Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
21 sierpnia 2017 21:46
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
21 sierpnia 2017 21:48
marysia550 mi się portfel powoli przestaje domykać przez te wszystkie karty  😂 muszę przyznać, że pod tym względem jestem totalnie nie asertywna  🤦


Zainstaluj w telefonie aplikację do kart lojalnościowych np. Stocard i karty będziesz mogła mieć w domu a portfel będzie lżejszy 😁 W 95% przypadków nie ma żadnego problemu ze skanowaniem kodu z ekranu telefonu itp a jak zapiszesz dane w chmurze to np. przy zmianie telefonu wszystkie karty dalej będą w aplikacji i nie trzeba będzie wpisywać ich od nowa 😉

safie może spróbuj nagrań ASMR? Przetestuj różne "bodźce" i może znajdzie się coś co cię uspokoi. Są to wysokiej jakości nagrania skupiające się na dźwięku. Są szurania, dźwięki czyszczenia uszu, masażu, są też nagrania z "odgrywaniem ról" (np. wizyta u lekarza), są dźwięki gotowania, jedzenia ale i pociągu itp
safie, może spróbuj szukać pod hasłami "hipnoza", "relaksacja", jakieś takie typy.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
21 sierpnia 2017 21:50
Strzyga, dziękuje Dobra Kobieto  :kwiatek:

Misskiedis , muszę przetestować bo do urlopu nie dotrwam  😵
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
21 sierpnia 2017 22:00
safie, jak mówisz po angielsku, to mogę Ci na pw podesłać moją ulubiona. Tylko podaj mi maila.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
21 sierpnia 2017 22:07
safie, z polskich ASMR masz SoftAnnaPL i Relaks wieczorową porą, ten drugi kanał specyficzny, gostek ma też kanał po angielsku SensorAdi
Z zagranicznych np. SoundSpace, ASMRSurge,ASMRMagic czy GhostlyASMR
Ja lubię rozkręcić dźwięk na maxa ale uwaga jak słuchasz na aplikacji na telefonie bo może ci ryknąć np. reklama z yt 😁 I warto poszukać co jest dla ciebie fajne, niektórzy lubią np. dźwięk mlaskania, ja nie znoszę za to lubię te nagrania z "czyszczeniem uszu" mikrofonowi (mają taki śmieszny mikrofon z uszami lub w ogóle w kształcie głowy 😁 ). A na ASMR trafiłam po natknięciu się na filmik na którym gostek "rzeźbił" coś z mydła 😂
Safie, technika relaksacyjna Jacobsona.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
22 sierpnia 2017 20:51
Misskiedis, jeju odkryłam życiowe powołanie  😲 będę nagrywać filmiki jak pękam folię bąbelkową  😜

Serio nie wiedziałam, że można znaleźć filmik jak ktoś miętoli woreczek foliowy, ale o dziwo rzeczywiście niektóre te dźwięki są odprężające
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
22 sierpnia 2017 22:25
safie, mi się marzył taki filmik ASMR wysokiej jakości z nagraniem dźwięków ze stajni z pory karmienia. Taka magiczna chwila spokoju jak konie szamią, uderzają wiadrem o drzwi boksu próbując wygrzebać owies do ostatniego ziarna, parskają, chrupią siano. Ale nie ma a przynajmniej nie znalazłam, był jeden ale jakiś sztuczny taki. A to by było fajnie odprężające. Za to znalazłam filmik 10 godzin jazdy koleją transsyberyjską. Odgłos jadącego pociągu zawsze mnie usypiał, miarowe tumtum tumtum... Filmik faktycznie nagrany w pociągu, kamerka ustawiona na okno, widać jak się pora dnia zmienia nawet 😁
Misskiedis, oooo, takiego ze stajni w porze karmienia też bym słuchała <3
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
23 sierpnia 2017 06:50
Oj tak. Albo nocne dźwięki ze stajni  😁
Może głupie pytanie 😉
Jeśli chodzi o transport koni, czy normą jest, że przewoźnik zabiera tylko konia i jego paszport?
Mając dokumenty i konia w sumie może z nim wszystko zrobić.
Czy stosuje się jakąś umowę, potwierdzającą wykonywanie usługi, czy to jednak właściciel konia powinien byc również w podróży?
Nie wiem jak to dokładnie jest ale przewożący ma obowiązek posiadania paszportu konia. Ty masz przecież umowę kupna sprzedaży konia, w paszporcie też powinien być wpisany właściciel.
Paszport nie jest dokumentem potwierdzającym własność konia .
Ale w sumie umowę sprzedazy-kupna zawsze można podrobić. Zastanawiałam się po prostu, czy jakaś umowa transportu też powinna być spisana.
safie, tutaj też, ale wersja ENG

Przy okazji w ogóle polecam twórczość Kasi Napiórkowskiej 😜 <3
dea   primum non nocere
24 sierpnia 2017 17:45
Podrobić można wszystko, ale za podrabianie papierów jest kryminał.
Fokusowa, dziękuję! Jeszcze się przejdę na lotnisko z pytaniem, żeby się Szkoci określili 😀 Dam wam znać czy mnie nikt nie zatrzymał za posiadanie nielegalnych przedmiotów 😉


Lol, melduje sie z krakowskiego lotniska, podejrzen nie wzbudzilo nawet to, ze dobrze 10 cm tablic wystawalo mi z plecaka :P W kazdym razie dzieki za pomoc 😉
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
27 sierpnia 2017 05:56
honey, dzieki za danie znac. Ciesze sie, ze nie bylo najmniejszych problemow 🙂
mam w aparacie w telefonie jakieś paprochy, jak mogę to sama wyczyścić? czy lepiej iść do kogoś, kto się na tym zna?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
27 sierpnia 2017 20:01
borkowa., możesz spokojnie sama. tylko delikatnie.
Poleci ktoś jakieś miejsce w górach na spędzenie Sylwestra? Najlepiej jakieś domki, szukam miejsca na 8 osób. Fajnie, jakby nie było zbyt drogo i blisko do wyciągów/pubów. Albo chociaż na jakich stronach najlepiej szukać? :kwiatek:
borkowa., możesz spokojnie sama. tylko delikatnie.

a jak się za to zabrać? nie jest to jakieś pilne, ale wkurzają mnie trzy czarne kropki na każdym zdjęciu 🙄
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
27 sierpnia 2017 21:17
borkowa., delikatna szmatka/ patyczak kosmetyczny, "chuch" i polerowanie, jeśli to przednia soczewka jest ubrudzona.
borkowa., delikatna szmatka/ patyczak kosmetyczny, "chuch" i polerowanie, jeśli to przednia soczewka jest ubrudzona.

a jak to porozkręcać?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
27 sierpnia 2017 22:04
borkowa., nie wiem jaki masz telefon. najlepiej zapytać googla/youtuba
madmaddie   Życie to jednak strata jest
29 sierpnia 2017 18:56
Szukam bloga  :kwiatek: Nie zapisałam sobie go w zakładkach, ani nikomu nie linkowałam, a przeglądałam w trybie prywatnym. No zapłaczę się jak go nie znajdę.
Blog był na wordpressie i miał niewiele wpisów. Na stronie głównej były kafelki. Człowiek, który go prowadzi to Kuba i ma dwadzieścia parę wiosen (jak napisał).
Tytuł bloga chyba zawierał jakieś parę sylab w stylu "bum bum"
były tam takie wpisy jak blueberry night, odbicia, terapia, całość raczej niewesoła. Layout z przewagą czarnego koloru.
Często pisał o dziewczynie imieniem Monika i że pracuje w Mordorze.
ktokolwiek widział, ktokolwiek wie, ozłocę :kwiatek:
busch   Mad god's blessing.
29 sierpnia 2017 19:01
madmaddie, jeśli pamiętasz jakieś zdanie z jego wpisów, to wpisz je w googlach wewnątrz cudzysłowu. Myślę że z nastawieniem do takich szczegółów, jakie opisujesz, na pewno jakieś zdanie sobie przypomnisz, nawet jeśli będzie o deadlajnach albo porannej kawie. Wiele razy tak znalazłam zaginione strony 🙂 Wbrew pozorom takie konkretne, nawet trywialne zdania wcale nie muszą się powtarzać na tyle często, byś nie była w stanie odnaleźć bloga 🙂

Często nawet nie musi być to pełne zdanie, wystarczy na przykład charakterystyczne dla autora zestawienie przymiotnika + rzeczownika itd. Ważne, żeby ująć to w cudzysłów, żeby google nie szukało tego jak słów kluczowych.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
29 sierpnia 2017 19:14
busch, przeczesuję wujka G. na wszystkie możliwe sposoby i nic 🙁
edit: yeaaaaaaaahhhh znalazłam!
polecam, tak btw.
https://bumbumbang.wordpress.com/2017/08/14/blueberry-night/
Czy znacie jakieś fajne strony/aplikacje (mogą być anglojęzyczne), w które wpisuje się dostępne składniki, a ona podrzuca pomysły na obiad? 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się