂
Czy jakiś sklep w Polsce zajmuje się dystrybucją kasków GPA?


Jaki kask potrzebujesz?
http://koniesklep.pl/Wybierz-wg_PRODUCENTA_GPA(3,9402,).aspx

Lub inne nie wymienione na stronie też mogą sprowadzić.
GPA first Lady, strasznie mi się daszek spodobał. I IMO żadne kaski nie mają tak dobrego systemu wentylacji jak GPA.
xxagaxx, te są w arcusie, pasikoniku, końskiświat. Ale bardzo różnią się cenami w poszczególnych sklepach. Tylko nie mów, że chcesz brązowo-czarny.
anai, nie, chce cały brązowy. Mam aktualnie taki brązowo czarny GPA (inny model). Ten daszek skórzany mnie trochę denerwuje i kolor za jasny.
xxagaxx, uff.. 😉 właśnie w tym modelu jest ogromna różnica w kolorze daszki reszty i mi się to. Bardzo nie podoba 😉
+ dla dobrego-konia, bardzo miła obsługa, szybka wysyłka i gratis do zamówienia
dobry-koń gigantyczny plus, w niecałą dobę paczuszka u mnie! Pani telefonicznie odpowiadała na każde moje pytanie, anielska cierpliwość. Dla mnie sklep na medal 😍 :kwiatek:
Dla mnie MEGA duże plusy dla Konika i Zabookuj  😍 :kwiatek: 😍
Odkąd kupiłam konia czyli od końca czerwca jestem tam właściwie co drugi tydzień i zawsze obsługa mnie miło zaskakuje. Gorąco polecam!
Wystawiłabym mega nudne plusy dla Konika i Animalii, że takie tam jak: super kontakt, czy przesyłka w domu w mniej niż 24 h
Ale po co
Nuda panie , no nuda
😜 😜 😜
desire   Druhu nieoceniony...
04 września 2017 18:50
Trzcinka,  i jak z parkurem sprawa sie rozwiązała??nim mie postraszyłam ich Rzecznikiem Konsumenta i policją to kasy nie widziałam, co zresztą opisywałam 2 strony temu... 😉 jak widać, nie tylko mi nie chcieli oddac pieniędzy...   👿
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
06 września 2017 09:17
Ode mnie też plus dla Konika - sprawnie i bezproblemowo 🙂
Jak oceniacie beckersport? Z tego co widzę nie należy do popularnych. Sprawny i rzetelny?
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
11 września 2017 06:07
Klami o ile sama realizacja zamówienia zawsze u mnie przebiegała bezproblemowo, tak problemy miałam z otrzymaniem swoich pieniędzy za zwrócony sprzęt - słaby kontakt, długi czas oczekiwania etc. Dlatego raczej nie polecam tego sklepu.
Ja najczęściej mialam u nich problem z dostępnością towaru.rzeczy dostepnych na stronie nie było u nich fizycznie.
Ale wtedy zawsze konsultowali to ze mna i zamieniali towar na podobny (nawet droższy).
Moon   #kulistyzajebisty
11 września 2017 08:13
Klami, wyhaczyłam u nich kiedyś, jako jedynych DEETa NAFu, ze stanem magazynowym, że jest dostępny. Napisałam dla pewności maila, czy to aby nie pomyłka. Produkt był, wszystko super, zapłaciłam, zamówiłam. Następnego dnia telefon, że oni jednak tego psikadła nie mają, a za chwilę jednak, że mają, ale że butelka jest popsuta i cieknie i że wyślą w takim razie inne o podobnej wartości. Chcieli mi wcisnąć Rokale (które DEETem nie jest) - na szczęście byłam przy komputerze, więc wynegocjowałam wysyłkę czarnej absorbiny.
Produkt finalnie dotarł, ale uczucia miałam mocno mieszane.
Pierwszy minus dla Bergo - zamawiam u nich namietnie od czerwca, zostawilam juz pare k, jednak podejście do klienta im miejscami kuleje. Poprosiłam o wysyłkę danym kurierem, potwierdzili że wyślą tym o który prosiłam, po czym wyslałi tym drugim. Dla mnie to problem bo z tym drugim się nie idzie dogadać.
Notorycznie muszę się prosić o dosłanie faktury.
Jak zadzwoniłam że zamawiałam produkt w innym kolorze, to Pan się zaśmiał, że każdy się może pomylić.
Jak lubie ich promocje i duże obniżki, tak chyba sobie następne zakupy u nich daruję.

Na maila o tym, że prosiłam o innego kuriera nawet nie odpisali głupiego "Przepraszamy".
+ dla Amigo = paczka doszła super szybko, kontakt bardzo dobry  😍
+ dla Equus = już drugi raz bez zarzutu- super szybko dotarła paczka, kontakt również super  😍
Klami beckersport ogólnie całkiem całkiem, do póki nie zwrocisz im towaru... Ja teraz czekałam 3,5 tygodnia na zwrot pieniedzy. Dopiero po 3 telefonach i mailach ode mnie pieniadze były na koncie po 3 dniach od maila.
A jesli chodzi o ich wysyłki to szybko doszły rzeczy 🙂
Duży plus dla JT Horse. Super kontakt i ekspresowa wysyłka, kolejny już raz.

Dodaję plus dla GNL
martva, Milla, Moon, azazu93, dzięki za info. To chyba muszę przemyśleć sprawę i może poszukać tych samych produktów gdzieś indziej.
czy można gdzieś kupić CTC bez recepty via net?
bo tylko adresy hurtowni wet. mi wujek googiel wypluwa.
prośba o pomoc  :kwiatek:
który sklep jeździecki/revoltowicz zamówi mi sprzęt firmy IMPERIAL RIDING???
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się