Kupno konia

nie oświece bo konia nie znam, tylko ze wy również go nie znacie a oświecacie innych robią mu czarny PR, a konie z przyklejonymi ,,łatkami,, mam dwa, we własnej stajni i też kiedyś usłyszałam tekst ( na szczęście juz po zakupie 🙂 ) - coś ty ? morderce dziecku kupiłaś ?  😜
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
20 sierpnia 2017 13:08
blucha Wcześniej nie zabierałam głosu, bo mnie to lotto czy ten koń jest zdrowy/grzeczny/bezpieczny czy nie.
Tylko zastanawiam się po co to dalej ciągnąć. Koń sprzedany,  właściciel póki co zadowolony i tyle.
Ja tylko próbuję odczepić właśnie od tego konia tą "łatkę". Chociaż widzę, że wszyscy tutaj wszystko o nim wiedzą. Czy wypowiadające się tutaj osoby miały z nim styczność? Jeżeli tak to proszę napisać na priv albo tutaj w jaki on sposób jest niebezpieczny? Tylko o to mi chodzi, bo jeżeli ktoś nie zna i ocenia no to przepraszam..
anna_2907, a znasz takie przysłowie, ze tylko winny się tłumaczy?
Skoro kon sprzedany, klient zadowolony, to powinno być EOT.
Pozwolę sobie ostatni raz coś napisać o Deputy. Miałam okazję oglądać go dziś na żywo, na rozprężalni, podczas przejazdu. Nie wiem, gdzie on jest niebezpieczny. Jest idącym do przodu koniem. To wszystko. Fajnie się rusza, przyzwoicie skacze.
Pozwolę sobie ostatni raz coś napisać o Deputy. Miałam okazję oglądać go dziś na żywo, na rozprężalni, podczas przejazdu. Nie wiem, gdzie on jest niebezpieczny. Jest idącym do przodu koniem. To wszystko. Fajnie się rusza, przyzwoicie skacze.


Jesu wracanie do tematu tego konia robi się nudne...Ok to ja BARDZO poproszę o nr telefonu na priv do tego wspaniałomyślnego darczyńcy co kupuje super konie za 120 tys. a sprzedaje za 10 tys. bo jest hojny i lubi być filantropem... może mi "dołoży" do konia który mnie się podoba, a ja potrzebuje jedynie 50 koła  🏇
Anai przez 3 ostatnie strony było wrzucanych kilka filmików tego konia,krąży też kilka w necie z Niemiec..na filmikach dzieją się z koniem skrajnie różne rzeczy...Ocenie podlegały pokazane filmiki i to co się na nich dzieje oraz fakt ,że cena/wartość konia SPADŁA o 110tys. zł!!!!!! Jeśli koń trafił w odpowiedni trening i zaczyna współpracować i okazywać się fajnym koniem a nie zrytym mordercą to SUPER,niemniej jednak jeśli ktokolwiek chciałby jeszcze zamieścić tutaj jakiś filmik z przejazdu tego konia to niech ten przejazd będzie na JAKIMŚ SENSOWNYM poziomie i odpowie na pytanie dlaczego wartość konia tak zmalała, a podejrzewam,że wtedy revolta się odczepi  🤣
Witam wszystkich jestem tu nowy ,chce kupic konia  i znalazlem pana z Lądek  ktory oglasza sprzedarz koni czy ktos  moze z was kupowal konie od niego bylbym wdzieczny za podpowiedz
A mógłbyś mi podesłać jakieś przykładowe ogłoszenie? Bo jeśli to osoba, o której myślę, to raczej nie warto.
Robert1967, to wszystko zależy do czego tego konia potrzebujesz, w jakim celu go kupujesz, jaki masz budżet. Nikt Ci tu tak nie doradzi warto czy nie warto  bo nie wiemy czy się nastawiasz na wyjazdy do lasu w weekend czy na olimpiadę.

W całej tej imprezie najdroższy jest koszt utrzymania konia już po jego zakupie więc wtopy bywają kosztowne, stąd najpierw powinieneś chyba się zorientować czego chcesz i w jakim budżecie a potem się zastanawiać, czy kupować od handlarza na OLX-ie.
Interesuja mnie rajdy wyjazdy do lasu nic wyczynowego  ten pan oglasza sie na eBay Kleinanzeigen  Pferde zu Verkaufen cena to jest od 2000e do 3000e najnowsze  w ogloszeniu stoi polen in posendwa siwe konie i jeden cary sa trzy ogloszenia  obok ceny u gory pisze Mitte  czyli  miejscowosc klikajac na oglaszenie pojawi sie calosc i stoi posen spröbuje zamiescic link 
2000-3000 EUR za te bidy co tam stoją na zdjęciach? ein Witz ...
Nie dlatego pytam sie czy ktos zna tego handlarza z Lądeka

Ma tez ogloszenia na re volta  szukajac konie wpisujemy woj wielkopolskie cena od 5do 10tys i znajdziemy tam konia ralfa  klikajac na oglaszenie pokaze sie wiecej koni

Edytuj posty jak chcesz coś dopisać.
Mi został odradzony przez bardzo wiarygodne źródło ten Pan. Także tyle mogę napisać.
Ok dzieki a moze umiesz mi polecic kogos  kto sprzedaje w miare uczciwie konie nie potrzebuje konia wyczynowego rajdy las  bylbym wdzieczny
Ok dzieki a moze umiesz mi polecic kogos  kto sprzedaje w miare uczciwie konie nie potrzebuje konia wyczynowego rajdy las  bylbym wdzieczny


Do jakiej kwoty, jaka rasa?
Rajdy czyli Sportowe Rajdy Konne: to wtedy arab? Czy rajdy w sensie: szwędaczka po lesie??
kiara   Wczoraj to historia, jutro to tajemnica...
29 sierpnia 2017 13:58
Ollala czy mogłabyś coś więcej napisać? Bo mi też kilka jego koni w oko wpadło...
kiara napiszę pw :kwiatek:
vissenna   Turecki niewolnik
31 sierpnia 2017 13:31
Dworcika widziałam tą kobyłę na zawodach kilka razy. Duży, dość silny koń, choć jak najbardziej pod kontrolą. Fajny koń, jeżdżony przez dobrego jeźdźca. Idealny jako pierwszy koń dla kogoś, kto chce startować. Możliwości na N są. Mogę znajomych z tej stajni o nią podpytać jak chcesz.
🚫

vissenna orientujesz się może, czy sprzedali Mariota? Widziałam go jakiś czas temu w ogłoszeniach, pytam z ciekawości, kiedyś się nim zajmowałam.
vissenna   Turecki niewolnik
31 sierpnia 2017 14:08
parycjasz Mariot został sprzedany dwa lata temu Izie Słomce. Jakiś czas na nim startowała L/P, obecnie nie wiem co się z nim dzieje.
O którym Mariocie mówicie? Kasztanie czy gniadym?
Ja piszę o kasztanie. Widziałam go wystawionego na sprzedaż od osoby, która sprzedaje również Montanę (z ogłoszenia, które wstawiłaś).
Jak o tego Mariota chodzi, to został sprzedany na początku roku. Stoi w Gliszczu, ostatnio szedł jakieś zawody w Solcu i JMPA 🙂 Zdaje się, że obecnie jest w dzierżawie, ale tego pewna nie jestem. Generalnie dobrze się chłopak ma.
To super, bardzo się cieszę  😉
Jak to jest ze sprzedażą konia bez umowy ? Związek mówi, że nie ma problemu i można napisać oświadczenie. Poprzedni właściciel miał prawo pierwokupu i nie mógł konia w danej chwili kupić. Dopiero mógłby za miesiąc/dwa. No i koń sprzedany a osoba mająca pierwokup pretensje ma ze koń sprzedany nie wiadomo gdzie. Bo nie ma umowy i adresu. Jak to wygląda?
nokia6002, konia można sprzedać bez umowy i nie ma obowiązku udostępniania danych kupującego.
Nawet jesli wcześniejszy właściciel miał pierwokup? No ale z niego nie skorzystał i teraz straszy sądem.
Piszesz, że z prawa pierwokupu nie skorzystał...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się