Gra o Tron - dyskusja i spekulacje

CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
27 sierpnia 2017 23:28
Hm... z jednej strony faktycznie nie bardzo powinien się słuchać, ale z drugiej- będzie przemieniony. Zmienieni w wędrowców/umarlaków ludzie też zachowują się inaczej, ponadto słuchają przecież swoich dowódców. Więc wydaje mi się, że jednak Olimpijczyk będzie miał nad nim całkowitą władzę.
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
28 sierpnia 2017 07:44
Kto już widział 7 odcinek?
Ja niestety dopiero wieczorem albo jutro. 🙁
Ja!!!! Obejrzałam na serialeonline.
Kurczę jeżeli bedzie już na HBO Go, to chyba włączę jednak do śniadania 😀
Moon   #kulistyzajebisty
28 sierpnia 2017 08:09
Ja po pracy, już się nie mogę doczekać!  😅
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
28 sierpnia 2017 09:20
Z rana obejrzałam 20 minut, reszte po pracy
safie szacunek, ja jakbym zaczęła to do pracy bym się albo spóźniła albo nie poszła 😀
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
28 sierpnia 2017 09:49
A ja na bezczelu obejrzałam w pracy 😁 między telefonami pacjentów na seriale online. Nie wytrzymałam.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
28 sierpnia 2017 10:01
Moniorek, mnie się nie zdarza obejrzeć filmu od przyłożenia. Zawsze coś mi musi przerwać ... Zawsze  🍴
Przypomni mi ktoś co się stało z wilkorem Johna?
Scottie   Cicha obserwatorka
28 sierpnia 2017 12:20
MonioRek, podobno został w Winterfell. A tak serio to podobno mieli ograniczony budżet i woleli zainwestować kasę w dobrze zrobione komputerowo smoki niż kiepsko i smoki i wilkora.
Ja obejrzalam, bo mi moja strefa czasowa pozwala na ogladanie online o normalnej porze  🥂
Szkoda,ze trzeba czekac do 2019 teraz  😵
Biorąc pod uwagę, że Jony Snowy i cała reszta inkasują po 550 tys. za odcinek to myślę, że to nie jest kwestia finansowa...
Ale faktycznie ucięli Ducha chyba całkowicie jakoś tak dziwnie...
A jak wrażenia po tym odcinku? Bo tak oszczędnie w emocjach tu mówicie. 👀
Właśnie skończyłam. Dooobre zakończenie sezonu 😀
Dziewczyny, które zastanawiały się co ze Smokiem - w tym odcinku na pewno się dowiedzą. : D

Jestem rozczarowana, że tak długo trzeba będzie czekać na kontynuację...

spoiler spoiler spoiler od teraz
Zastanawiam się względem czego ugadała się Cersei z Tyrionem, znalazł ktoś jakieś przypuszczenia w necie?
Bo, że kopnęła w cztery litery Jaimego to jestem zaskoczona.
spoiler end
Mialam gesia skorke przez caly odcinek. Serio. A spoiler jak Bran pokazywal historie narodzin Egona (Jona wlasciwie) to siedzialam z otwarta buzia. Tez nie rozumiem, dlaczego Cersei sie dogadala z Tyrionem i dlaczego ostatecznie zdradzila Jamiego (a moze tak naprawde nie jest w ciazy i klamie?).
Mi się wydaje, że jak on się dowiedział, że ona jest w ciąży to poleciała gadka w stylu "jak będziesz szła w zaparte to twoje dziecko nie będzie miało życia itp" a ona się zgodziła bo wiedziała, że i tak ich wszystkich okłamie 😉 Co do Jamiego to dla mnie po prostu go kopnęła w dupę bo jest zbyt porządny i przeszkadza.

Mnie za to ciekawi co się stało z Bronem i Podrickiem (dobrze ich nazywam?). Gdzieś sobie poszli. Może chodziło o to, że mają nie uczestniczyć w ważnym spotkaniu ale szczerze wątpię, żeby chodziło tylko o to, że idą się napić alkoholu więc pewnie będzie jakiś wielki powrót.

Aaaa, no i strasznie podobał mi się sposób pokazania Ogara jako mega wielkiego. W sensie on jest diabelnie wysoki ale zawsze pokazywali Górę jako niepokonanego kolosa mutanta a w tym odcinku byli równi mimo zbroi i stania na prawie równym terenie <3
A mnie ciekawi, czy jak smok trup spotka blond-mamę to czy nie ożywią się uczucia do niej i nie wróci na stronę żywych?
I czy dobrze rozumiem, że Jon i Daenerys są rodzeństwem?
Fokusowa, Danka jest ciotką Jona. Rhaegar był najstarszym bratem Danki. Też się zastanawiam nad reakcją smoka na spotkanie z Daenerys
Szkoda,ze trzeba czekac do 2019 teraz  😵

Ja od 2012 czekam na książkę, jak bym nie spoilery to zapomniałbym całkiem o co w tym chodzi 😉
Fokusowa, Danka jest ciotką Jona. Rhaegar był najstarszym bratem Danki. Też się zastanawiam nad reakcją smoka na spotkanie z Daenerys


aaaaaaa, ja oglądam tylko po angielsku i nie zawsze się skupiam na tyle, żeby wyłapać te zawiłe historie  😁
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
28 sierpnia 2017 17:34
[s]yyy oglądałam na serialeonline i ... odcinek się skończył na 58 minucie, a niby powinno być 1 h 20 min WTF?? [/s] 👀


chyba pasek się tylko przywiesił :p
Moon   #kulistyzajebisty
28 sierpnia 2017 17:35
Nie podobał mi się finał, nuuudaaaa 🙄
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
28 sierpnia 2017 17:44
spoiler


1. licze, że jak smok zobaczy Danke i braci to odwróci się od truposzy  😁
2. finał to mi się kojarzy z finałem ... Zmierzchu ... serio? od siedmiu sezonów kręcili się pod murem i w końcu go pokonali? co za szok 😉
3. Cersei zupełnie nie pojmuję: zwiewa? walczy? zaatakuje jak reszta będzie walczyć z białymi wędrowcami?
4. z Baelisha jestem zadowolona


Wszyscy poszli oglądać?  😁
spoiler

1. licze, że jak smok zobaczy Danke i braci to odwróci się od truposzy  😁
2. finał to mi się kojarzy z finałem ... Zmierzchu ... serio? od siedmiu sezonów kręcili się pod murem i w końcu go pokonali? co za szok 😉
3. Cersei zupełnie nie pojmuję: zwiewa? walczy? zaatakuje jak reszta będzie walczyć z białymi wędrowcami?
4. z Baelisha jestem zadowolona


Wszyscy poszli oglądać?  😁


SPOILER (albo już nie, bo jest po emisji)
1. Nie liczyłabym na to, że smok-trup myśli i ma sentyment. Niestety.
2. Wcześniej nie mieli smoka. Do Zmierzchu się nie odniosę, bo dla mnie to chłam, więc nie znam zakończenia.
3. Być może Tyrion coś Cersei obiecał (np. swoje życie po zakończeniu wojny z umarlakami)
4. To zagranie wobec Baelish'a było mistrzowskie 😀

Krążą spekulacje, że 8 sezon wyemitują w lecie 2018 lub wiosną 2019.

Już po odcinku, więc można 😀

Tak na gorąco:
- kamień spadł mi z serca, że jednak Sansa zaczaiła, o jaką grę chodzi Aryi
- nie spodziewałam się, że LF zginie. To znaczy, powinien był - jestem mile zaskoczona. Oby Arya zatroszczyła się o jego twarz 😉
- smok nie zmieni się na widok mamy... W końcu jest zombie. Obstawiam, że Drogon będzie musiał go wykończyć
- AEGON ?! Sama nie wiem, czy mi się to podoba, przyzwyczaiłam się do Jona. Trzymałam kciuki za małżeństwo (w końcu nie ma to jak solidny sojusz), ale jak Jon/Aegon się dowie, że spał z ciotką...
- I co na to Danka?! W końcu on ma prawo do tronu. Dobrym wyjściem jest ZNOWU małżeństwo XD
- Cersei kłamie, kłamie, kłamie... Nie ważne, co powiedział jej Tyrion. Mógł nie mówić nic więcej, a ona udała, że się nabrała na tę gadkę, wygłosiła płomienną mowę i chce przeczekać



Ogółem potwierdziły się wszystkie teorie/fakty 😀
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
28 sierpnia 2017 21:03
yegua, jednak smok to magiczne stworzenie, więc może nie do końca "działać" tak jak inni - zobaczymy. 🙂
Czy ten smok jest im taki potrzebny? Armii nieumarłych? Chyba tylko do zburzenia muru, ale wtedy cała idea wyłażenia ludzi na drugą stronę by nie miała sensu - zatkać ten tunel w cholerę i siedzieć cicho  😁

Mnie zastanawia niezadowolenie na twarzy Tyriona na statku - byłyby jaja jakby obiecał rękę Jona siostrze  😂


Lato 2017 chyba w grę jednak nie wchodzi tym bardziej, że nagrania mają ruszyć w październiku 😉

Achaja , oj tam zombi - w sumie była jakaś przepowiednia o trójgłowym smoku interpretowana, że chodzi o trzech smoczych jeźdźców - Danka, Jon i Nocny Król?  👀
ale jak Jon/Aegon się dowie, że spał z ciotką...


To mu Jaime powie "urzekła mnie twoja historia".  😁

Na Dankę i Jona liczyłam od dawna, ale to chyba zbyt cukierkowe żeby mogło się udać w GoT.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się