Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

wszystko ustalone startuje od czwartku, 🙂
:kwiatek:
Merka sprawdź na fb "Jazda konna u Ani" 🙂
Czy wybiera się ktoś na szkolenie z Voornem 06.09 do Bobrowego Stawu ?
Poniewaz moze czeka mnie przeprowadzka do Krakowa, chcialabym obadac rynek stajni 🙂.

Wymagania: wypuszczanie na pastwiska (nawet w zimie), plac i hala, karmienie wg zyczen wlasciciela (podawanie paszy i dodatkow bez mieszania w jadlospisie), bardzo dobra opieka (jesli wyjade na pare dni to nie musze sie przejmowac), ladne tereny dookola (mily plusik). Cena do 1300 zl, 20-30 km od Bonarki.
Targowisko, Facimiech?
Dzieki za szybka odpowiedz. Czy stoi tam ktos aktualnie z re-voltowiczow?
Tak, na pewno! Tylko to nie jestem ja :P.
[quote author=wiedźma link=topic=196.msg2708618#msg2708618 date=1504028151]
Dzieki za szybka odpowiedz. Czy stoi tam ktos aktualnie z re-voltowiczow?
[/quote]

stoję w facimiechu, jak coś to pytaj na PW
Czy ktoś może zna stajnię (lub instruktora który prowadzi treningi na swoim koniu) w północnej części Krakowa?
Szukam jakiejś ambitnej rekreacji, ale też stajni z fajną atmosferą, gdzie mogłabym zaczął jeździć po 3 letniej przerwie.
Trochę wypadłam ze "światka jeździeckiego" i nie jestem na bieżąco ze stajniami.
Ja jestem w Targowisku, w sumie juz od 4 lat 🙂
Poszukiwana stajnia z dobrym dojazdem z bronowic/krowodrzy, tak maks 1000zł, koniecznie pastwiska, plac do jazdy z sensownym podłożem, czysto i porządna opieka, a marzeniem jest hala... Myślałam o Bodzanowie ale boję się dojazdów przez miasto...
Kastorkowa   Szałas na hałas
03 września 2017 09:17
Santos? Brzoskwinia?
Dojazd komunikacją czy samochodem? Trochę dalej z halą jest Minoga, bez hali Kocierz w Nawojowej Górze, Sarmacja w Pisarach, Sobiesęki.
Szukam jakiejś stajni w Krakowie, jakiejś ambitniejszej jazdy, najlepiej z terenami, ktoś coś poleci?
Samochód, o wszystkich tych stajniach wiem. Siedzę w okolicy już 2 lata i czas chyba zmienić miejsce zamieszkania konia 😉
Ktoś stoi w Przybysławicach na gościńcu? 🙂
JSBach, ja stoję. Jak coś to PW.
Ktoś sie orientuje jaka jest cena pensjonatu w Bodzanowie?  :kwiatek:
Rolia, 900 zł.
Moona dziękuje bardzo  🙂
Cześć  🙂 Polecacie jakieś pensonaty w Krakowie i w okolicach (południe, południowy-zachód)? Możliwy dojazd komunikacją miejską, cena do 700 zł za miesiąc (800 to już zupełne maksimum), warunki do trenowania zimą i najważniejsze - duże pastwiska, z których korzysta się jak najwięcej, bo mój koń potrzebuje poszaleć z kolegami 😉
lady_J, Łyczanka (Pańskie Pola). Na zimę wysypują na ujeżdżalnię sól drogową i nie zamarza, przez całą zimę da się normalnie jeździć. Pastwiska nachylone, konie wychodzą w stadzie. Można się dogadać, żeby wychodziły do oporu. Bardzo sensowny właściciel.
Moona, znam bardzo dobrze Łyczankę, ale z tego co wiem - nie ma tam obecnie wolnych boksów. Plus moim zdaniem cena za pensonat jest troszkę wygórowana, patrząc na to, że jest trudny dojazd, w bardzo złych warunkach atmosferycznych nie ma alternatywy na jazdę, a ostatnio panuje na stajni tłok  🤣 szukam czegoś troszkę bliżej  🙂
[quote author=lady_J link=topic=196.msg2711096#msg2711096 date=1504865498]
w bardzo złych warunkach atmosferycznych nie ma alternatywy na jazdę
[/quote]
To pozostają Ci stajnie z halą.
W podobnych okolicach są Rzeszotary, z mikroskopijną halą i podłożem na placu bardzo kiepskiej jakości. Są duże pastwiska, ale system wypuszczania w zimie był/jest dla mnie co najmniej wątpliwy. Nic innego z halą w tych rejonach, w podanym przez Ciebie przedziale cenowym, nie znajdziesz (chyba, że Bolęcin się jeszcze łapie).
lady_s Jeśli rozważasz niekoniecznie sam Kraków a też okolice to Bolęcin może by spełnił oczekiwania. Warunki do jazdy zimą są całkiem dobre hala 20x60, duże pastwiska to pojęcie względne, ale jakichś speclajnie dużych tu nie znajdziesz. Aczkolwiek w ostatnich latach dużo się poprawiło w ksweti padokowania koni i na pewno byłaby możliwość wypuszczania na pół dnia. Dojazd busami z Krakowa jest, sporo osób jeździ też niemal codziennie z Krakowa więc zawsze jakoś można wspólnie dojazdy ogarniać.
luzak   rude dziecko...[*] łacia....
08 września 2017 20:37
Samochód, o wszystkich tych stajniach wiem. Siedzę w okolicy już 2 lata i czas chyba zmienić miejsce zamieszkania konia 😉
Ktoś stoi w Przybysławicach na gościńcu? 🙂


Ja stoję 🙂 Serdecznie polecam, mój koń zresztą też 🙂
Drogie Krakusy, czy ktoś z Was nie kojarzy u siebie w stajni jakiegoś ujeżdżeniowca do dzierżawy albo chociaż sensownych treningów? :kwiatek: Chciałabym coś porzeźbić i może postartować, ale powoli tracę nadzieję, że coś się znajdzie 😉
Sensowne treningi prowadzi p. Barbara Niemczewska i dysponuje końmi  http://www.kjfacimiech.pl/szkolenie-podstwowe/
Drogie Krakusy, czy ktoś z Was nie kojarzy u siebie w stajni jakiegoś ujeżdżeniowca do dzierżawy albo chociaż sensownych treningów? :kwiatek: Chciałabym coś porzeźbić i może postartować, ale powoli tracę nadzieję, że coś się znajdzie 😉

Ja mam w Facimiechu ujeżdżeniowca C klasy do dzierżawy - szczegóły na priv
Nieaktualne.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się